baneris leidinys

kontroles komitetas KPP
Klausimą dėl Kelių priežiūros ir plėtros programos lėšų panaudojimo iškėlęs Kontrolės komiteto pirmininkas Artūras Varankevičius (kairėje) svarstė, ar mažas lėšų įsisavinimas neturės įtakos kitų metų finansavimui. (G. Martinaitienės nuotr.)


Gintarė MARTINAITIENĖ

Dėl Kelių priežiūros ir plėtros programos (KPP) lėšų panaudojimo, tiksliau, dėl nepakankamo programos įvykdymo, tarybos posėdžio metu dėmesį atkreipė opozicija, pateikusi kreipimąsi tarybos daugumai. Ši situacija aptarta ir Kontrolės komiteto posėdyje, kur komiteto pirmininkas Artūras Varankevičius nuogąstavo, ar tai neturės įtakos kitų metų finansavimui. KPP lėšų panaudojimą vertino ir išvadas pateikė ir savivaldybės Kontrolės ir audito tarnyba...

(Daugiau paskaityti galite spalio 3 dienos laikraštyje arba www.pdf.drg.lt)
Įsibėgėjus rudeniui išauga ir laukinių gyvūnų migracija, o prasidėjus rujai, jų elgesys pasikeičia kardinaliai – praranda atsargumą ir tampa nebe tokie baikštūs. Lietuvos automobilių kelių direkcija (LAKD), siekdama didinti eismo dalyvių saugumą keliuose bei ieškodama papildomų būdų, padedančių padidinti eismo saugumą gyvūnų migracijos metu, pradėjo bendradarbiavimą ir su šalies mokslininkais.
Savivaldybės taryba pritarė sprendimui didinti vienkartines pašalpas gimus vaikus bei asmenims, kuriems suėjo 100 metų.
J. baceviciaus nuotr
Miškininkai skambina pavojaus varpais dėl Gelgaudiškio dvaro parko miške ir toliau plintančio žievėgraužio tipografo, kuris ir toliau naikina egles. (J. Bacevičiaus nuotr.)


Lina POŠKEVIČIŪTĖ
Miškininkai ir gelgaudiškiečiai vėl skambina pavojaus varpais dėl Gelgaudiškio dvaro parko miško, kad ir toliau nyksta eglės, apimtos žievėgraužio tipografo. Savivaldybės atstovė tvirtina, jog ir toliau bus vykdoma miško sanitarinė priežiūra ir atliekami sanitariniai kirtimai.

Paskutinio savivaldybės posėdžio metu tarybos narys Artūras Varankevičius informavo, kad viešojoje erdvėje pasirodė informacija apie tris didelius žievėgraužio tipografo apniktų medžių židinius Gelgaudiškio dvaro parko teritorijoje esančiame miške...

(Daugiau paskaityti galite rugsėjo 29 dienos laikraštyje arba www.pdf.drg.lt)
akitos
Jau 10 metų veislyno „Amerikono nota“ savininkės Rasos Martinaitienės rytas prasideda, o diena pasibaigia šunų vedžiojimu. Tai tapo įpročiu, be kurio jos gyvenimas išsimuštų iš vėžių. (D. Rimaitytės nuotr.)


Asta Saulė ŠULSKYTĖ
Girėniškė Rasa Martinaitienė jau dešimt metų kiekvieną rytą pradeda pasivaikščiojimu su savo augintiniais – amerikiečių akitų veislės šunimis. Šiandien ji prasitaria, kad būtų norėjusi viską pradėti dešimt metų anksčiau, nes būtent ši veislė, kurią įsimylėjo iš pirmo žvilgsnio, jai padėjo sugrįžti į save ir gyventi taip, kaip nori – būti laisvai, dovanoti savo rūpestį, pamatyti pasaulį. Šiuo metu jos veislyne „Amerikono nota“ gyvena keturi nuostabūs šunys – Cherry, Persikas, Iraja ir Atlanta-Bekė...

(Daugiau paskaityti galite rugsėjo 26 dienos laikraštyje arba www.pdf.drg.lt)
dumbliauske3
Žvirgždaičių ir Barzdų seniūnijose dirbanti socialinio darbo organizatorė Rita Dumbliauskė įsitikinusi, kad jos darbo rezultatai pasimato ne iš karto – reikia turėti kantrybės išlaukti, kol paaiškėja, kad problema ne tokia baisi, kaip atrodė. (G. Bernotienės nuotr.)


Asta Saulė ŠULSKYTĖ 
 
Kasmet rugsėjo 27-ąją švenčiama Lietuvos socialinių darbuotojų diena. Būtent jie pirmieji ištiesia pagalbos ranką ir grąžina tikėjimą gyvenimo kryžkelėje atsidūrusiems, kenčiantiems nuo priklausomybių, stokojantiems socialinių įgūdžių ar tiesiog su sunkumais susidūrusiems žmonėms. Tad profesinės šventės išvakarėse kalbiname dvi iš gausaus būrio socialinių darbuotojų.

Žvirgždaičių ir Barzdų seniūnijų socialinio darbo organizatore dirbanti Rita Dumbliauskė sako, kad šis darbas ją susirado pats. Pasak jos, norą padėti kitiems ji, matyt, paveldėjo iš savo tėtės, kuris dažnai, metęs visus savo darbus, eidavo padėti kaimynui, todėl jų šeimoje pagalba kitam buvo savaime suprantamas dalykas...

(Daugiau paskaityti galite rugsėjo 26 dienos laikraštyje arba www.pdf.drg.lt)
Savivaldybės taryba praėjusį penktadienį patvirtino savivaldybės švietimo įstaigų pedagogų ir mokinio pagalbos specialistų kelionės į darbą ir atgal išlaidų kompensavimo tvarką, tačiau prabilta, kad šiuo keliu reiktų žengti ir dėl išlaidų kompensavimo atvykstantiems medikams.
prieplauka sudargas
Savivaldybės meras Raimondas Januševičius (dešinėje), sveikindamas sėkmingai prisišvartavusio pramoginio laivo „Bisena“ kapitoną Antaną Grumuldį, pasidžiaugė, kad, glaudžiai bendradarbiaujant su juo, Sudargo seniūnija, pavyko vos per keletą mėnesių už gana minimalias lėšas pastatyti prieplauką. (L. Poškevičiūtės nuotr.)


Lina POŠKEVIČIŪTĖ

Praėjusį penktadienį, prieš pat ant Sudargo piliakalnių vykusį Baltų vienybės sąšaukos renginį, Nemuno upės pakrantėje buvo oficialiai atidaryta pontoninė mobili prieplauka. Ją pirmasis išbandė jurbarkiečio Antano Grumuldžio laivas „Bisena“, o pirmieji Sudargo krašte išsilaipino turistai iš Raseinių.
Šiltą rugsėjo 22-osios pavakarę prie Nemuno upės Sudarge, ties Vorpilio piliakalniu, būriavosi grupelė sudargiškių, tarp jų miestelio seniūnė Rita Grigaitienė, kultūros, bibliotekos darbuotojai, atvyko ir rajono meras Raimondas Januševičius...

(Daugiau paskaityti galite rugsėjo 26 dienos laikraštyje arba www.pdf.drg.lt)

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos