Šalies etape pripažinimo sulaukė ir rajono skaitovai

Šakių „Varpo“ mokyklos 6–8 klasių mokiniai ir jų mokytoja Vilija Meškaitienė bei komisijos pirmininkė, humanitarinių mokslų daktarė, sceninio ir viešojo kalbėjimo ekspertė Danutė Vaigauskaitė (pirma iš dešinės) džiaugėsi puikiu pasirodymu ir laureatų titulu. Organizatorių nuotr.

Šeštadienį Vilniaus Vytauto Didžiojo gimnazijoje vyko respublikinis mokinių meninio skaitymo konkurso etapas, kuriame dalyvavo 41 skaitovas ir 12 meninių kompozicijų. Mūsų rajonui atstovavo ir pripažinimo sulaukė Šakių „Žiburio“ gimnazijos ketvirtokė Ugnė Štrimaitytė (mokyt. Rasa Bublaitienė) ir Šakių „Varpo“mokyklos 6–8 klasių mokiniai (mokyt. Vilija Meškaitienė).

Vyresniųjų amžiaus grupėje Ugnė Štrimaitytė (kairėje) laimėjo antrą vietą (mokyt. Rasa Bublaitienė). Asmeninio archyvo nuotr.

Vyresniųjų (I–IV gimnazijos klasių) amžiaus grupėje susirungusi su 19 skaitovų iš įvairių šalies kampelių, U. Štrimaitytė laimėjo antrą vietą (skaitė fragmentą iš Lauros Sintijos Černiauskaitės esė knygos „Džiaugsmynas“). Šakių „Varpo“ mokyklos 6–8 klasių mokinių Jonės Bataitytės, Miglės Bartkutės, Smiltės Adomaitytės, Dijos Zabramskaitės, Luknės Unguvaitytės, Godos Majauskaitės, Veronikos Tarnauskaitės ir Ričiardo Merkeliūno atlikta meninė kompozicija „Bala nematė“, sukurta pagal Violetos Palčinskaitės ir Sigito Gedos eilėraščius, tarp 12 konkurse dalyvavusių kompozicijų išrinkti laureatais.


„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Antra olimpiada be Lietuvos krepšinio rinktinės. Kaip vertinate?

klausimelis 07 12Edmundas iš Šakių:

Visi lietuviai krepšinį žiūri, tai ir aš stebėjau, bet įspūdžiai labai blogi, nuotaikos liūdnos. Neįsivaizduoju, kodėl yra taip, kaip yra, bet kaltinti žaidėjų neskubu. Anksčiau parsiveždavo medalius, dabar be nieko liekame – pagal mane paruošime spragos atsiranda. Kaip bebūtų, nors Lietuva ir nepateko, Olimpines žaidynes vis tiek žiūrėsiu. 

klausimelis 07 12 2

Nerijus iš Gelgaudiškio:

Olimpinio atrankos turnyro nežiūrėjau, neturėjau laiko, bet šiaip situacija seku. Liūdna, kad negavo kelialapio į Olimpines žaidynes. Jau antrąjį kartą nepatenkame, sunku vertinti, kas čia atsitiko, kokios to priežastys. Pats kadaise žaidžiau, bet mėgėjiškai, mokyklos laikais. Nors dabar ir nebežaidžiu, bet krepšinis man vis tiek yra numeris vienas – ne be reikalo vadinamas antra religija.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.