Kai niežti nagai blogiems darbams

suoliukas aprasytasLiepos 29 d. šakiečių iniciatyvos „Tvarkau Šakius“ socialiniame tinkle „Facebook“ sukurtoje grupėje pasirodė nuotrauka, kurioje įamžintas vienas iš Šakių J. Lingio esančių suoliukų.
 
Nuotr. Algirdo Unguvaičio teigimu, bus ieškomi asmenys, kurie įvairiais užrašais išmargino J. Lingio parko suoliuką.
 
Prieš dvejus metus VšĮ „Mano skveras“ iš savo lėšų pakeitė J. Lingio parko suoliukus ir paskyrė tam 5792 eurų (20 tūkst. litų). Tačiau, pasirodo, ne visi kraštiečiai vertina atliktus gerus darbus, nes vienas iš suoliukų jau nuniokotas – išmargintas įvairiais užrašais.

„Tvarkau Šakius“ grupėje atsiradus šiai nuotraukai pasipylė šakiečių komentarai apie tai, kaip miesto gyventojai netausoja turto, o Algirdas Unguvaitis, vienas iš iniciatyvos „Tvarkau Šakius“ autorių, nusivylęs, jog negerbiamas kitų žmonių darbas.

„Apmaudu, mes už savo pinigus juos nupirkome, samdėme statybų firmą suoliukams pastatyti, o kažkas lengva ranka niokoja“, – kalbėjo A. Unguvaitis.

Iniciatyvos autorius mano, jog vienas iš būdų, kaip apsisaugoti nuo panašių incidentų, – stebėjimo kamerų įrengimas.

„Manau, kameros būtų viena iš išeičių užkirsti kelią panašiems darbams. Be to, į tokį elgesį turėtų nenumoti ranka ir policija. Kol nebus prevencijos, niekas nepasikeis“, – sakė A. Unguvaitis.

Šakiečio teigimu, šie „darbeliai“ nebus užmiršti – bus imtasi visų reikalingų priemonių, kad būtų surasti asmenys, kuriems niežti nagai blogiems darbams.
 
„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Antra olimpiada be Lietuvos krepšinio rinktinės. Kaip vertinate?

klausimelis 07 12Edmundas iš Šakių:

Visi lietuviai krepšinį žiūri, tai ir aš stebėjau, bet įspūdžiai labai blogi, nuotaikos liūdnos. Neįsivaizduoju, kodėl yra taip, kaip yra, bet kaltinti žaidėjų neskubu. Anksčiau parsiveždavo medalius, dabar be nieko liekame – pagal mane paruošime spragos atsiranda. Kaip bebūtų, nors Lietuva ir nepateko, Olimpines žaidynes vis tiek žiūrėsiu. 

klausimelis 07 12 2

Nerijus iš Gelgaudiškio:

Olimpinio atrankos turnyro nežiūrėjau, neturėjau laiko, bet šiaip situacija seku. Liūdna, kad negavo kelialapio į Olimpines žaidynes. Jau antrąjį kartą nepatenkame, sunku vertinti, kas čia atsitiko, kokios to priežastys. Pats kadaise žaidžiau, bet mėgėjiškai, mokyklos laikais. Nors dabar ir nebežaidžiu, bet krepšinis man vis tiek yra numeris vienas – ne be reikalo vadinamas antra religija.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.