Kaip sutaupyti pinigų apsipirkinėjant: 3 efektyvios strategijos

rimi seo
Esate spontaniškas pirkėjas? Parduotuvėje į prekių krepšelį įsimetate pirkinių, kurių net neplanavote pirkti? Jeigu dėl šios savo savybės jaučiatės gerai – viskas puiku. Vis dėlto, jei manote, kad parduotuvėje išleidžiate per daug pinigų ir norėtumėte kiek sumažinti savo išlaidas – šis straipsnis skirtas jums. Parduotuvės RIMI komanda pateikia 3 efektyvias strategijas: kaip sutaupyti pinigų apsipirkinėjant?
 
Prieš eidami į parduotuvę susidarykite pirkinių sąrašą

Jokia čia naujiena – prieš einant į parduotuvę verta susidaryti pirkinių sąrašą. Vis dėlto, daugelis žmonių šią informaciją žino, bet ją ignoruoja: „Ir taip prisiminsiu, kokių produktų reikia“, – mąsto jie. Realybė kiek kitokia – daugelis ne tik, kad užmiršta įsigyti prekių, dėl kurių atėjo į parduotuvę, tačiau ir prisiperka menkniekių. Pinigų išleidžiama nemažai, o reikalingiausių produktų neįsigyjama.

Kaip efektyviai susidaryti pirkinių sąrašą? Galite tą daryti tradiciškai – ant popieriaus lapelio. Arba išmaniai: parsisiųskite vieną iš prekių sąrašų programėlių. Jų privalumas tas, kad sąrašu galima dalintis su šeimos nariais.

Parduotuvėje turėdami pirkinių sąrašą galėsite apsipirkinėti tikslingai. Tai reiškia: krepšelyje atsidurs tik reikalingos prekės (sutaupysite pinigų) ir sutaupysite laiko.

Nepamirškite perversti akcijų leidinių

Šiais laikais daugelis iš mūsų skuba, todėl į parduotuvę užsuka spontaniškai, kai turi laisvo laiko. Visgi, jei norite apsipirkimo metu sutaupyti šiek tiek pinigų, RIMI komanda jums siūlo prieš apsiperkant perversti akcijų leidinius. Ką tai duos? Iš anksto žinosite, kokiai produkcijai parduotuvėje siūlomos nuolaidos. Todėl negriebsite pirmos pasitaikiusios ir galimai brangesnės prekės, o tikslingai eisite savo tikslo link.

Akcijų leidinyje pastebėjote, kad siūloma nuolaida Jūsų mėgstamai dantų pastai? O gal skalbimo kapsulėms? Visai nesvarbu, kad namuose šių prekių dar yra – nusipirkite iš anksto, kol siūloma patraukli kaina. Tokiu būdu tikrai sutaupysite! Tiesa, namus paversti sandėliu irgi neverta – parduotuvėje RIMI nuolaidos, įvairioms prekėms, taikomos gana dažnai. Todėl verta kartas nuo karto perversti akcijų leidinius ir sužinoti apie esančias/artėjančias nuolaidas.

Tapkite lojalumo programos nariu

Dar viena, itin efektyvi strategija, norintiems sutaupyti – tapti lojalumo programos nariu. Štai, pavyzdžiui, „Mano Rimi“ lojalumo programos nariams į kortelę grįžta net iki 2,5 proc. išleistų pinigų. Ir net 99 proc. jų galima panaudoti kito apsipirkimo metu.
Ir tai dar ne viskas: specialios nuolaidos kasdien, partnerių pasiūlymai, gimtadienio akcijos, asmeniniai pasiūlymai, taškų keitimo į prizus programa... Patikėkite, tapti lojalumo programos nariu tikrai verta.

 
d-0522

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar pritariate šaukimui į karinę tarnybą iš karto po mokyklos?

klausimelis 06 21Albinas iš Staliorių:

Pritariu, savo pareigą kiekvienas turi atlikti. Tarnybos metu vyrukai suvyriškės, išmoks priimti rimtus sprendimus. Merginos tegul savanoriškai eina, ne koks Izraelis čia. Pats buvau kariuomenėje, patirtys, žinoma, visokios, bet šiaip į pliusą. Tiems, kurie abejoja, ar verta į šauktinius investuoti, vertėtų susimąstyti, kiek kainuoja profesionalios kariuomenės išlaikymas. Be to, jei atsitinka taip, kaip Ukrainoje, tai ką – negi tuos vaikus, kurie nieko iš viso nemoka, siųsti?

klausimelis 06 21 2

Audronė iš Veršių:

Nepritariu. Galvoju, kad reiktų jaunuoliams leisti pasimokyti, be to, nepatinka man prievarta. Lygiai tas pats su merginomis, jei tik pačios nori – valio. Pati tarnyba tikrai naudinga, reikalinga disciplinos ugdymui, o ir kitokia patirtis visada į gera. Jei būtų karas, manau, būtų visokių – ir tokių, kurie eitų tėvynę ginti, ir tokių, kurie bėgtų.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.