Jaunųjų lengvaatlečių vasaros startai

andriukaityte2Birželio 25-26 d. Vilniuje vyko Lietuvos jaunučių (gim. 2000-2001m.) lengvosios atletikos pirmenybės. Jose dalyvavo ir nemažas būrys Jaunimo kūrybos ir sporto centro sportininkų, kurie pasirodė puikiai.
 
Nuotr. Akvilė Andriukaitytė triumfavo Lietuvos jaunučių lengvosios atletikos pirmenybėse - iškovojo net du aukso medalius.
 
Iš pirmenybėse dalyvavusių 33 rajonų mūsų komanda užėmė 6 komandinę vietą. Mokinius varžyboms paruošė lengvosios atletikos mokytojai Algirdas Ulinskas, Reda Konteikienė ir Tomas Vencius.

Mokytojo Algirdo Ulinsko auklėtinė Akvilė Andriukaitytė pakviesta į Lietuvos jaunučių rinktinę atstovauti Lietuvai Baltijos  šalių jaunučių mače Valmieroje.
 
„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar pritariate šaukimui į karinę tarnybą iš karto po mokyklos?

klausimelis 06 21Albinas iš Staliorių:

Pritariu, savo pareigą kiekvienas turi atlikti. Tarnybos metu vyrukai suvyriškės, išmoks priimti rimtus sprendimus. Merginos tegul savanoriškai eina, ne koks Izraelis čia. Pats buvau kariuomenėje, patirtys, žinoma, visokios, bet šiaip į pliusą. Tiems, kurie abejoja, ar verta į šauktinius investuoti, vertėtų susimąstyti, kiek kainuoja profesionalios kariuomenės išlaikymas. Be to, jei atsitinka taip, kaip Ukrainoje, tai ką – negi tuos vaikus, kurie nieko iš viso nemoka, siųsti?

klausimelis 06 21 2

Audronė iš Veršių:

Nepritariu. Galvoju, kad reiktų jaunuoliams leisti pasimokyti, be to, nepatinka man prievarta. Lygiai tas pats su merginomis, jei tik pačios nori – valio. Pati tarnyba tikrai naudinga, reikalinga disciplinos ugdymui, o ir kitokia patirtis visada į gera. Jei būtų karas, manau, būtų visokių – ir tokių, kurie eitų tėvynę ginti, ir tokių, kurie bėgtų.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.