Įpareigojo tvarkyti seniūnijų internetines svetaines

Ketvirtadienį vykusiame rajono seniūnų susirinkime savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Algimantas Damijonaitis įpareigojo seniūnus atidžiau tvarkyti seniūnijų internetines svetaines.

Šiandien internetas sparčiai veržiasi į mūsų gyvenimą. Tad ir valstybinės įstaigos įpareigotos koja kojon žengti su šių dienų naujovėmis. Administracijos direktoriaus pavaduotojas A. Damijonaitis pastebėjo, kad Šakių rajono seniūnijų internetinės svetainės respublikoje atrodo blankiai. Pavaduotojo pastebėjimu, geriausiai reikalavimus atitinka Plokščių ir Žvirgždaičių seniūnijų internetinės svetainės. Numatyta, kad svetainėse turėtų būti seniūnijos administracijos darbuotojų, seniūnaičių kontaktai. Rekomenduojama jose nurodyti seniūnijos kaimus, bendrus demografinius duomenis ir istoriją, seniūnijose esančias įstaigas ir įmones, lankytinas vietas. Taip pat privalo būti viešinama seniūnijų kultūrinė veikla, švietimas. Internetines svetaines seniūnai įpareigoti sutvarkyti iki kovo mėnesio.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate mintį atstatydinti sveikatos ministrą Arūną Dulkį?

klausimelis 07 19Ona iš Šakių:

Pritariu, visiškai kvailas. Man viskas nepatinka, ką jis daro, o ypač kad prievarta varė skiepytis. Pati ligoninėse dažnai nesilankau, nors sveikatos neturiu, bet neinu – kai neinu, tai sveikesnė. Turėtų būti kažkaip kitaip viskas, bet kažin ar kas keisis. 

klausimelis 07 19 2

Eugenijus iš Keturnaujienos:

O kuo jis blogas? Man jis patinka, geras žmogus. Aišku, yra problemų sveikatos apsaugos srityje, pavyzdžiui, labai didelės eilės būna, jei šeimos daktarė išėjo atostogų – kita nepriims, reikia laukti mėnesį laiko, kad vaistus išrašytų. Bet šiaip visko, kas pas mus yra, užtenka, netenka į kitus miestus važiuoti. Grįžtant prie politikos, man atrodo, kad tiesiog reiktų leisti visiems ministrams pabaigti kadenciją ir viskas.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.