Per keturias dienas virusu susirgo 74 žmonės

Pirmadienio duomenimis, rajone COVID-19 sirgo 415 žmonių, pandemijos pagreitis mažėjo 10 proc.

Pirmadienį rajone 100 tūkst. gyventojų teko 1 tūkst. 503,6 atvejo, Lietuvoje – 2 tūkst. 136,8 atvejo. Septynių dienų naujų atvejų vidurkis yra 27 atvejai per dieną.
 
Per praėjusias keturias dienas susirgo 74 žmonės (41 moteris ir 33 vyrai), iš jų šeši atvejai diagnozuoti asmenims iki 18 m., 56 – asmenims iki 56-erių ir 12 – vyresniems nei 65-erių žmonėms.

Pasak savivaldybės ekstremalių situacijų operacijų vadovo Redo Juškaičio, per pastarąjį laikotarpį nuo devynių iki 11 išaugo sergamumo židinių skaičius. Daugiausiai jų – ugdymo įstaigose. Naujų mirčių nefiksuota, nuo pandemijos pradžios koronavirusas pasiglemžė 74 rajono gyventojų gyvybes.

Per savaitę mobiliame patikros punkte atlikti 457 testai, iš jų 49,5 proc. teigiami atvejai. Kasdien punkte yra galimybė atlikti po 80 testų, tačiau toks skaičius nėra išnaudojamas.

Per praėjusias dienas šiek tiek šoktelėjo besiskiepijančių skaičius. Iš viso pasiskiepijo 38 žmonės, iš jų du skiepijosi pirmą kartą, trys gavo antrą skiepą, o 33 skiepijosi trečiąja, palaikomąja vakcinos doze.

Rajone pasiskiepiję 18 tūkst. 468 žmonės arba 70,2 proc. gyventojų, Lietuvoje – 69,7 proc.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate seimūno G. Surplio idėją liepos pirmąjį šeštadienį paskelbti Giminių diena?

klausimelis 06 11Irena iš Lukšių:

Manau, kad tolstančius giminaičius vargu ar kas begali suartinti, bet gal į naudą būtų. Galbūt pirmais metais ir neprigytų, bet ilgainiui taptų sava, žmonės kaip per kokias Jonines susieitų. Dabar tikrai daromės kaip robotukai – bėgi, bėgi... Pas mus aplinkoje silpnėja giminių ryšiai, net nežinau, kas dėl to kaltas, gal kompiuteriai, naujos technologijos. Žmonės pavargę, kažkas tikrai ne taip darosi. 

klausimelis 06 11 2

Antanas iš Šakių:

Teigiamai, šventės visada smagu. Nežinau, kaip ji galėtų būti švenčiama, manau, nuo giminių skaičiaus priklauso – turiu draugų, kur daug giminių, jie užsisako sodybas, šventė ne vienos dienos išeina. Aš nelabai daug giminių turiu, mažame rate išsitenkam, o ir šiaip, senas jau, nelabai kam įdomus... Manau, tokios progos gali svarbiomis tapti. Anksčiau kitaip būdavo, o dabar žmonės tolsta, kraustosi į užsienį jaunimas. Liūdna labai dėl to.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.