Šakių apskr. pradėjo siausti arkliavagiai. VII – 7d. Naumiesty iš ganyklos pavogė pil. Kriaučiūno Antano arklį vertės 300 lit. ir Miknaičių k. gyv. Mauzos Stasio arklį vertės 400 lit. VIII-12 d. naktį pavogė Miknaičių k. gyv. Urbonavičiaus arklį vertės 450 lit. ir VII-29 d. pavogė Tarpučių k. Sintautų valsčiaus gyv. Duobos Juozo dvi kumeles vertės 1700 lit. Nors policija deda visas pastangas vagis susekti, bet kol kas juos suimti nepasisekė. („Suvalkietis“, 1931 08 09, p.4)
Griškabūdžio jaunimas pradeda susiprasti. Rugpjūčio 2 d. Šedvygų km. Griškabūdžio vl. įvyko „Jaunosios Lietuvos“ s-gos steigiamasis susirinkimas. Susirinkime dalyvavo Šakių rajono valdybos pirmininkas p. Undraitis ir skaitė paskaitą „Organizuoto jaunimo reikšmė ir jaunimo organizacijos“. Po paskaitos nutaria įsteigti Šedvygų skyrių, į kurį tuoj įsirašė 27 nariai. Nariai pasižadėjo rūpintis tautiškuoju veikimu ir uoliai dirbti. skyriui vadovauti sutiko apylinkės inteligentija. Reikia konstatuoti, kad tautiškasis jaunimas kaskart auga ir stiprėja, nes jaunuoliai jau supranta tikrąjį tautos kelią. („Suvalkietis“, 1931 08 09, p.4)
Dėl kažkieno apsileidimo prisimušė darbininkas. Vilkaviškio-Šakių telefono tinklo remontų darbuose rajono viršininkas darbininkams ir praktikantams išdavė sugadintus diržus bei sugedusius nagus laipioti po stulpus. Dirbant ties Spruktiškės kaimu darb. V. Kilikauskui betraukiant vielas trūko diržas, kuris buvo laikęs apjuosęs stulpą. Stačia galva minimas darbininkas iš kokių 5-6 metrų išpuolė ant tik ką sumuštos kietos žemės. V. Kilikauskas tuoj nugabentas ligoninėn ir rimtas klausimas dėl jo gyvybės. Po šios katastrofos rajono viršininkas apžiūrėjo diržus ir rado visus veik supuvusius, kuriuos teko pakeisti naujais. („Suvalkietis“, 1931 08 09, p.5)
Lukšiuose rastas pinigų fabrikas. Šakiuose į p. Stulgaičio parduotuvę užėjęs nepažįstamas vyras norėjo įduoti netikrą penklitį. Stulgaitis, tai pastebėjęs, paklausė, kur jis monetą yra gavęs. Nepažįstamas atsakė, kad iš žydo, bet tuoj norėjo pasišalinti ir pradėjo bėgti iš miesto per laukus, o Stulgaitis vijosi. Viena moterėlė bėglį pažino. Tai buvo pil. Šventikauskas, Lukšių miestelio gyv. Policija pas jį padariusi kratą rado dar keletą padirbtų monetų po 5 ir 2 lit., keletą gabalų cinko lydinio ir formas pinigams dirbti. Šventikauskas aiškinasi, kad pinigus ėmęs dirbti iš skurdo, bet tai neįtikėtina, nes jis miestely turi savo namus. Pinigų „fabrikantui“ gresia 8 metai s.d. kalėjimo. („Suvalkietis“, 1932 08 07, p.2)
Žymi danė Gelgaudiškyje mokosi lietuviškai. Lietuvos konsulo Kopenhagoje sekretorė, danė panelė Inge Geisler jau antrus metus lankosi Lietuvoje, čia praleidžia atostogas. Ji Kopenhagoje mokėsi lietuvių kalbos pas vieną universiteto profesorių, kuris labai gražiai kalba lietuviškai. I. Geisler atvyko Lietuvon ir apigyv. Gelgaudiškyje todėl, kad zanavykų yra tiksliausia ir aiškiausia tarena. I. Geisler be to, yra žurnalistė, danų laikraščiuose apie Lietuvą ir lietuvius yra prirašiusi nemaža mums labai palankiu straipsnių. („Suvalkietis“, 1934 08 05, p.1)
Raudonuoja Šakių apskr. ūkininkai. Žemės ūkio rūmų propaguojamas medinių stogų dažymas bene daugiausia prigijo Šakių apskrity. Ūkininkai pilnai išnaudoja tam tikslui duodamas pašalpas, o kai neužtenka visiems jų, trobesius dažo savo lėšomis. Jeigu trobesių dažymas taip toliau plis, tai netrukus Šakių apskritis bent šiuo atžvilgiu pavys savo vakarų kaimyną. Jau dabar važiuojant ne retai galima čia pamatyti raudonuojančių stogų. („Suvalkietis“, 1934 08 05, p.5)
Graži mokykla Barzduose. Neperseniai statyta Barzdų pr. mokykla yra viso miestelio pasididžiavimas. Jos erdvia sale naudojasi vietos organizacijos ruošdamus vakarus, susirinkimus ar minėjimus. Be to, Barzduose veikia dar mergaičių namų ruošos ir pradžios mokyklos. („Suvalkietis“, 1935 08 011, p.3)