Reguliariajam sezonui baigiantis – penktoji vieta lentelėje

mikstas vytis
Antrąjį sezoną „Vyčio“ sudėtyje žaidžiantis Augustinas Mikštas yra vienas rezultatyviausių komandos žaidėjų. D. Lukštos nuotr.

Nacionalinėje krepšinio lygoje žaidžianti jungtinė Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) ir „Vyčio“ komanda nuo pat sezono pradžios atpažįstama dvigubu pavadinimu – „Vytis-VDU“. Kovo 11-ąją Kaune ji žais paskutines reguliariojo sezono rungtynes – susitiks su Kauno r. „Atleto“ komanda.
 
Kaip žinia, anksčiau Šakių komandos branduolį sudarę žaidėjai Aurelijus Pukelis, kraštietis Marijus Užupis ir Paulius Beliavičius prisijungė prie Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ ekipos. Būtent pastaroji kovo 4 d. pelnė užtikrintą pergalę prieš „Vytį-VDU“ ir užsitikrino pirmąją vietą „7bet-NKL“ reguliariajame sezone. Marijampoliečiai namuose rezultatu 107:74 (29:19, 29:15, 26:23, 23:17) nugalėjo „Vytį-VDU“. Tačiau jungtinė „Vyčio-VDU“ komanda, džiaugiasi komandos vadovai, nors ir visiškai naujai suformuota, sezone kol kas pasirodė puikiai – savo sąskaitoje turi 21 pergalę ir 16 pralaimėjimų, turnyrinėje lentelėje užima penktąją vietą. Savaitgalį paaiškės, kas bus „Vyčio-VDU“ varžovais atkrintamosiose varžybose. Keturios stipriausios „7bet-NKL“ reguliariojo sezono komandos patenka tiesiai į ketvirtfinalį, o 5–12 vietose liksiančios komandos iš pradžių žais aštuntfinalyje.

Praėjusiame sezone „Vytis“ užėmė devintą vietą, tad šiųmetinis komandos tikslas – vėl siekti geresnių rezultatų. Nors komanda treniruojasi ir artimiausias rungtynes žais naujajame didžiausiame Lietuvoje universitetiniame Valdo Adamkaus sporto komplekse, namų rungtynės ir toliau žaidžiamos Jaunimo kūrybos ir sporto centre.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Antra olimpiada be Lietuvos krepšinio rinktinės. Kaip vertinate?

klausimelis 07 12Edmundas iš Šakių:

Visi lietuviai krepšinį žiūri, tai ir aš stebėjau, bet įspūdžiai labai blogi, nuotaikos liūdnos. Neįsivaizduoju, kodėl yra taip, kaip yra, bet kaltinti žaidėjų neskubu. Anksčiau parsiveždavo medalius, dabar be nieko liekame – pagal mane paruošime spragos atsiranda. Kaip bebūtų, nors Lietuva ir nepateko, Olimpines žaidynes vis tiek žiūrėsiu. 

klausimelis 07 12 2

Nerijus iš Gelgaudiškio:

Olimpinio atrankos turnyro nežiūrėjau, neturėjau laiko, bet šiaip situacija seku. Liūdna, kad negavo kelialapio į Olimpines žaidynes. Jau antrąjį kartą nepatenkame, sunku vertinti, kas čia atsitiko, kokios to priežastys. Pats kadaise žaidžiau, bet mėgėjiškai, mokyklos laikais. Nors dabar ir nebežaidžiu, bet krepšinis man vis tiek yra numeris vienas – ne be reikalo vadinamas antra religija.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.