baneris leidinys

sudarge patalpos sventinimas
Atnaujintas patalpas, kuriose sudargiečiai galės ne tik susitikti, mėgautis krosnies šiluma, bet ir rengti įvairiais veiklas, pašventino Kaimelio parapijos klebonas Zenonas Stepanauskas, linkėdamas šilumos ir jaukumo šiems bendruomeniniams namams. D. Pavalkio nuotr.

Lina POŠKEVIČIŪTĖ

Sudargo miestelyje Kalno gatvėje stovintis didžiulis pastatas, kuriame šiuo metu įsikūrusi tik miestelio biblioteka, pradeda atgimti. Įveiklintos dar vienos patalpos – po atlikto remonto čia bendruomenė turės savo patalpas, į kurias įžengė jau praėjusį penktadienį. Erdviose, šiltose patalpose numatytos rengti parodos, edukacinės veiklos, susitikimai, galės repetuoti naujai besiburiantys kolektyvai.

Jaustųsi kaip namuose

Praėjusio penktadienio popietę grupelė sudargiečių, svečių būriavosi prie miestelio centre Kalno gatvėje stovinčio didžiulio pastato, kuriame...

(Daugiau paskaityti galite spalio 20 dienos laikraštyje arba www.pdf.drg.lt)
sakiu seniunija covid
Pirmadienio ryte Šakių seniūnijos durys buvo užrakintos  – koronavirusą nustačius dviem socialinėms darbuotojoms darbas organizuojamas nuotoliniu būdu. D. Pavalkio nuotr.


Nors pirmadienio ryte dar nebuvo aišku, ar rajone per savaitgalį stipriai išaugo bendras Covid-19 sergančiųjų skaičius, mat ypač sulėtėjęs Nacionalinio visuomenės sveikatos centro darbas ir informacija gerokai vėluoja, tačiau aišku, kad dėl susirgusių darbuotojų į nuotolinį darbą perėjo bemaž 10 Šakių seniūnijos darbuotojų.

„Seniūnija dirba nuotoliniu būdu, išskyrus...

(Daugiau paskaityti galite spalio 20 dienos laikraštyje arba www.pdf.drg.lt)
skurdo rizikos lygis
Ketvirtadienį Lietuvos statistikos departamentas paskelbė, kad didžiausias skurdo lygis fiksuojamas periferiniuose šalies rajonuose. Bendras skurdo rizikos lygis Lietuvoje yra 21,7 proc., o Šakių rajonas priskiriamas prie didžiausią skurdo riziką patiriančių rajonų – čia skurdo rizikos lygis gerokai viršija ir šalies, ir kai kurių kaimynių, jis siekia 35,9 proc.

Skelbiama, kad 2020 metais Lietuvoje pajamos, mažesnės už skurdo rizikos ribą, tai yra 445 Eur vienam gyvenančiam asmeniui ir...

(Daugiau paskaityti galite spalio 20 dienos laikraštyje arba www.pdf.drg.lt)
kapiniu zvakes konteineryje
Prie kapinių konteineriuose esančias atliekas seniūnijų darbininkai išrūšiuoja, kad papildomai nereiktų mokėti už jų išvežimą. D. Pavalkio nuotr.


Seniūnams atliekų tvarkymas ir toliau išlieka aktuali problema. Juolab kad artėja Vėlinės, užplūs žmonės, tvarkantys kapines, o kalnais kapinių atliekų teks rūpintis seniūnams. Jie guodėsi, kad prie kapinių esančių atliekų konteinerių išvežimas labai brangus.
vienas langelis1
Manoma, kad „vieno langelio“ principas leis didžiąją dalį gyventojų prašymų išspręsti vietoje, be reikalo nešmirinėjant po savivaldybės koridorius. D. Pavalkio nuotr.

Nors iki šiol į savivaldybės administracijos pastatą buvo galima patekti išties laisvai, perėjus prie „vieno langelio“ principo laisvai vaikščioti po savivaldybės koridorius nepavyks.
saugaus eismo komisija2
Daugiausiai prašymų ir šį kartą Eismo saugumo komisija sulaukė dėl noro vienaip ar kitaip riboti eismą konkrečiose teritorijose, tačiau po diskusijų ne visi prašymai buvo patenkinti. D. Pavalkio nuotr.

Lina POŠKEVIČIŪTĖ

Po paskutinio rajono savivaldybės Eismo saugumo komisijos posėdžio įvairių draudžiamųjų kelio ženklų gatvėse tik padaugės.

Kudirkos Naumiesčio ugniagesių komandos ugniagesiai gelbėtojai vykdami gesinti gaisrų dažnai negali pravažiuoti Vytauto gatve. Anot rajono savivaldybės priešgaisrinės tarnybos viršininko Gintauto Vedegio, ugniagesiams...

(Daugiau paskaityti galite spalio 16 dienos laikraštyje arba www.pdf.drg.lt)
uz svaria lietuva sakiuose
Šakiuose žygio „Už švarią Lietuvą“ žygeiviai apsistojo „Namai visiems“ ir džiaugėsi šiltu šių namų vadovės Giedrės Šedbarienės (centre) priėmimu. D. Pavalkio nuotr.


Gintarė MARTINAITIENĖ

Nuo rugpjūčio 16 dienos į žygį „Už švarią Lietuvą“ leidęsi entuziastai šią savaitę neaplenkė ir Šakių rajono – nuo Norvaišų (Vilkaviškio r.) jie atžygiavo į Griškabūdį, kitą dieną pasiekė Šakius, o toliau žygiavo Slavikų, Jurbarko link. 80 dienų, 1200 km, kelionės pabaiga numatyta ten, kur ir prasidėjo, – Palangoje spalio 30 dieną. Tačiau tai nepaprastas žygis, o misija, tad apie tai, kas, kaip ir kodėl, kalbamės su pagrindiniu žygio organizatoriumi, tvaraus gyvenimo skatintoju, „Kūrybos kampas 360°“ Kaune įkūrėju Giedriumi Buču.

Anot G. Bučo, pernai su komanda per šešias dienas jie apėjo...

(Daugiau paskaityti galite spalio 16 dienos laikraštyje arba www.pdf.drg.lt)
Užimtumo tarnybos duomenimis, rugsėjo mėnesį Kauno klientų aptarnavimo departamento Šakių skyriuje užregistruoti 344 bedarbiai (rugpjūtį –265). Iš viso Šakių skyriuje įregistruota 2 tūkst. 38 bedarbiai – 1 tūkst. 65 moterys ir 973 vyrai. Palyginus su praeitų metų tuo pačiu laikotarpiu, 925 bedarbiais daugiau.

Rugsėjį buvo įregistruota 171 laisva darbo vieta, 14 mažiau nei rugpjūtį, iš jų neterminuotam darbui skirtos 154, terminuotam – 17. Iš viso per mėnesį įdarbinti 186 žmonės (rugpjūtį – 157).

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos