baneris leidinys

bendruomeniu diena
Jau penktą kartą rengiama bendruomenių diena, tradiciškai pradedama Šakių bendruomenių centrų asociacijos himnu, sutelkė žmones prasmingam pasibuvimui, veiklų aptarimui. L. Poškevičiūtės nuotr.


Lina POŠKEVIČIŪTĖ

Šiek tiek permaininga pirmoji rugpjūčio diena Zyplių dvare sutelkė rajono bendruomenes. Šiemet bendruomenių diena švenčiama jau penktą kartą. Dvaro prieigose sumirgėjo išradingai įrengti kiemeliai, o vaišingi ir kūrybingi bendruomenių žmonės kvietė po juos pasižvalgyti, pamatyti ir išgirsti, kuo gyvena kiekviena bendruomenė. Visą dieną netrūko įvairiausių veiklų, šventės dalyviai ne tik vaišinosi, sportavo, bet ir diskutavo bendruomenėms rūpimais klausimais.

Nuo pat ankstyvo ryto kone visų rajono seniūnijose įsikūrusių bendruomenių aktyviausi nariai Zyplių dvaro kieme...

(Daugiau paskaityti galite rugpjūčio 4 dienos laikraštyje arba www.pdf.drg.lt)
liepos kn
Nugenėtos liepos Kudirkos Naumiesčio Vinco Kudirkos gimnazijos teritorijoje kai kuriems naumiestiečiams sukėlė pasipiktinimą. L. Poškevičiūtės nuotr.


Pamatęs Kudirkos Naumiesčio Vinco Kudirkos gimnazijos teritorijoje nugenėtas liepas, apie tai vienas akylas pilietis informavo Aplinkos apsaugos departamentą. Darbus organizavęs gimnazijos direktoriaus pavaduotojas ūkio reikalams Bernardinas Petras Vainius, už liepų nugenėjimą gavęs baudą, prisipažįsta, kad tiesiog neišsiėmė iš seniūnijos leidimo šakoms genėti.
stovykla skautai
„Baltijos jūrų skautų“ bei stovyklos vadovė Jurgita Paškevičienė teigė, kad stovykloje buvo vykdomos įvairiausios veiklos – rengtos estafetės, plaukta Nemunu, su specialia įranga ir virvėmis išbandyti vaikų alpinizmo gebėjimai. D. Bakaitytės nuotr.


Deimantė BAKAITYTĖ

Liepos 27 d. Šakių savivaldybės tarybos Švietimo, kultūros ir sporto komitetas aplankė vieną iš rajone organizuotų stovyklų, kurių veikloms per savivaldybes neįvykus Dainų šventei specialias lėšas skyrė Švietimo, mokslo ir sporto ministerija. Komiteto nariai užsuko į „Baltijos jūrų skautų“ mobilią vasaros stovyklą „Bebrų slėnis 2020“ Jadagonių kaime, kurią organizavo skautų vadė Jurgita Paškevičienė.

Iš viso stovykloje dalyvavo 27 vaikai nuo 7 iki 17 metų. Keturi vaikai dėl blogo elgesio turėjo palikti stovyklą, dar vienas turėjo išvykti anksčiau, tad...

(Daugiau paskaityti galite liepos 31 dienos laikraštyje arba www.pdf.drg.lt)
Nacionalinio visuomenės sveikatos centro Šakių skyrius informavo apie Šakių rajono savivaldybės teritorijoje nuolat gyvenančių nėščiųjų ar iki 6 mėnesių amžiaus kūdikių, kurių maistui naudojamas šachtinio šulinio vanduo, ištirtų šachtinių šulinių vandens kokybę.

Per šių metų I pusmetį atlikti keturių šachtinių šulinių vandens cheminiai tyrimai azoto grupės junginių – nitratų ir nitritų – kiekiui nustatyti atitiko reglamentuojamas ribines vertes.  

„Draugo“ inf.
Sveikatos apsaugos ministerija praneša, kad Šakių rajone, kaip ir dar aštuoniose savivaldybėse, fiksuojamas didesnis sergamumas COVID-19 liga negu kitose Lietuvos savivaldybėse, todėl nuo liepos 27 d. iki rugpjūčio 2d. čia bus intensyvesni tyrimai dėl koronaviruso.

Beje, Šakių rajono savivaldybė tarp rizikingesnių pakliuvo ir ankstesnę savaitę, o šįkart, be Šakių, intensyvesni testavimai vyks ir Trakų, Kėdainių, Molėtų, Vilniaus, Šalčininkų, Klaipėdos rajonų bei Panevėžio ir Kauno miestų gyventojams.
bakanauskas
Sintautų medžiotojų būrelio vadovo Rolando Bakanausko nuomone, kaltinti neturint konkrečių įrodymų negalima. Jis norėtų viešo atsiprašymo iš moters, kuri dėl galimai nušautos katės kaltinimus medžiotojų bendruomenei metė viešoje erdvėje. L. Poškevičiūtės nuotr.

Lina POŠKEVIČIŪTĖ

Viešoje erdvėje pasirodžiusi vienos Sintautų gyventojos nuomonė, kad Sintautų medžiotojų būrelio medžiotojai galėjo peršauti jos katę, papiktino medžiotojų bendruomenę. Kad gyvūnas buvo peršautas, nepatvirtino ir veterinarijos gydytoja. Pati sintautiškė iš pradžių noriai komentavo situaciją, vėliau tai daryti kategoriškai atsisakė.

Sintautų seniūnijos gyventoja savo nuomonę, kad...

(Daugiau paskaityti galite liepos 31 dienos laikraštyje arba www.pdf.drg.lt)
Invaziniams šliužams užkariaujant vis didesnes teritorijas, o žmonėms nežinant, kaip su jais kovoti, pagalbos ranką tiesia ir rajono valdžia. Savivaldybės tarybos nariams pritarus, kovai su šliužais, tiksliau, priemonėms įsigyti, skirta 5 tūkst. eurų.
Socialinės paramos skyrius informuoja, kad rugpjūčio 3 d. iš Europos pagalbos labiausiai skurstantiems asmenims fondo planuojama pristatyti paramą maisto produktais į rajono sandėlį. Paramą gaus 3113 asmenų, 55 asmenimis daugiau nei birželį.

Skelbiama, kad šįkart nepasiturintieji sulauks aštuonių maisto produktų: rapsų aliejaus, grikių kruopų, greitai paruošiamos avižų košės su uogomis, keptų pupelių pomidorų padaže, konservuotų daržovių sriubos, vištienos konservų, avižinių sausainių su šokolado gabaliukais, saldinto sutirštinto pieno.

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos