„Zanavyko“ sąskaitoje – trečiasis pralaimėjimas

zanavykas_komandaPraėjusį savaitgalį Šakių „Zanavykas” išvykoje susitiko su Šiaulių rajono „Grafų baldai-Kristalas” ekipa ir jiems nusileido 17 taškų skirtumu.

Šiauliečiai mūsiškius įveikė rezultatu 93:76. Tai trečioji „Zanavyko“ nesėkmė šiame čempionate.

Nors varžybų pradžia buvo sėkmingesnė šakiečiams, visgi teko pripažinti priešininkų pranašumą.

Rezultatyviausiai tarp šakiečių žaidė V . Stanevičius, pelnęs 19 taškų bei 12 kartų atkovojęs kamuolį. Tiek pat taškų pridėjo ir septynis kamuolius atkovojo R. Ostreika. M. Karpičius pelnė 15 taškų.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate mintį atstatydinti sveikatos ministrą Arūną Dulkį?

klausimelis 07 19Ona iš Šakių:

Pritariu, visiškai kvailas. Man viskas nepatinka, ką jis daro, o ypač kad prievarta varė skiepytis. Pati ligoninėse dažnai nesilankau, nors sveikatos neturiu, bet neinu – kai neinu, tai sveikesnė. Turėtų būti kažkaip kitaip viskas, bet kažin ar kas keisis. 

klausimelis 07 19 2

Eugenijus iš Keturnaujienos:

O kuo jis blogas? Man jis patinka, geras žmogus. Aišku, yra problemų sveikatos apsaugos srityje, pavyzdžiui, labai didelės eilės būna, jei šeimos daktarė išėjo atostogų – kita nepriims, reikia laukti mėnesį laiko, kad vaistus išrašytų. Bet šiaip visko, kas pas mus yra, užtenka, netenka į kitus miestus važiuoti. Grįžtant prie politikos, man atrodo, kad tiesiog reiktų leisti visiems ministrams pabaigti kadenciją ir viskas.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.