Paprasti sprendimai, kurie jums padės mokytis geriau

Nesunku pastebėti, kad mokymasis yra ypač svarbus. Ir, nesvarbu, kurioje klasėje jūs mokotės - turite siekti kuo geresnių  rezultatų, nes tai turės įtakos ateities sprendimams. Taigi, nesunku pastebėti, kad puikus mokymasis yra siekiamybė, tačiau gera žinia ta, kad siekti gerų mokymosi rezultatų galima labai paprastomis priemonėmis ir sprendimais. Taigi, šį kartą būtent apie tai ir pakalbėsime - apie tokius sprendimus, kurie, atrodytų yra labai paprasti, tačiau iš tiesų itin naudingi.

Ko gero, itin lengvai prisimenate tas situacijas, kai mokyotjas ar mokytoja užduoda klausimą ir tuomet, nekantriai laukiate, kol bus ištartas mokinio, kuris ir turės atsakyti į šį klausimą, vardas. Ir, jei tik išgirsta ne savo vardą, dauguma mokinių jaučia palengvėjimą. Tačiau iš tiesų, jei norite pasiekti itin puikių mokymosi rezultatų, reikėtų elgtis kitaip - kai mokytojas ar mokytoja užduoda klausimą, net ir tuo atveju, jei tai buvo skirta ne jums, mintyse pateikite atsakymą, taip mokymosi procesas bus kur kas naudingesnis ir jūs pasieksite, kur kas geresnių rezultatų.
 
Taip jau nutinka, kad dėl vienokių ar kitokių priežasčių, kartais tenka praleisti pamokas. Belieka tik pridurti, kad net ir tuo atveju, ji buvo praleista tik viena pamoka, turėtumėte ypač stropiai ir uoliai pasidomėti, kokios temos buvo nagrinėjamos jos metu, kokie uždaviniai buvo sprendžiami. Tai neleis susiformuoti mokymosi spragoms, o jūs galėsite džiaugtis puikiais rezultatais.

Tačiau ir tai - dar ne viskas: labai svarbu nuolat tobulinti vieną įgūdį, kuris tikrai gali prisidėti prie jūsų sėkmės mokantis. Tai - gebėjimas rasti reikiamą informaciją. Kaip žinia, būtent šis gebėjimas yra ypač svarbus, kai kalbame apie puikius mokymosi rezultatus - gebėdami rasti reikiamą informaciją, jūs ne tik puikiai atliksite jums pavestas užduotis, bet ir taip pat neleisite susiformuoti mokymosi spragoms.

Na, o pabaigai belieka tik pridurti, kad korepetitorių paslaugos yra dar vienas sprendimas, kurį irgi galite įtraukti į šį sąrašą. Jūsų laukia korepetitoriai klaipėdoje bei kituose miestuose. Taigi, jau dabar rinkitės šiuos naudingus sprendimus.

d-0006

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar pritariate šaukimui į karinę tarnybą iš karto po mokyklos?

klausimelis 06 21Albinas iš Staliorių:

Pritariu, savo pareigą kiekvienas turi atlikti. Tarnybos metu vyrukai suvyriškės, išmoks priimti rimtus sprendimus. Merginos tegul savanoriškai eina, ne koks Izraelis čia. Pats buvau kariuomenėje, patirtys, žinoma, visokios, bet šiaip į pliusą. Tiems, kurie abejoja, ar verta į šauktinius investuoti, vertėtų susimąstyti, kiek kainuoja profesionalios kariuomenės išlaikymas. Be to, jei atsitinka taip, kaip Ukrainoje, tai ką – negi tuos vaikus, kurie nieko iš viso nemoka, siųsti?

klausimelis 06 21 2

Audronė iš Veršių:

Nepritariu. Galvoju, kad reiktų jaunuoliams leisti pasimokyti, be to, nepatinka man prievarta. Lygiai tas pats su merginomis, jei tik pačios nori – valio. Pati tarnyba tikrai naudinga, reikalinga disciplinos ugdymui, o ir kitokia patirtis visada į gera. Jei būtų karas, manau, būtų visokių – ir tokių, kurie eitų tėvynę ginti, ir tokių, kurie bėgtų.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.