Kokios paslaugos yra naudingos vykdantiems elektroninę prekybą?


Elektroninė prekyba su kiekviena diena vis labiau populiarėja, ir tai yra suprantama, nes ši prekybos forma leidžia prekėms pasiekti pirkėjus visame pasaulyje, nes besinaudojančių internetu žmonių skaičius darosi neaprėpiamas.


Kuo elektroninė parduotuvė yra pranašesnė už fizinę?

Vienas didžiausių elektroninės prekybos privalumų yra ne tik geografinių, bet ir laiko apribojimų nebuvimas, nes prekės pardavinėjamos ne tik klientams iš viso pasaulio, tačiau ir bet kuriuo paros metu. Tokios parduotuvės veikia be išeiginių. Jų neįmanoma apiplėšti ar kaip nors sugadinti šių parduotuvių prekes.

Be to, šios rūšies parduotuvės yra patogesnės nei fizinės, nes jose įmanoma greičiau ir paprasčiau apsipirkti. Dauguma jų įtikinamai garantuoja lengvą parduodamų gaminių suradimą. Tuo pačiu operatyviai gaunama ir informacija apie konkrečiai dominančias prekes, jų įsigijimo, pristatymo, galimo grąžinimo ir kitokias sąlygas, apie vykdomas nuolaidų akcijas.

Koks yra pagrindinis elektroninio prekiavimo patogumas?

Elektroninėms parduotuvėms yra labai patogu organizuoti įvairias išpardavimo bei nuolaidų akcijas, teikti grupinio pirkimo variantus. Trumpai tariant, elektroninė prekyba leidžia su itin mažomis laiko sąnaudomis vykdyti įvairias rinkodaros strategijas, nes įmanoma labai operatyviai paskelbti visas naujienas, leidžiančias padidinti parduodamų prekių ženklų žinomumą bei pardavimų skaičių.

Kokios paslaugos gali būti naudingos pačioms elektroninėms parduotuvėms?

Elektroninėms parduotuvėms, kaip ir kitoms verslo įmonėms, yra būtina buhalterinė apskaita. Todėl kartu su elektronine prekyba sėkmingai vystosi ir automatizuotas buhalterinės apskaitos paslaugas teikiančių įmonių verslas. Jos el. prekybos pardavimų sąskaitas automatiškai importuoja, nes tokios apskaitos sistemos lengvai ir gana nebrangiai sujungiamos su bet kuria elektronine parduotuve ir joje esančiais kasos aparatais.

Visų su pinigais dirbančių įstaigų apskaita yra automatizuota, todėl darbas vyksta labai paprastai, kaip ir Lietuvoje esančiuose bankuose. Paslaugos užsakovai gali nemokamai naudotis automatinių jungčių su bankais patogumais.

O banko operacijų išrašai buhalterinės apskaitos specialistus pasiekia automatiškai, tad klientai į bankus gali tiesiogiai perduoti automatinės apskaitos sistemos parengtų pavedimų nurodymus. Įvairias buhalterinės apskaitos, įmonių registravimo ir elektroninės prekybos srityse teikia internetinė įmonė: eureka.lt.

d-0102

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kas lemia žemą rajono poziciją švietimo srityje?

klausimelis 05 21Edvinas iš Šakių:

Manau, mokiniai yra per mažai motyvuoti mokytis. Aš, pavyzdžiui, baigiau aštuonias klases, buvo kitokie laikai, bet siekiau, stengiausi mokytis. Ir toliau mokiausi, baigiau technikumą. Sūnus baigė universitetą, anūkai dar maži. Kaimo vaikai mokosi ne prasčiau. Netgi labiau pasiekia aukštų pasiekimų. 

klausimelis 05 21 2

Ričardas iš Bliuviškių:

Manau, ir tėvai turėtų labiau rūpintis vaikų mokslais. Bet yra ir pačių mokinių be motyvacijos. Mačiau – stovi prie Darbo biržos du mokiniai, o ne pamokose. Savo laiku siekiau mokytis, nebuvo jokia kančia eiti į mokyklą. Baigiau devynias klases, vėliau įsidarbinau. Girdėjau – Griškabūdyje mokytojų trūksta. Netiesa, kad kaimo vaikai prasčiau mokosi, mūsų kaime vienoje šeimynoje augantys vaikai labai aukštų rezultatų yra pasiekę.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.