Reguliariajam sezonui baigiantis – penktoji vieta lentelėje

mikstas vytis
Antrąjį sezoną „Vyčio“ sudėtyje žaidžiantis Augustinas Mikštas yra vienas rezultatyviausių komandos žaidėjų. D. Lukštos nuotr.

Nacionalinėje krepšinio lygoje žaidžianti jungtinė Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) ir „Vyčio“ komanda nuo pat sezono pradžios atpažįstama dvigubu pavadinimu – „Vytis-VDU“. Kovo 11-ąją Kaune ji žais paskutines reguliariojo sezono rungtynes – susitiks su Kauno r. „Atleto“ komanda.
 
Kaip žinia, anksčiau Šakių komandos branduolį sudarę žaidėjai Aurelijus Pukelis, kraštietis Marijus Užupis ir Paulius Beliavičius prisijungė prie Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ ekipos. Būtent pastaroji kovo 4 d. pelnė užtikrintą pergalę prieš „Vytį-VDU“ ir užsitikrino pirmąją vietą „7bet-NKL“ reguliariajame sezone. Marijampoliečiai namuose rezultatu 107:74 (29:19, 29:15, 26:23, 23:17) nugalėjo „Vytį-VDU“. Tačiau jungtinė „Vyčio-VDU“ komanda, džiaugiasi komandos vadovai, nors ir visiškai naujai suformuota, sezone kol kas pasirodė puikiai – savo sąskaitoje turi 21 pergalę ir 16 pralaimėjimų, turnyrinėje lentelėje užima penktąją vietą. Savaitgalį paaiškės, kas bus „Vyčio-VDU“ varžovais atkrintamosiose varžybose. Keturios stipriausios „7bet-NKL“ reguliariojo sezono komandos patenka tiesiai į ketvirtfinalį, o 5–12 vietose liksiančios komandos iš pradžių žais aštuntfinalyje.

Praėjusiame sezone „Vytis“ užėmė devintą vietą, tad šiųmetinis komandos tikslas – vėl siekti geresnių rezultatų. Nors komanda treniruojasi ir artimiausias rungtynes žais naujajame didžiausiame Lietuvoje universitetiniame Valdo Adamkaus sporto komplekse, namų rungtynės ir toliau žaidžiamos Jaunimo kūrybos ir sporto centre.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate mintį atstatydinti sveikatos ministrą Arūną Dulkį?

klausimelis 07 19Ona iš Šakių:

Pritariu, visiškai kvailas. Man viskas nepatinka, ką jis daro, o ypač kad prievarta varė skiepytis. Pati ligoninėse dažnai nesilankau, nors sveikatos neturiu, bet neinu – kai neinu, tai sveikesnė. Turėtų būti kažkaip kitaip viskas, bet kažin ar kas keisis. 

klausimelis 07 19 2

Eugenijus iš Keturnaujienos:

O kuo jis blogas? Man jis patinka, geras žmogus. Aišku, yra problemų sveikatos apsaugos srityje, pavyzdžiui, labai didelės eilės būna, jei šeimos daktarė išėjo atostogų – kita nepriims, reikia laukti mėnesį laiko, kad vaistus išrašytų. Bet šiaip visko, kas pas mus yra, užtenka, netenka į kitus miestus važiuoti. Grįžtant prie politikos, man atrodo, kad tiesiog reiktų leisti visiems ministrams pabaigti kadenciją ir viskas.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.