Entuziastai sukūrė didžiausią pasaulyje žaidimų nešiojamąjį kompiuterį: 43 colių ekranas, 260 W energijos sąnaudos ir 45 kg svoris

zmogus dirba kompiuteriu
Kanalo autoriai Evanas ir Katelyn sugalvojo gana originalią idėją - sukurti didžiausią pasaulyje nesiojami kompai . Beje, žaidimų kompiuterį.

Didžiausio nešiojamojo kompiuterio ekranui nuspręsta naudoti 43 colių televizorių. Jis buvo įdėtas į dėžę, pagamintą iš medžio, vinilo ir ABS plastiko. "Nešiojamojo kompiuterio" kompiuterinius išteklius užtikrina integruota "Intel NUC" sistema. Joje įrengtas "Core i7-1165G7" procesorius ir diskrečioji vaizdo plokštė NVIDIA GeForce RTX 2060.
 
Entuziastai sukūrė didžiausią pasaulyje žaidimų nešiojamąjį kompiuterį: 43 colių ekranas, 260 W energijos sąnaudos ir 45 kg svoris.

Korpuso viduje jie taip pat patalpino gana didelę klaviatūrą, RGB apšvietimo sistemą su valdikliais, USB šakotuvą ir kabelius atskiriems komponentams sujungti į vieną sistemą. Be to, dėkle vienu metu telpa 3 baterijos. Vienas iš jų maitina "Intel NUC" mini kompiuterį, antrasis skirtas specialiai televizoriaus maitinimui, o trečiasis tarnauja RGB apšvietimo poreikiams. Bendras sistemos energijos suvartojimas žaidimuose siekia 260 W. Greičiausiai didžiąją dalį energijos sunaudoja televizorius. Visas "nešiojamasis kompiuteris" sveria 45 kg.

Atkreipkite dėmesį, kad serijiniai dideli žaidimų nešiojamieji kompiuteriai gerokai nusileidžia šiam savos gamybos monstrui. Daugeliu atvejų juose įrengti 17,3 colių ekranai. Kai kuriais atvejais gamintojai eksperimentuoja su didesniais ekranais. Pavyzdžiui, 2006 m. pasirodė DELL XPS M2010 įrenginys - iš tikrųjų stalinio kompiuterio sistema nešiojamojo kompiuterio korpuse su 20 colių ekranu, kuris svėrė 10 kg.  2017 m. buvo išleistas "Acer Predator X21" su 21 colio lenktu ekranu, dviem GTX 1080 vaizdo plokštėmis SLI rinkinyje ir sveriantis 8,5 kg. Tačiau tokie nešiojamieji kompiuteriai netapo plačiai paplitę.

Žaidimų nešiojamasis kompiuteris pasižymi kokybiška matrica ir dideliu našumu, užtikrinančiu maksimalų žaidimų malonumą. Šiandien kompiuteriniai žaidimai yra ne tik smagus laisvalaikio praleidimo būdas, bet ir galimybė gerai užsidirbti. O žaidėjams skirti kompiuteriai atitinka daug išteklių reikalaujančių žaidimų reikalavimus įrangos "aparatūrai" ir funkcionalumui. Šiuolaikinis nešiojamasis kompiuteris gali tapti visaverte žaidimų kompiuterio alternatyva, nenusileidžiančia savo galia ir technine įranga. Kartu įrenginio mobilumas leidžia jį naudoti bet kur - namuose, kavinėje, kelionėje ir kitose vietose. Ir visapusiškai mėgautis lenktynėmis, užduotimis ir epiniais mūšiais virtualiuose pasauliuose.

Pagrindiniai žaidimų nešiojamojo kompiuterio pasirinkimo kriterijai yra kaina, prekės ženklas, ekrano įstrižainė, procesorius, RAM ir atminties talpa, matricos tipas, ekrano parametrai, dizainas ir funkcijos. Aukšti reikalavimai žaidėjų įrenginių techninėms charakteristikoms reikalauja "pažangios" įdėjos. Kuris susijęs su didesne kaina, palyginti su įprastais universaliais modeliais. Kartu mūsų asortimente siūlomi plataus kainų diapazono įrenginiai, todėl kiekvienas žaidėjas gali rasti geriausią variantą. Tai gerai žinomų prekės ženklų gaminiai:
  • Acer;
  • HP;
  • Lenovo;
  • Dell;
  • Svajonių mašinos;
  • Gigabyte;
  • Huawei.
 
d-0346

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Antra olimpiada be Lietuvos krepšinio rinktinės. Kaip vertinate?

klausimelis 07 12Edmundas iš Šakių:

Visi lietuviai krepšinį žiūri, tai ir aš stebėjau, bet įspūdžiai labai blogi, nuotaikos liūdnos. Neįsivaizduoju, kodėl yra taip, kaip yra, bet kaltinti žaidėjų neskubu. Anksčiau parsiveždavo medalius, dabar be nieko liekame – pagal mane paruošime spragos atsiranda. Kaip bebūtų, nors Lietuva ir nepateko, Olimpines žaidynes vis tiek žiūrėsiu. 

klausimelis 07 12 2

Nerijus iš Gelgaudiškio:

Olimpinio atrankos turnyro nežiūrėjau, neturėjau laiko, bet šiaip situacija seku. Liūdna, kad negavo kelialapio į Olimpines žaidynes. Jau antrąjį kartą nepatenkame, sunku vertinti, kas čia atsitiko, kokios to priežastys. Pats kadaise žaidžiau, bet mėgėjiškai, mokyklos laikais. Nors dabar ir nebežaidžiu, bet krepšinis man vis tiek yra numeris vienas – ne be reikalo vadinamas antra religija.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.