Susitiko šachmatų entuziastai

sachmatu formule
Kovo 12 d. Kudirkos Naumiesčio kultūros padalinio salėje vyko „Šachmatų formulės“ ketvirtas etapas, kuriame varžėsi 22 šachmatų entuziastai iš Punsko (Lenkija), Birštono, Marijampolės, Vilkaviškio, Kazlų Rūdos bei Šakių savivaldybių. Šio etapo nugalėtoju tapo šakiškis Laimutis Kasparavičius.

Vilkaviškiečio, šachmatų entuziasto Stasio Kružinausko inicijuota „Šachmatų formulė“ keliauja po miestus ir miestelius, kviečia prisijungti visus prijaučiančius ir mėgėjus. Šį kartą varžybos buvo surengtos Kudirkos Naumiestyje.
 
Kaip pasakojo S. Kružinauskas, Vilkaviškyje „Šachmatų formulės“ formato varžybos pradėtos rengti dar 2010 m. Jas sugalvojęs S. Kružinauskas tvirtino, jog idėją jis nusižiūrėjo iš automobilių „Formulės-1“ lenktynių. Jo sugalvota „Šachmatų formulė“ greitai sulaukė pripažinimo. Kasmet surengiama iki 18 turų.

Kudirkos Naumiestyje tarp 22 dalyvių – ir aštuoni mūsų krašto žaidėjai.  Šiame turnyre puikų žaidimą pademonstravo šakietis L. Kasparavičius, antroje pozicijoje liko Kazimieras Senavaitis (Birštonas), trečias – Jan Zukowski (Punskas). Šiame etape puikiai sužaidė ir šakiškiai Viktoras Kasparavičius bei Mykolas Navasaitis. Kitas etapas vyks kovo 26 d. Kazlų Rūdoje.

Šachmatų žaidimo entuziastas S. Kružinauskas ragino ir šakiečius labiau pamėgti šį intelektualų žaidimą, jo teigimu, Vilkaviškyje yra šachmatų klubas „Širvinta“, žaisti šachmatais aktyviai mokomi vaikai jau mokyklos suole.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar pakanka sporto infrastruktūros rajone?

klausimelis 04 19Arūnė iš Griškabūdžio:

Ne. Griškabūdyje nieko nėra. Mokyklos stadionui reikėtų labai didelio remonto. Ten yra krepšinio aikštelė, bet aš krepšinio nežaidžiu. Atvykdavau pasportuoti į Šakius. Lankiausi baseine ir treniruoklių salėje. Šakiuose reikėtų daugiau dviračių takų, nes nelabai yra kur važiuoti. 

klausimelis 04 19 2

Milda iš Šakių:

Nepakanka. G alėtų būti daugiau. Labai trūksta dviračių takų. Daug metų laukiam dviračių tako Šakiai–Lukšiai. Girdėjau apie Šakių „Varpo“ mokyklos stadiono rekonstrukciją. Tikrai reikalingas ir futbolo aikštynas, ir lengvosios atletikos treniruotės, nes kuo daugiau sportuosim, tuo bus geriau.


BlueYellow-baneris
 
TKV sakiai350
sms
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.