baneris leidinys

Šakių rajono savivaldybė skelbia, jog praėjusį ketvirtadienį su meru Raimondu Januševičiumi susitiko neseniai įkurto, pieninkystėje besispecializuojančio žemės ūkio kooperatyvo „Baltas“ atstovai – ūkininkas Egidijus Kleinaitis, ūkininkas Gediminas Vėlavičius ir konsultantė Vitalija Jankauskaitė-Milčiuvienė. Į susitikimą atvyko ir ūkininkas, tarybos narys Ramūnas Kaunas.


Pasak tauragiškio E. Kleinaičio ir šilališkio G. Vėlavičiaus, kooperatyvą nuspręsta įkurti po pavasarį smogusios pieno kainų krizės, kuri ir tapo lašu, galutinai perpildžiusiu kantrybės taurę. Tad pokyčių bei geresnių sąlygų šie pasiryžo siekti surėmę pečius, o keliaudami po rajonus stengiasi susipažinti, pasikalbėti su ūkininkais, paskleisti žinią apie galimybę jungtis prie kooperatyvo.

Vizito mūsų savivaldybėje metu svečiai aplankė Petro Puskunigio vadovaujamą Griškabūdžio žemės ūkio bendrovę, pasidalino savo patirtimis ir užmezgė naujus kontaktus.

Savivaldybė informuoja, kad susitikimo metu buvo užsiminta ir apie pieno logistikos centro įkūrimą Šakių rajone su galimybe plėstis į pieno perdirbimo gamyklą.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos