Kokių baldų reikia prieškambariui?

prieskambaris
Kas kartą parėję į namus įžengiame į prieškambarį ir pajuntame, kad pagaliau grįžome namo. Jame lankomės ir kiekvieną kartą palikdami namus. Čia taip pat pasitinkame ir išlydime svečius. Todėl šią patalpą galima pavadinti savotiška namų vizitine kortele. Taigi, kaip tik nuo prieškambario ir turėtume pradėti kurti namų jaukumą.

Visgi, kad ir kaip mėgtume minimalizmą, prieškambariui būtini mažiausiai keli baldai. Juk jei atėję svečiai neturės kur pasikabinti savo drabužių, jie netgi gali pasijusti nelaukiami. O jei patiems kaskart teks klupinėti ant paliktų batų krūvų, tai anoks čia jaukumas. Apsilankę svetainėje patoguspirkimas.lt išsirinksite pageidaujamų spalvų ir modelių baldus savo prieškambariui. Interneto svetainėje didelė baldų komplektų ir atskirų baldų pasiūla. Nustebins spalvų ir dizaino pasirinkimo galimybės.

Rinkitės iš plataus asortimento:

• Turintiems didelę prieškambario patalpą siūlomi įvairių stilių baldų komplektai. Nuo švelnių pastelinių spalvų, iki drąsių spalvų derinių ir įmantrių dizaino detalių.

• Tiems, kurių prieškambaris mažas siūlomi siauresni baldai. Arba galite susikurti interjerą iš atskirų baldų.

• Net ir turientiems mažiausius poreikius, prieškambaryje prireiks kabyklos. Jos gali būti kabinamos arba pastatomos. Pagamintos iš chromuoto metalo, medinės ar metalinės.

• Jei negalite praeiti pro batų parduotuvę nenusipirkę dar vienos poros batų, tuomet būtinai įsigykite ir batų spintelę. Šis baldas patogus, funkcionalus. Jis būtinas kiekvienuose namuose. Juk visi turime daugiau negu vieną batų ar šlepečių porą.

• Gražu ir patogu, kai prieškambaryje yra veidrodis. Tai ne tik svarbi interjero dalis, tai ir puiki stiliaus detalė.

• Kad prieškambaris būtų patogus ir tvarkingas, priderinkite tinkamą lentynėlę ar kelias lentynėles.

• Jeigu turite pakankamai erdvės prieškambaryje, pasistatykite spintą. Į ją galėsite susidėti ne tik drabužius, bet ir rankines, skėčius, visokius krepšius ir dar daug ką.

Prieškambariu prasideda ir baigiasi namai. Jo aplinka padeda susidaryti įspūdį apie tų namų interjero stilių. Sukuria tam tikrą nuotaiką. Tinkamai pasirinkti baldai pavers namus jaukiais ir mielais, tokiais į kuriuos visada norėsis sugrįžti ir kuo dažniau juose svečiuotis.
 
d-0339

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Antra olimpiada be Lietuvos krepšinio rinktinės. Kaip vertinate?

klausimelis 07 12Edmundas iš Šakių:

Visi lietuviai krepšinį žiūri, tai ir aš stebėjau, bet įspūdžiai labai blogi, nuotaikos liūdnos. Neįsivaizduoju, kodėl yra taip, kaip yra, bet kaltinti žaidėjų neskubu. Anksčiau parsiveždavo medalius, dabar be nieko liekame – pagal mane paruošime spragos atsiranda. Kaip bebūtų, nors Lietuva ir nepateko, Olimpines žaidynes vis tiek žiūrėsiu. 

klausimelis 07 12 2

Nerijus iš Gelgaudiškio:

Olimpinio atrankos turnyro nežiūrėjau, neturėjau laiko, bet šiaip situacija seku. Liūdna, kad negavo kelialapio į Olimpines žaidynes. Jau antrąjį kartą nepatenkame, sunku vertinti, kas čia atsitiko, kokios to priežastys. Pats kadaise žaidžiau, bet mėgėjiškai, mokyklos laikais. Nors dabar ir nebežaidžiu, bet krepšinis man vis tiek yra numeris vienas – ne be reikalo vadinamas antra religija.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.