Viešinimas

Šakių rajono savivaldybės taryba liepos 30 d. posėdyje pritarė Kontrolės komiteto 2015 m. veiklos programai.
 
Šioje programoje vienas iš pasiūlymų - parengti naują tvarką viešųjų pirkimų organizavimo vidaus taisyklių redakcijai. Kontrolės komiteto posėdžio metu jos pirmininkas Mindaugas Tarnauskas pristatė pasiūlymą sukurti atvirų duomenų paketą, kuriame būtų skelbiami visi mažos vertės viešieji pirkimai, jų užsakovai, konkursų laimėtojai bei pirkimų sumos. Tame pačiame pakete siūloma viešinti priėmimo – perdavimo aktus, kad visuomenė turėtų galimybę įsitikinti jų kokybe ir nauda.

Anot Kontrolės komiteto narių, šis duomenų paketas turėtų būti skelbiamas atskirai, o ne savivaldybės tinklalapyje, nes jame gyventojams ir taip nėra lengva rasti tinkamą informaciją, be to, tai gerokai apsunkintų internetinės svetainės darbą. Tačiau visi komiteto nariai pritarė, jog toks duomenų paketas suteiktų galimybę gyventojams sužinoti apie savivaldybės rengiamus viešuosius pirkimus, greičiau rasti internete su jais susijusią informaciją.
 
„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Antra olimpiada be Lietuvos krepšinio rinktinės. Kaip vertinate?

klausimelis 07 12Edmundas iš Šakių:

Visi lietuviai krepšinį žiūri, tai ir aš stebėjau, bet įspūdžiai labai blogi, nuotaikos liūdnos. Neįsivaizduoju, kodėl yra taip, kaip yra, bet kaltinti žaidėjų neskubu. Anksčiau parsiveždavo medalius, dabar be nieko liekame – pagal mane paruošime spragos atsiranda. Kaip bebūtų, nors Lietuva ir nepateko, Olimpines žaidynes vis tiek žiūrėsiu. 

klausimelis 07 12 2

Nerijus iš Gelgaudiškio:

Olimpinio atrankos turnyro nežiūrėjau, neturėjau laiko, bet šiaip situacija seku. Liūdna, kad negavo kelialapio į Olimpines žaidynes. Jau antrąjį kartą nepatenkame, sunku vertinti, kas čia atsitiko, kokios to priežastys. Pats kadaise žaidžiau, bet mėgėjiškai, mokyklos laikais. Nors dabar ir nebežaidžiu, bet krepšinis man vis tiek yra numeris vienas – ne be reikalo vadinamas antra religija.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.