baneris leidinys

Prieš dešimtmetį įrengta Sintautų vaikų žaidimų aikštelė bėgant metams nusidėvėjo tiek morališkai, tiek techniškai.
paminklas dirba 07 16
Restauratorius Vytautas Norkūnas sako, kad restauruojant paminklą niekur nepaskubėsi, jis patarimo prašys ir tėvo, aukščiausios kategorijos restauratoriaus Kęstučio Norkūno. (L. Poškevičiūtės nuotr.)


Lina POŠKEVIČIŪTĖ 
 
Kudirkos Naumiesčio centrinėje aikštėje stovi paminklas Vincui Kudirkai, sukurtas skulptoriaus Vinco Grybo 1934 m. Jau nuo praėjusios savaitės čia pluša restauratorius Vytautas Norkūnas.

(Daugiau paskaityti galite liepos16 dienos laikraštyje arba po savaitės internete)
Užimtumo tarnybos duomenimis, birželio mėnesį Kauno klientų aptarnavimo departamento Šakių skyriuje užsiregistravo 144 bedarbiai (gegužės mėn. – 194). Iš viso Šakių skyriuje įregistruoti 1 tūkst. 265 bedarbiai – 634 moterys ir 631 vyras.
socialiniai 07 16

Lina POŠKEVIČIŪTĖ


Liepos 11 d. rajono vadovai socialinių įstaigų, institucijų atstovams pristatė 14 paslaugų, kurios turėtų būti teikiamos rajono gyventojams. Kai kurios šių paslaugų jau yra teikiamos šiuo metu, kai kurios dar nėra labai išvystytos, todėl diskutuota, kuri įstaiga ar institucija jas galėtų teikti. Susitikimo metu taip pat buvo pasiūlytos naujos paslaugos...

(Daugiau paskaityti galite liepos 16 dienos laikraštyje arba po savaitės internete)
stovykla jaunimo 07 12
Ką reikia žinoti apie prekybą žmonėmis, savo paskaitoje stovyklautojams akcentavo Kovos su prekyba žmonėmis ir išnaudojimu centro specialistė Danutė Grimalauskienė.(J. Ambrasienės nuotr.)


Liepos 1–5 dienomis Šakių atvirame jaunimo centre (AJC) vyko nemokama jaunimo stovykla „Tu gali pasirinkti!“, kurioje nuo ryto iki vakaro stovyklavo ir daug įvairiausių veiklų išbandė 20 jaunų žmonių.  
siuksles kapines 07 12
Prie civilinių Šakių kapinių tvoros stovi suversta statybinių atliekų krūva, kurią seniūnija prisižadėjusi sutvarkyti ir išvežti dar prieš porą metų. (R. Plaušinaitytės-Šerkšnienės nuotr.)

Rita PLAUŠINAITYTĖ-ŠERKŠNIENĖ

Pastarojo seniūnų susirinkimo metu savivaldybėje buvo paliesta seniai gyventojų akis badanti netvarka – nešienauti pakraščiai, gulinčios atliekos, neiškirsti krūmynai. Svarbiausia, kad tokia situacija yra ne kokiame rajono užkampyje, o pačiame rajono centre – Šakių mieste... Apie šias problemas prakalbo pats savivaldybės administracijos direktorius Dainius Grincevičius.
etika3 07 12
Etikos komisija nenorėdama, kad priimtas sprendimas toliau turėtų įtakos galimiems teisiniams procesams tarp konfliktuojančių pusių, nepriėmė konkretaus sprendimo dėl politikės Ramintos Jakelaitienės elgesio ir apsiribojo tik klausimo svarstymu.(R. Plaušinaitytės-Šerkšnienės nuotr.)

Rita PLAUŠINAITYTĖ-ŠERKŠNIENĖ

Liepos 8 d. savivaldybės Etikos komisija rinkosi dar kartą svarstyti Šakių krašto vietos veiklos grupės (VVG) išrinkto naujo pirmininko Juozo Dainelio kreipimosi dėl buvusios VVG pirmininkės, savivaldybės tarybos narės Ramintos Jakelaitienės veiksmų ir elgesio. Šį kartą išsakyti savo pozicijų į komisijos posėdį buvo pakviestos abi pusės – tiek R. Jakelaitienė, tiek J. Dainelis.
Keisti nuotykiai lydi jau pradėtą įgyvendinti projektą „Gelgaudiškio gyvenamosios vietovės atnaujinimas“, kur realūs darbai prasidėjo šių metų gegužės pradžioje. Visų pirma ilgai truko pats projekto aptarimas, rengimas, viešinimas, kilo nesklandumų dėl turgaus iškeldinimo, o birželio viduryje darbai iš viso sustojo...

(Daugiau paskaityti galite liepos 9 dienos laikraštyje arba po savaitės internete)

Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos