Visuotinio susirinkimo metu patvirtintos dvi kandidatūros

Susirinkime dalyvavusieji išreiškė savo valią – patvirtino du kandidatus į Sūduvos šiaurinę rinkimų apygardą – tiek dabartinę Seimo narę Ireną Haase, tiek skyriaus pirmininką Edgarą Pilypaitį. Kuris iš jų eis toliau, spręs partijos Centrinis rinkimų štabas kartu su Prezidiumu. D. Pavalkio nuotr.

Šeštadienį vykusiame pavasariniame TS-LKD Šakių skyriaus visuotinime susirinkime, be einamųjų klausimų aptarimo, buvo koncentruojamasi į procedūrinius procesus prieš rudenį vyksiančius Seimo rinkimus. Slaptu balsavimu susirinkimas patvirtino du kandidatus į Sūduvos šiaurinę rinkimų apygardą – tiek dabartinę Seimo narę Ireną Haase, tiek skyriaus pirmininką Edgarą Pilypaitį. Vėliau partijos Centrinis rinkimų štabas kartu su Prezidiumu pagal Tarybos tvarkoje išdėstytus principus apsispręs dėl vieno iš jų.

Iki kovo pradžios grupėse vyko susirinkimai, kuriuose ir buvo pasiūlyti minėtieji kandidatai. Kadangi šeštadienį slapto balsavimo metu tiek I. Haase, tiek E. Pilypaitis surinko daugiau nei 30 proc. dalyvavusiųjų balsų, abi kandidatūros laikomos patvirtintomis. Kandidatai po balsavimo rezultatų paskelbimo turėjo progą padėkoti už pasitikėjimą, pasidalinti savo mintimis. Į daugiamandatės apygardos abėcėlinį sąrašą šalia Irenos Haase buvo pasiūlyti Gerda Dobrovolskytė, Vaidas Balčiūnas ir Edgaras Pilypaitis. Gegužės mėnesį numatomas šio sąrašo reitingavimas ir bus galutinai aiškus TS-LKD kandidatas vienmandatėje ir daugiamandatės sąrašas.

Tą dieną svečiavęsis Seimo narys Andrius Vyšniauskas sveikindamas šakiečius pasidžiaugė stipriais kandidatais, trumpai pasidalino įžvalgomis apie šių dienų politines aktualijas. Kalbėdamas jis pabrėžė, kad šį pavasarį didžiausias dėmesys Seime yra skiriamas su gynyba susijusiems sprendimams – krašto apsaugos strategijos tvirtinimui, gynybos finansavimo klausimams bei sprendimams dėl šauktinių reformos.

Partijos nariai, kurių šeštadienį susirinko 43, net ir pasibaigus programoje numatytų klausimų aptarimui, kalbėjosi jiems rūpimais klausimais, diskutavo tarpusavy ir neskubėjo skirstytis.


„Draugo“ inf

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Antra olimpiada be Lietuvos krepšinio rinktinės. Kaip vertinate?

klausimelis 07 12Edmundas iš Šakių:

Visi lietuviai krepšinį žiūri, tai ir aš stebėjau, bet įspūdžiai labai blogi, nuotaikos liūdnos. Neįsivaizduoju, kodėl yra taip, kaip yra, bet kaltinti žaidėjų neskubu. Anksčiau parsiveždavo medalius, dabar be nieko liekame – pagal mane paruošime spragos atsiranda. Kaip bebūtų, nors Lietuva ir nepateko, Olimpines žaidynes vis tiek žiūrėsiu. 

klausimelis 07 12 2

Nerijus iš Gelgaudiškio:

Olimpinio atrankos turnyro nežiūrėjau, neturėjau laiko, bet šiaip situacija seku. Liūdna, kad negavo kelialapio į Olimpines žaidynes. Jau antrąjį kartą nepatenkame, sunku vertinti, kas čia atsitiko, kokios to priežastys. Pats kadaise žaidžiau, bet mėgėjiškai, mokyklos laikais. Nors dabar ir nebežaidžiu, bet krepšinis man vis tiek yra numeris vienas – ne be reikalo vadinamas antra religija.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.