Rajone

baneris leidinys

Socialinės apsaugos ir darbo ministerija nuo ateinančių metų siūlo išmoką vaikui padidinti nuo 30 iki 50 eurų. Tam iš valstybės biudžeto papildomai reikėtų skirti apie 130 mln. eurų.

Taip pat siūloma suvienodinti papildomai skiriamos išmokos vaikui dydį vieną ar du vaikus auginančioms nepasiturinčioms šeimoms, kurių pajamos vienam šeimos nariui per mėnesį yra mažesnės negu 183 eurai, ir šeimoms, auginančioms tris ir daugiau vaikų. Jeigu siūlymams būtų pritarta, prie universalios 50 eurų išmokos vaikui nepasiturinčioms šeimoms ir šeimoms, auginančioms tris ir daugiau vaikų, papildomai būtų mokama vienodo dydžio 20 eurų išmoka už kiekvieną vaiką.
rinkimu komisija zanavyku
Nuotr. Zanavykų apylinkės rinkimų komisijos siūlymą registruoti šešis kandidatus, kurie varžysis dėl Seimo nario mandato, ketvirtadienį patvirtino ir Vyriausioji rinkimų komisija.


Asta Saulė ŠULSKYTĖ

Pirmadienį posėdžiavusi vienmandatės Zanavykų apygardos rinkimų komisija oficialiai paskelbė kandidatų pavardes, kurias teiks tvirtinti Vyriausiajai rinkimų komisijai. Reikiamą rinkėjų parašų skaičių surinko šeši iš aštuonių pretendentų. Jie...

(Daugiau paskaityti galite rugpjūčio 17 dienos laikraštyje arba po savaitės internete)
maldeikiene
Nuotr. Ilgai ir užtikrintai Seimo narė Aušra Maldeikienė kalbėjo apie save ir savo, kaip politikės ir ekonomistės, įdirbį padedant žmonėms susiorientuoti, kas vyksta Lietuvoje.

Lina POŠKEVIČIŪTĖ

Rugpjūčio 13 d. Šakių rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje akis į akį pabendrauti su ekonomiste, politike, Seimo nare Aušra Maldeikiene susirinko itin gausus būrys žmonių. Dvi valandas A. Maldeikienė užtikrintai kalbėjo apie...

(Daugiau paskaityti galite rugpjūčio 17 dienos laikraštyje arba po savaitės internete)
Šakių rajono savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyrius informuoja, kad rugpjūčio 20 d. iš Europos pagalbos labiausiai skurstantiems asmenims fondo į mūsų rajono sandėlį planuojama pristatyti paramą maisto  produktais.

Maisto paketus, kuriuos šį mėnesį sudarys aliejus, konservuota daržovių sriuba, konservuoti žirneliai, mėsos konservai, plikyti ryžiai, saldintas sutirštintas pienas, sausi pusryčiai ir trijų grūdų kruopos, paramos gavėjai seniūnijose privalo atsiimti nuo rugpjūčio 22 d. iki rugpjūčio 31 d.
Nuo šių metų rugpjūčio „Sodra“ pradeda mokėti didesnes senatvės pensijas tiems senjorams, kurie yra sukaupę daugiau kaip 30 metų stažą.

Didesnes pensijas gaus trys iš keturių senjorų. Didės tik tos senatvės pensijos, kurios yra paskirtos iki 2018 m. sausio, ir tik tiems gyventojams, kurie sukaupė daugiau nei 30 metų stažą. Netekto darbingumo (neįgalumo), našlių, našlaičių pensijos, taip pat senatvės pensijos, paskirtos šiais metais, nebus perskaičiuojamos ir nesikeis.
Savaitė prasidėjo ekstremaliais išbandymais rajono gyventojams – dvi dienas iš eilės rasti to paties kalibro sprogmenys, o antradienį praūžęs smarkus vėjas vietomis vartė ant kelio medžius.

Rugpjūčio 13 d. Kudirkos Naumiesčio seniūnijoje Bajoraičių kaimo laukuose rastas sprogmuo. Atvykę išminuotojai nustatė, kad tai 82 mm minosvaidžio mina, kurią vėliau sunaikino vietoje.
jane butas
Nuotr. Gelgaudiškio seniūnas Vincas Dabravolskis negailėjo pylos socialinio būsto gyventojai Janei Anelei už nuolatinį girtuokliavimą, tačiau moteris pripažinti savo žalingo pomėgio nenorėjo.


Lina POŠKEVIČIŪTĖ

Sakoma, kad kaimynų nepasirinksi. Šį posakį galima pritaikyti ir socialinių būstų gyventojams, kurie savo kaimynams kartais tampa tikra rakštis. Viena nevengianti taurelės gelgaudiškietė, taip pat tokio būsto gyventoja, užliejo dviejų kaimynų butus, nukentėjo ir naujai suremontuotas jos pačios būstas. Gelgaudiškio seniūnas Vincas Dabravolskis stengiasi, kad šiai gyventojai incidentas baigtųsi kuo geriau, kaimynai skaičiuoja nuostolius, o ji netgi neatsiprašo.
Marijampolės teritorinės darbo biržos duomenimis, rugpjūčio 1 dieną buvo registruotas 1 tūkst.196 bedarbiai – 613 moterų ir 583 vyrų.

Tai 5,9 proc. mažiau lyginant su praėjusiu mėnesiu ir 7,1 proc. mažiau nei tuo pačiu praėjusių metų laikotarpiu. Lyginant liepos mėnesį su birželiu, registruotas moterų nedarbas mažėjo 1,6 proc., vyrų – 10 proc. Bedarbio statusas liepą suteiktas 161 asmeniui, birželio mėnesį – 108. Darbdaviai registravo 109 laisvas darbo vietas – dviem mažiau nei birželio mėnesį. Iš jų neterminuotam darbui – 90, terminuotam – 19.

Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos