baneris leidinys

savanores ga
Goda Endzelytė (kairėje) ir Agnė Kereišiūtė savanoriauja vakcinavimo centre ir sako, jog didžiausias atlygis – čia įgyta patirtis. D. Pavalkio nuotr.

Šakietės, Vilniaus universiteto pirmo kurso studentės Agnė Kereišiūtė ir Goda Endzelytė pandemijos suteiktą laisvą laiką nutarė panaudoti ne tik sau – jos prisideda prie saugesnės Lietuvos kūrimo. Šios pilietiškos studentės jau daugiau kaip dvi savaites savanoriauja Šakiuose veikiančiame vakcinavimo centre.
didziuliene jurgita2
Ketvirtą mėnesį Barzdų seniūnės pareigas einanti Jurgita Didžiulienė suspėja ne tik pagrindinius darbus suorganizuoti seniūnijoje, bet ir dalyvauti kitoje bendruomeninėje veikloje. D. Pavalkio nuotr.

Rita PLAUŠINAITYTĖ-ŠERKŠNIENĖ

Ketvirtą mėnesį savo krašte Barzduose seniūnaujanti seniūnė Jurgita Didžiulienė, regis, nestokoja nei idėjų, nei iniciatyvų – seniūnijoje jos organizuojami darbai rūksta kaip iš pypkės, o kitu metu seniūnė randa laiko ir bendruomeninėms veikloms.
Vos tik gruodžio 1 d. pradėjusi eiti seniūnės pareigas, J. Didžiulienė suskubo organizuoti darbus, kuriuos visi seniūnai...

(Daugiau paskaityti galite balandžio 13 dienos laikraštyje arba www.pdf.drg.lt)
skaizgirys anti
Gintarė MARTINAITIENĖ


Praėjusį ketvirtadienį pirmą kartą per šią daugiau nei dvejų metų savivaldybės tarybos kadenciją į susirinkimą nuotoliniu būdu rinkosi savivaldybės Antikorupcijos komisija. Tiesa, posėdis su išties daug žadančia darbotvarke greitai baigėsi, mat nesusirinko kvorumas.

Jau anksčiau komisijos pirmininko Tomo Skaizgirio pusėn būta ne vieno priekaišto...

(Daugiau paskaityti galite balandžio 13 dienos laikraštyje arba www.pdf.drg.lt)
berzu gatveje vienp
Praėjusią savaitę posėdžiavusi savivaldybės Eismo saugumo komisija nusprendė, kad Šakių miesto Beržų gatvės siauroje atkarpoje nuo V. Kudirkos iki Bažnyčios gatvės sankirtos turėtų eismas būti organizuojamas tik viena kryptimi. D. Pavalkio nuotr.

Rita PLAUŠINAITYTĖ-ŠERKŠNIENĖ

Praėjusią savaitę posėdžiavusi savivaldybės Eismo saugumo komisija sprendė, kaip organizuoti kai kuriose rajono vietose eismą, kad dalyviams būtų ne tik saugu, bet ir patogu. Netrukus, kai kur atsiras naujas kelio ženklinimas, vairuotojai turės būti atidūs.

Komisija sprendė, kaip organizuoti eismą Šakių mieste Beržų gatvėje, kad...

(Daugiau paskaityti galite balandžio 13 dienos laikraštyje arba www.pdf.drg.lt)
Slavikuose baigtas griauti senasis seniūnijos administracinis pastatas, kuris jau daugiau kaip dešimtmetį bažnyčios kalno papėdėje stūksojo kaip koks vaiduoklis. Dabar slavikiečiai džiaugiasi turėsiantys gražią erdvę vasaros estradai.

„Pastatas vaiduoklis nugriautas. Dabar turėsime sutvarkytą aplinką savo šventėms“, – savo socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje pasidžiaugė vietos seniūnas Valdas Dumčius.
saugaus eismo del banaicio g2
Atsižvelgiant į tai, jog Šakių S. Banaičio 3-uoju numeriu pažymėto daugiabučio namo gyventojai turi per mažai prie savo namo automobilių stovėjimo vietų, savivaldybės Eismo saugumo komisija nusprendė dar kartą pakeisti eismo saugumo priemones šioje gatvėje kad žmonės galėtų bent jau naktį arčiau namų laikyti savo automobilius.

Rita PLAUŠINAITYTĖ-ŠERKŠNIENĖ

Trečiadienį savivaldybės Eismo saugumo komisija virtualiame posėdyje vėl sprendė Šakių miesto S. Banaičio gatvės gyventojams svarbius klausimus. Posėdžio rezultatas toks, kad galų gale nuspręsta pakeisti kai kuriuos eismo saugumo ženklus ir atsisakyta minties šioje gatvės atkarpoje daryti vienpusį eismą.
bukauskas paulius
Buvęs radijo laidų vedėjas ir renginių organizatorius Paulius Bukauskas dalijasi savo istorija, kaip priklausomybė nuo azartinių lošimų lėmė, kad jis trejus metus praleido įkalinimo įstaigoje. Asmeninio archyvo nuotr.

Kiekvienam vertėtų atminti, kad visi azartiniai lošimai yra klastingi – nesvarbu, lošite kazino ar pirksite loterijos bilietą, organizatoriai visuomet džiaugsis pelnu.
dabravolskis grincevicius
Gelgaudiškio seniūnas Vincas Dabravolskis (kairėje) sulaukė nemažai kritikos dėl pavėluotai atliekamų darbų ir iš to kylančių seniūnijos gyventojų nepasitenkinimo. D. Pavalkio nuotr.

Rita PLAUŠINAITYTĖ-ŠERKŠNIENĖ

Rajono seniūnijose pats darbymetis – seniūnai giriasi, kad švarinimosi mėnuo šįmet tapo ne balandis, o kovas, kada seniūnijų teritorijose buvo intensyviai renkamos šiukšlės, tvarkomos pakelės, genimi medžiai ir krūmai, keisti šviestuvai ir daryti kiti svarbūs darbai. Pastarojo seniūnų pasitarimo metu paaiškėjo, kad ne visiems seniūnams sekasi gerai tvarkytis – kai kur dėl neatliktų darbų savivaldybės administracija žada daryti ir tarnybinius patikrinimus.

Seniūnijose – darbų įkarštis

Pavasarį darbų lauko teritorijose netrūksta, o rajono seniūnai per tradicinį pasitarimą pasakoja, ką per pastarąjį mėnesį nuveikė. Savivaldybės administracijos direktorius Dainius Grincevičius seniūnams pristatė...

(Daugiau paskaityti galite balandžio 9 dienos laikraštyje arba www.pdf.drg.lt)

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos