Eismo tvarka turguje tapo aiškesnė

aikstele stovejimas
Nuotr. Praėjusią savaitę miesto turgaus aikštelė, siekiant elementarios tvarkos, buvo sužymėta specialiomis linijomis, kad būtų aišku, kur galima stovėti, o kur ne, kiek išsiplėsti gali prekeiviai ir pan.


Praėjusią savaitę miesto centre esančiame turguje Šakių seniūnija padarė tvarką: sužymėjo automobilių stovėjimo vietas, pasirūpino, kad patogiau vaikščiotų pirkėjai ir statomi gyventojų automobiliai netrukdytų į turgų įvažiuoti atliekų tvarkytojams.
 
Šakiečiai ir miesto svečiai vis dar susiduria su automobilių parkavimo problema. Visų akys krypsta į miesto centre esantį turgų. Tačiau iki šiol čia padrikai paliekami automobiliai daugeliui kėlė nepatogumų. Padėtį taisyti ėmėsi Šakių seniūnija. Praėjusią savaitę turgaus aikštelės pradžioje buvo geltonomis linijomis pažymėta nestovėjimo zona. Šakių seniūnijos seniūno pavaduotojas Alvydas Balaševičius argumentavo, kad taip pasielgta todėl, kad čia nuolat užstatomi automobiliai, todėl atliekų vežėjai neprivažiuoja prie konteinerių išvežti šiukšlių.

Linijomis pažymėtos automobilių stovėjimo vietos taip pat turėtų įpareigoti vairuotojus automobilius statyti tvarkingai.

Buvo nepatenkintų, kad turgaus prekeiviai nuo savo prekybos vietų prekes išsidėsto plačiai ir chaotiškai, todėl atsirado aiški linija, kuria atskirta kiekvienam prekeiviui priklausanti turgaus teritorija.

Nuo šios linijos dar atskirtas ir baltomis linijomis paženklintas pusantro metro pločio pėsčiųjų takas. Juo pirkėjams bus patogu ir saugu vaikščioti. Dabar eismo tvarka turguje tapo aiški ir suprantama.

Automobilių parkavimo problema išlieka ir daugiabučių kiemuose. Pirmieji ją spręsti ėmėsi V. Kudirkos gatvės daugiabučių gyventojai ir tuo klausimu kreipėsi į savivaldybės administraciją. Daugeliui neaišku, kodėl prie įvažiavimo į miesto centre esantį turgų tebestovi ženklas, leidžiantis automobilius statyti tik nuo 6 val. ryto iki 22 val. vakaro. Galbūt V. Kudirkos gatvės 102 namo gyventojai čia automobilius galėtų statyti ir nakties metu?

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Antra olimpiada be Lietuvos krepšinio rinktinės. Kaip vertinate?

klausimelis 07 12Edmundas iš Šakių:

Visi lietuviai krepšinį žiūri, tai ir aš stebėjau, bet įspūdžiai labai blogi, nuotaikos liūdnos. Neįsivaizduoju, kodėl yra taip, kaip yra, bet kaltinti žaidėjų neskubu. Anksčiau parsiveždavo medalius, dabar be nieko liekame – pagal mane paruošime spragos atsiranda. Kaip bebūtų, nors Lietuva ir nepateko, Olimpines žaidynes vis tiek žiūrėsiu. 

klausimelis 07 12 2

Nerijus iš Gelgaudiškio:

Olimpinio atrankos turnyro nežiūrėjau, neturėjau laiko, bet šiaip situacija seku. Liūdna, kad negavo kelialapio į Olimpines žaidynes. Jau antrąjį kartą nepatenkame, sunku vertinti, kas čia atsitiko, kokios to priežastys. Pats kadaise žaidžiau, bet mėgėjiškai, mokyklos laikais. Nors dabar ir nebežaidžiu, bet krepšinis man vis tiek yra numeris vienas – ne be reikalo vadinamas antra religija.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.