Praėjusį penktadienį vyko tradicinis jau devintasis bėgimas „Knygnešių keliais - 2014“, kurį jau šeštus metus iš eilės inicijavo ilgametę labdarą mūsų rajono mokykloms teikiantis Günter Toepfer iš Vokietijos. Apie 60 bėgikų, startavusių Kudirkos Naumiestyje, įveikė 38 kilometrų distanciją ir finišavo Sudarge.Greičiausiai, per 2 val. 55 min., 38 kilometrų distanciją įveikė Kudirkos Naumiesčio Vinco Kudirkos gimnazijos komanda. Antroji finišavo Lukšių Vinco Grybo gimnazijos 1 – oji komanda, „Knygnešių kelią“ įveikusi per 3 val. 10 min. Tik penketu minučių nuo jų atsiliko pasieniečių komanda, laimėjusi trečiąją vietą. Tarp pavienių bėgikų greičiausias buvo Vytautas Gražys (Vilniaus raj.). Antrąją vietą iškovojo Andrius Didžbalis. Trečioji atbėgo vilnietė Danutė Bakaitytė.
Nugalėtojai buvo apdovanoti ne tik savivaldybės įsteigtomis taurėmis bei medaliais, bet ir vokiečio, Šakių miesto garbės piliečio G. Toepfer paruoštais prizais. Visiems dalyviams įteikti specialiūs bėgimo „Knygnešių keliais-2014“ atminimo medaliai. Renginio pabaigoje bėgimo dalyviai vaišinosi Kukarskės senelių globos namuose virta koše.
„Draugo“ inf.

Arūnas iš Ringaudų:





