baneris leidinys

ambrasiene
Nuotr. „Apskritajam stalui“ nuo šiol vadovaus Judita Ambrasienė.

Praėjusį pirmadienį Atvirame jaunimo centre vyko Šakių jaunimo sąjungos „Apskritasis stalas“ ataskaitinis-rinkiminis susirinkimas. Tiesa, jis buvo negausus. Į susirinkimą atvyko aštuoni iš penkiolikos dalyvių. Tačiau kvorumo išrinkti naujai pirmininkei pakako – prie „Apskritojo stalo“ vairo stojo Judita Ambrasienė.
matusa
Nuotr. Į vedėjo pareigas perkeltas vyriausiasis specialistas Darius Matusa.

Buvęs „Sodros“ Marijampolės teritorinio skyriaus Klientų aptarnavimo skyriaus Šakių poskyrio vedėjas, valstybės tarnautojas Arvydas Šlėderis tarnybinio kaitumo būdu buvo perkeltas į Šakių rajono savivaldybės administraciją nuo balandžio 3 d. Į jo vietą laikinai paskirtas kitas poskyrio vedėjas.
visockis
Nuotr. Griškabūdietis Ligitas Visockis pasakoja, kad po pratybų jaučiasi išsekęs, nori tik poilsio, tačiau šis darbas jam patinka ir kol kas savęs kitur net neįsivaizduoja.

Griškabūdietis 20-metis Ligitas Visockis, atlikęs privalomąją pradinę karo tarnybą Lietuvos kariuomenėje, kario kelio neatsisakė. Vaikinas nepilnus metus dirba mechanizuotoje pėstininkų brigadoje „Geležinis Vilkas“ Generolo Romualdo Giedraičio artilerijos bataliono oro atakos valdymo grupėje ir nuolat dalyvauja pratybose Lietuvoje bei užsienio šalyse, tarp jų – JAV. Apie patirtį kariuomenėje – iš pirmų lūpų.

Kaip apibūdintum savo patirtį kariuomenėje?
Buvo sunku, bet...

(Daugiau paskaityti galite balandžio 20 dienos laikraštyje arba po savaitės internete)
Balandžio 14–15 d. Jurbarko ir Šakių rajonuose vyko karinės pratybos „Piktas šernas 2018“. Mokymuose dalyvavo Krašto apsaugos savanoriai (KASP), Šaulių sąjungos nariai. Jurbarke buvo surengta objekto šturmo parodomoji programa, vėliau – ginkluotės ir technikos paroda.

Pratybas organizavo KASP Dariaus ir Girėno 2-osios rinktinės Šakių 205-oji lengvųjų pėstininkų kuopa kartu su LDK Kęstučio šaulių 7-ąja ir Suvalkijos šaulių 4-ąja rinktinėmis. Pasak Šakių 205-osios kuopos vyresniosios leitenantės Elmyros Baljanaitės-Stanevičienės, kariai ir šauliai mokėsi kovoti mieste – surasti priešą, surinkti informaciją ir sunaikinti taikinius. Karė patikino, kad buvo atsisakyta NATO pajėgų sraigtasparnių „Black Hawk“, kurie turėjo tūpti ant kelio Šakiai–Slavikai.
laniauskas
Nuotr. Jaunimo reikalų departamento prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos direktorius Jonas Laniauskas pabrėžė, kad Jaunimo reikalų departamentui labai svarbu suprasti, kokios yra jaunimo užimtumo galimybės rajonuose ir kaip su jaunimu dirbančioms organizacijoms efektyviai paskirstyti Valstybės skiriamą finansavimą.


Asta GVILDIENĖ

Praėjusį pirmadienį mūsų rajono savivaldybėje lankėsi Jaunimo reikalų departamento prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos direktorius Jonas Laniauskas ir vyriausioji specialistė darbui su jaunimu Gintarė Stankevičienė. Jie išsamiai domėjosi jaunimo politikos įgyvendinimu rajono savivaldybėje, su rajono vadovais aptarė...

(Daugiau paskaityti galite balandžio 20 dienos laikraštyje arba po savaitės internete)
Ketvirtadienį įvyko Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) tarybos posėdis, kuriame aptartos galimos trijų partiečių kandidatūros artėjančiuose Seimo rinkimuose.

Kaip informavo TS-LKD Šakių skyriaus pirmininkas Edgaras Pilypaitis, grupės pasiūlė tris kandidatus: Antaną Burkšaitį, Ireną Haase ir Violetą Simonavičienę. Tad iškart po posėdžio protokolas išsiųstas partijos priežiūros komitetui ir bus laukiama kandidatų raštiško sutikimo ar nesutikimo. Balandžio 21 d. vyks Šakių skyriaus visuotinis susirinkimas, kuriame bus tvirtinamos sutikusių narių kandidatūros.
autobusai ploksciai
Nuotr. Plokščiuose kabančiame autobusų tvarkaraštyje yra nurodyta, kad autobusas 15.13 val. važiuoja mokyklų darbo dienomis, o balandžio 6 d. buvo moksleivių atostogos.


Lina POŠKEVIČIŪTĖ

Balandžio 6 d. kaunietį Algirdą Benadą Sutkų ištiko nesusipratimų virtinė: vyriškis, aplankęs artimųjų kapus Plokščiuose, neturėjo su kuo grįžti į Šakius, nes...

(Daugiau paskaityti galite balandžio 17 dienos laikraštyje arba po savaitės internete)
Praėjusį pirmadienį rajono savivaldybėje vyko Kontrolės komiteto posėdis. Jame buvo trumpai apžvelgta Kontrolės komiteto 2017 m. veiklos ataskaita, pristatytas 2018m. veiklos planas, peržiūrėti gauti pranešimai, nagrinėti gauti skundai.

Kontrolės komitetas, kurį sudaro pirmininkas Mindaugas Tarnauskas, jo pavaduotoja Irena Haase ir du nariai – Martinas Eimutis bei Tomas Skaizgirys, praėjusiais metais surengė penkis posėdžius, kuriuose apsvarstė 13 klausimų, organizavo du išvažiuojamuosius posėdžius į UAB „Šakių vandenys“ ir UAB „Šakių šilumos tinklai“, parengė keturis protokolinius nutarimus, susijusius su savivaldybės administracijos direktoriaus mokamais priedais, apsvarstė kitus svarbius klausimus.

Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos