Tarp apdovanotųjų – ir mūsų komisariato pareigūnės

Vasario 16-osios proga pagerbti Marijampolės apskrities policijos pareigūnai, tarp jų ir Šakių rajono policijos komisariato pareigūnės Jurgita Sprindžiūnienė (kairėje) ir Vilma Miklaševičiūtė. D. Pavalkio nuotr.

Vasario 16-osios proga Marijampolės apskrities vyriausiasis policijos komisariatas (VPK) pagerbė nusipelniusius pareigūnus. Jų atsidavimas ir tarnyba Tėvynei įvertinti apdovanojimais. Tarp apdovanotojų – ir dvi Šakių rajono policijos komisariato pareigūnės.

Tai Šakių rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus vyresnioji tyrėja Jurgita Sprindžiūnienė, kuriai įteiktas antrojo laipsnio policijos pasižymėjimo ženklas „Už nuopelnus“, ir veiklos skyriaus tyrėja Vilma Miklaševičiūtė, kuri apdovanota Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininko padėka.

J. Sprindžiūnienė vidaus reikalų sistemoje dirba nuo 1998 m. ir sako, kad šis apdovanojimas – tai paskatinimas ir toliau pateisinti policijos šūkį „Ginti. Saugoti. Padėti“.

V. Miklaševičiūtė tarnauja nuo 2006 m., Šakių r. policijos komisariate dirba aštunti metai. Kalbinta pareigūnė teigė, kad sieks ir toliau nepriekaištingai ir pavyzdingai atlikti tarnybines pareigas bendruomenės saugumo labui.

Iš viso Marijampolės VPK apdovanojo 17 policijos pareigūnų, o vienas pareigūnas apdovanotas Lietuvos policijos generalinio komisaro padėka.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kokio Popiežiaus reikia Bažnyčiai ir pasauliui?

klausimelis 04 25Benita iš Kudirkos Naumiesčio:

Norėčiau įpėdiniu matyti lietuvį kardinolą Makricką. Popiežius Pranciškus man išliks atmintyje kaip labai žmogiškas, šiltas, bendraujantis su visais, ypač jaunimu. Matome, kaip visas pasaulis gedi iškeliavusio Popiežiaus. Žmonės stovi po kelias valandas, kad galėtų atsisveikinti. Amerikoje nuleidžiamos iki pusės stiebo vėliavos ir taip pagerbiamas Popiežius Pranciškus. 

klausimelis 04 25 2

Birutė iš Griškabūdžio:

Taiką nešančio. Supratingo. Besigilinančio ir į nūdieną, politiką. Telkiančio, kad mažiau būtų susiskaldymo ir pačioje Bažnyčioje. Manau, aukščiausias Bažnyčios vadovas, gali daryti įtaką politikų sprendimams. Ir Popiežiaus rinkimuose, manau, yra visokių povandeninių srovių. Be abejo, norėtųsi tarp kandidatų matyti ir lietuvį. Ką išrinks, tą priimsime. Ne mums spręsti. Popiežių Pranciškų prisimenu, kaip labai šviesų žmogų, nuolat besišypsantį. Neeilinis žmogus buvo.

europos pulsas350px

nuoma350px 
 
 BY GPM 350px
 
sms
tu esi 350px

lt72 3
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.