Šaškių turnyro taurė šiemet iškeliavo į Trakus

saskes moksleiviai
Kovo 4 d. Šakių „Varpo“ mokykloje vyko septintasis respublikinis paprastųjų šaškių turnyras Šakių rajono savivaldybės mero taurei laimėti. Dėl šio prizo varžėsi 49 suaugusieji ir 20 jaunųjų šaškininkų (1–4 kl.).

Pasak šaškių turnyro organizatoriaus ir vyr. teisėjo Alvydo Grinkevičiaus, šį kartą Šakių rajono savivaldybės mero taurė iškeliavo į Trakus. Nugalėtoju tapo sporto meistras Kęstutis Blaževičius. Antroji vieta atiteko jaunam perspektyviam šaškininkui iš Marijampolės Matui Stankevičiui. Trečiąją vietą iškovojo prieniškis Jonas Danilevičius, 2016 m. tapęs pirmojo šaškių turnyro nugalėtoju.
 
Vaikų (g. 2012 metais ir jaunesnių) kategorijoje tarp mergaičių pirmą vietą iškovojo Vakarė Sabaliauskaitė iš Šiaulių. Antra vieta atiteko marijampolietei Skaistei Kryžiokaitei. Trečiąją vietą užėmė šakietė Liepa Simokaitytė.

Vaikų (g. 2012 metais ir jaunesnių) kategorijoje tarp berniukų nugalėtoju tapo Benas Grigaliauskas iš Marijampolės. Antras liko šakietis Ridas Maksvytis, trečias – marijampolietis Aronas Užkurėlis.

Tarp moterų šaškininkių geriausiai pasirodė Jūratė Jakštonienė iš Kauno. Antrą vietą laimėjo taip pat kaunietė Vida Žukauskienė. Trečiąją vietą užėmė Ramunė Žekevičienė iš Alytaus.

Tarp senjorų (60 metų ir vyresni) pirmas dvi prizines vietas laimėjo alytiškiai: pirmas – Pranas Vitkauskas, antras – Jonas Rutkauskas. Trečią vietą užėmė Algirdas Dulinskas iš Šilutės.

Tarp neįgaliųjų šaškininkų nugalėtoju tapo Petras Lažauninkas iš Kaišiadorių. Antrą vietą laimėjo Saulius Kalasauskas iš Kalvarijos, trečią – Benediktas Bagočius iš Šilutės.

Tarp šakiečių geriausiai pasirodė Arūnas Danielius. Antrą vietą užėmė Antanas Bastys. Trečias liko Gytis Gotautas.

Tarp jaunimo (moksleivių) nugalėtoju tapo Artūras Sabaliauskas iš Šiaulių. Antroji vieta atiteko ukrainiečiui Artiom Onaško iš Charkovo. Trečias liko marijampolietis Tadas Mačiunskas.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate mintį atstatydinti sveikatos ministrą Arūną Dulkį?

klausimelis 07 19Ona iš Šakių:

Pritariu, visiškai kvailas. Man viskas nepatinka, ką jis daro, o ypač kad prievarta varė skiepytis. Pati ligoninėse dažnai nesilankau, nors sveikatos neturiu, bet neinu – kai neinu, tai sveikesnė. Turėtų būti kažkaip kitaip viskas, bet kažin ar kas keisis. 

klausimelis 07 19 2

Eugenijus iš Keturnaujienos:

O kuo jis blogas? Man jis patinka, geras žmogus. Aišku, yra problemų sveikatos apsaugos srityje, pavyzdžiui, labai didelės eilės būna, jei šeimos daktarė išėjo atostogų – kita nepriims, reikia laukti mėnesį laiko, kad vaistus išrašytų. Bet šiaip visko, kas pas mus yra, užtenka, netenka į kitus miestus važiuoti. Grįžtant prie politikos, man atrodo, kad tiesiog reiktų leisti visiems ministrams pabaigti kadenciją ir viskas.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.