Jėgas išbandė grappling imtynių čempionate

audra nugaletojai
„Audros“ sportininkai džiaugėsi čempionato metu iškovotomis pergalėmis. Sporto klubo „Audra“ nuotr.


Vasario 25 d. Šakių sporto klube „Audra“ vyko Šakių rajono atviras mokinių grappling imtynių čempionatas, kuriame savo jėgas išbandė sportininkai iš Šakių, Vilkaviškio ir Vilniaus sporto klubų.
 
Čempionate puikiai pasirodė ir pirmąsias vietas iškovojo šie sporto klubo „Audra“ sportininkai: Sniegė Kulikauskaitė (53 kg), Gustas Zimnickas (25 kg), Jokūbas Smirnovas (28 kg), Joris Grybas (44 kg), Danielius Žilionis (48 kg), Jokūbas Sadauskas (52 kg), Dovydas Buikus (52+ kg). Antrųjų vietų nugalėtojais tapo Ainė Martinaitytė (29 kg), Rūta Kulikauskaitė (53 kg), Viltė Bakšytė (53+ kg), Matas Mockaitis (25 kg), Airimas Ambruževičius (28 kg), Emilis Šimoliūnas (44 kg), Evaldas Patašius (48 kg), Mantas Jasevičius (52 kg), Džiugas Bakšys (52+ kg). Trečiąsias vietas užėmė Paulina Smirnovaitė (40 kg), Karina Kardauskaitė (53 kg), Matas Kurielaitis (25 kg), Kazimieras Antanaitis (28 kg), Nojus Leveckis (32 kg), Justas Pavydis (32 kg), Danielius Onusaitis (44 kg), Kristupas Krivinskas (52 kg), Pijus Bakšys (52+ kg).

Visi prizininkai apdovanoti medaliais, o nugalėtojai – taurėmis.

Sportininkus varžyboms paruošė treneriai Tautvydas Antanaitis ir Kęstutis Smirnovas.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Antra olimpiada be Lietuvos krepšinio rinktinės. Kaip vertinate?

klausimelis 07 12Edmundas iš Šakių:

Visi lietuviai krepšinį žiūri, tai ir aš stebėjau, bet įspūdžiai labai blogi, nuotaikos liūdnos. Neįsivaizduoju, kodėl yra taip, kaip yra, bet kaltinti žaidėjų neskubu. Anksčiau parsiveždavo medalius, dabar be nieko liekame – pagal mane paruošime spragos atsiranda. Kaip bebūtų, nors Lietuva ir nepateko, Olimpines žaidynes vis tiek žiūrėsiu. 

klausimelis 07 12 2

Nerijus iš Gelgaudiškio:

Olimpinio atrankos turnyro nežiūrėjau, neturėjau laiko, bet šiaip situacija seku. Liūdna, kad negavo kelialapio į Olimpines žaidynes. Jau antrąjį kartą nepatenkame, sunku vertinti, kas čia atsitiko, kokios to priežastys. Pats kadaise žaidžiau, bet mėgėjiškai, mokyklos laikais. Nors dabar ir nebežaidžiu, bet krepšinis man vis tiek yra numeris vienas – ne be reikalo vadinamas antra religija.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.