baneris leidinys

siuksliu daugiabuciai
Nuotr. Šakių V. Kudirkos g. 102 daugiabučio namo gyventojams kelias iki artimiausių šiukšlių konteinerių per kalvas ir pakalnes, einant neapšviestais namų užkampiais, pirmyn ir atgal\ susidaro iki 600 metrų.

Rita PLAUŠINAITYTĖ-ŠERKŠNIENĖ

Per Šakių miestą besiritanti atliekų konteinerių statymo, perstatymo, pakeitimo banga yra naudinga toli gražu ne visiems gyventojams. Šakių V. Kudirkos gatvės 102 daugiabučio namo gyventojai po konteinerių perstatymo, norėdami iki jų nusigauti, susiduria su nemenkais iššūkiais, nes...

(Daugiau paskaityti galite gruodžio 18 dienos laikraštyje arba po savaitės internete)
Užimtumo tarnybos duomenimis, lapkričio mėnesį Kauno klientų aptarnavimo departamento Šakių skyriuje užsiregistravo 181 bedarbis – penkiais daugiau nei spalį. Iš viso lapkričio mėnesio pabaigoje Šakių skyriuje įregistruoti 1 tūkst. 337 bedarbiai – 679 moterys ir 658 vyrai.

Per lapkritį darbdaviai įregistravo 110 naujų darbo vietų, iš kurių neterminuotam darbui skirtos 99, terminuotam – 11. Iš viso per mėnesį įdarbinti 88 bedarbiai. Nuo metų pradžios įdarbinti 1 tūkst. 325 asmenys.
pratybos pagalba
Nuotr. Kariai suteikia pagalbą tariamai sužeistam kitam kariui.


Praėjusį savaitgalį Šakiuose bei Šakių rajone esančiuose Šilgalių kolektyviniuose soduose vyko Taikos meto užduočių pratybos, kuriose dalyvavo apie 100 karių savanorių.
rinkimu komisija priesaika
Nuotr. Rinkimų komisija, vadovaujama Lilijos Sniečkuvienės (centre), davė rašytinius pasižadėjimus, kad dirbs atsakingai, sąžiningai, skaidriai.

Antradienį į pirmąjį posėdį rinkosi Šakių apygardos komisija, vadovaujama Lilijos Sniečkuvienės. Komisijos nariai davė rašytinius pasižadėjimus, kad kovo 3 d. vyksiančiuose savivaldybių tarybų rinkimuose dirbs atsakingai, sąžiningai, skaidriai.
slidziauskiene jakelaitiene
Nuotr. Raminta Jakelaitienė (dešinėje) dėkojo už išreikštą pasitikėjimą ir palaikymą, išrenkant Šakių krašto vietos veiklos grupės pirmininke, o buvusiai pirmininkei Aušrai Slidziauskienei linkėjo sėkmės.

Lina POŠKEVIČIŪTĖ

Gruodžio 10 d. įvykusiame Šakių krašto vietos veiklos grupės (VVG) visuotiniame narių susirinkime buvo išrinkta nauja pirmininkė. 2016–2023 metų vietos plėtros strategijai vadovaus Raminta Jakelaitienė. Susirinkimo metu diskusijų sukėlė klausimas dėl pirmininkės darbo užmokesčio.

Susirinkimas sušauktas po to, kai...

(Daugiau paskaityti galite gruodžio 14 dienos laikraštyje arba po savaitės internete)
avarija griovyje kia
Nuotr. Penktadienį rajone įvyko net keturi eismo įvykiai, kurių metu galimai dėl slidžios kelio dangos į griovį nuvažiavo arba apvirto lengvieji automobiliai, tačiau žmonės šių įvykių metu nenukentėjo.

Ankstus penktadienio rytas rajono vairuotojams buvo ne pats lengviausias. Pradėjus gausiai snigti rajono keliai tapo sunkiai pravažiuojami, kelio danga slidi, o miesto gatvės apie 9 val. ryto atrodė kaip dar nevalytos. Kelių ir gatvių dangos buvo padengtos šlapio sniego sluoksniu, vietomis provėžuotos, slidžios.
meskuviene
Nuotr. Tetyana Meškuvienė pasidžiaugė, kad dirbdama baldų įmonėje „Lauksva“ įgijo ne tik profesinės, bet ir bendravimo patirties.

Gintarė MARTINAITIENĖ

Su ukrainiete Tetyana Meškuviene susipažinome vienoje rajono baldų gamybos įmonėje. Jauna moteris pasidalino savo istorija ir sako, kad svarbiausia yra žinoti, ko nori pasiekti gyvenime, ir daug dirbti.
kalediniai priedai
Rita PLAUŠINAITYTĖ-ŠERKŠNIENĖ

Rajono meras Edgaras Pilypaitis informavo, kad šiais metais savivaldybės administracijoje dirbantys žmonės gaus šventinius priedus – taip vadinamus 13-uosius atlyginimus. Žadama, kad šįmet jie visiems darbuotojams bus vienodo dydžio, o kitais metais priedai turėtų būti diferencijuoti.

Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos