baneris leidinys

sunys galvelio
Kaimo turizmo sodybos „Kukarskė“ šeimininkas Artūras Galvelis tikino, kad jo augintiniai yra dresuojami, neagresyvūs, ypač mylimi sodybą lankančių vaikų, tad, jo teigimu, ir jokio avino papjauti negalėjo. D. Pavalkio nuotr.

Lina POŠKEVIČIŪTĖ

Kukarskės kaime (Kidulių sen.) tarp kaimynų užvirė arši kova, o jos priežastis – šunys. Kai kurie gyventojai teigia, kad kaime dėl netinkamai prižiūrimų šunų, galimai pjaunančių net avis, gyventi tapo nesaugu. Tuo tarpu šunų šeimininkai įsitikinę, kad augintiniai tiesiog ištrūkę iš sodybos atsidūrė pas kaimynus prie jau kažkieno papjauto avino. Abi pusės nenori nusileisti: vieni kreipėsi į atitinkamas institucijas su skundu, kad būtų sudaryta komisija ištirti netinkamą šunų laikymą, kiti žada skųstis dėl patiriamo psichologinio spaudimo ar net persekiojimo.

Į redakciją kreipusis Kukarskės kaimo gyventoja Inga Navlickienė tikino, kad...

(Daugiau paskaityti galite kovo 28 dienos laikraštyje arba www.pdf.drg.lt)
balsai eurai
Kaip jau skelbėme ir anksčiau, dar rinkimų naktį socialiniuose tinkluose ėmė sklisti komentarai apie galimą balsų pirkimą, o redakciją pasiekė ir tai patvirtinantys garso įrašai, tačiau policijos teigimu, tai nėra nauji atvejai, o tie patys, dėl kurių pradėtas ikiteisminis tyrimas. D. Pavalkio nuotr.


Gintarė MARTINAITIENĖ

Rinkimai baigėsi, bet nesisklaido nuo jų vis padvelkiantis smogas. Nors ankstesniame numeryje jau skelbėme apie pradėtą ikiteisminį tyrimą dėl galimo balsų pirkimo, redakciją pasiekė ir tokius ketinimus galimai patvirtinantys įrodymai. Šokiruoja tai, kad galima pažinti vieną iš garso įraše kalbančių žmonių – su „valstiečių“ sąrašu į savivaldybės tarybą išrinktą tarybos narį Vaidą Zimnicką.

V. Zimnickas, paklaustas, ar būta pokalbių, kur kalbėta apie piniginį atlygį už balsus, sako, kad nenori veltis į provokacijas ir purvo pylimą, teigia, jog...

(Daugiau paskaityti galite kovo 28 dienos laikraštyje arba www.pdf.drg.lt)
rinkimai balsadeze
Nors aistrų prieš rinkimus netrūko, tačiau pasiekus finišo tiesiąją jos po truputį slūgsta, vieniems palikdamos viltį, jog naujai išrinkta rajono valdžia taps šviežiu oro gūsiu, o kitiems – nusivylimą ir nerimą. Kokiomis nuotaikomis gyvena kraštiečiai galima spręsti iš daugelio aspektų, vis tik tiksliausiai nuotaikas atspindi ne kas kita, o skaičiai, tad rimstant emocijoms paanalizuokime, ką sako šių metų pirmojo ir antrojo rinkimų turų rezultatai bei pažvelkime, kaip keitėsi rinkėjų pozicijos lyginant su 2019 m. vykusiais savivaldos rinkimais.
Valstybinė mokesčių inspekcija (VMI) informuoja, kad nuo praėjusių metų lapkričio mėn., vadovaudamasi Vystomojo bendradarbiavimo ir humanitarinės pagalbos įstatymu, Ukrainai perdavė 80 valstybės konfiskuotų transporto priemonių, kurių bendra vertė daugiau nei 181 tūkst. eurų.

Transporto priemonės perduotos Bučos, Skviros (Kijevo sritis), Kramatorsko (Donecko sritis), Chmelnickio (Chmelnickio sritis), Narodičių (Žitomiro sritis) miestų, Černobajevkos kaimo administracijos (Chersono sritis) atstovams. Daugiausiai tai dyzelinių variklių, didesnio pravažumo transporto priemonės, pavyzdžiui, visureigiai, vienatūriai, vilkikai, krovininiai automobiliai, mikroautobusai ir keleiviniai autobusai, universalo kėbulo tipo automobiliai.
haase irena
Irena Haase pakeistų Stasį Šedbarą, iki šiol ėjusį Seimo Teisės ir teisėtvarkos komiteto pirmininko pareigas. D. Pavalkio nuotr.


Valdančioji Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) frakcija siūlys Seimo Teisės ir teisėtvarkos komiteto (TTK) pirmininke skirti Ireną Haase.
rinkimai rezultatai2023
Apskrityje iš penkių savivaldybių naujus merus išsirinko dvi – Šakių ir Kalvarijos, o likusiose dar pirmajame ture perrinkti buvę vadovai.

Sekmadienį Lietuvoje vyko antrasis merų rinkimų turas, kurio metu buvo renkami 34 savivaldybių vadovai. Pakartotinai prie balsadėžių traukė ir rajono rinkėjai, pademonstravę, kad nori pokyčių. O kiek naujų vadovų turėsime apskrityje?
sileikiene pluskutis
Ne vieną dešimtį žaisliukų nunėrusi Gina Šileikienė pasakojo, kad ši veikla atima ne tik daug laiko, bet reikalauja kantrybės ir kruopštumo, mat savo darbams ji kelia aukštus reikalavimus, kad viskas būtų be priekaištų. D. Pavalkio nuotr.

Asta Saulė ŠULSKYTĖ

Prieš metus internete užmatyti nerti žaisliukai ištirpdė kraštietės Ginos Šileikienės širdį. Pabandžius juos padaryti, teko pradėti nuo nulio. Reikėjo išmokti skaityti schemas, išlaikyti proporcijas, prisiminti nėrimo pradžiamokslį, kažkada praeitą per technologijų pamokas mokykloje. Šiandien netikėtai pradėta veikla tapo savotiška meditacija, kurios nesinori nutraukti.

Ne vieną dešimtį žaisliukų sukūrusi G. Šileikienė pasakojo, kad...

(Daugiau paskaityti galite kovo 24 dienos laikraštyje arba www.pdf.drg.lt)
gylyte monika
Pasak laikinai Globos centro vadovės pareigas einančios Monikos Gylytės (centre), dažniausiai globėjų pareigų rajone imasi artimiausi giminaičiai, pavyzdžiui, anūkai perduodami močiutėms, bet paruoštų globėjų, kurie nesusiję giminystės ryšiais, šiuo metu Globos centras neturi. D. Pavalkio nuotr.

Asta Saulė ŠULSKYTĖ

Šakių socialinių paslaugų centre vyko Globos centro darbuotojų ir savivaldybės atstovų susitikimas, kuriame buvo aptartos naujų projektinių veiklų perspektyvos ir šiuo metu aktualūs klausimai. Vienas iš labiausiai neraminančių – globėjų trūkumas rajone.

Kadangi projektas „Vaikų gerovės ir saugumo didinimas, paslaugų šeimai, globėjams (rūpintojams) kokybės didinimas bei prieinamumo plėtra“ baigiasi balandžio 30 d., nuo liepos 1 d. startuoja naujas, dėl...

(Daugiau paskaityti galite kovo 24 dienos laikraštyje arba www.pdf.drg.lt)

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos