Sezoną atidarė Lenkijoje

vytas jurga
Sėkmingu sezono startu džiaugiasi medaliais pasipuošę kraštiečiai sportininkai Vytas Dielininkaitis ir Jurga Misiukevičienė. Asmeninio archyvo nuotr.


Praėjusį savaitgalį tarptautinėse fitneso varžybose Lenkijoje tarp gausaus būrio sportininkų iš įvairių Europos šalių startavo šakiečiai sportininkai Vytas Dielininkaitis ir Jurga Misiukevičienė. Abiem sportininkams tai buvo pirmasis ir gana sėkmingas sezono startas.
 
„Tikslai pasiekti, lūkesčiai viršyti, važiuojam toliau“, – po varžybų savo socialinio tinklo paskyroje rašė V. Dielininkaitis, dėkojęs už sveikinimus ir palaikymą.

Jis 34–40 m. amžiaus grupėje kategorijoje „Classic physics category master“ užėmė penktą vietą, o „Open“ kategorijoje iškovojo trečią vietą.

J. Misiukevičienė „Open wellness“ kategorijoje „Pro qualify“ turnyre užėmė penktą vietą.

Pasak V. Dielininkaičio, tokio rezultato jis net nesitikėjęs, tad pergalės skonis dar malonesnis. Visgi pripažįsta, kad pasiruošimas nebuvo lengvas. Tačiau nė vienas sportininkas, sako jis, varžyboms nepasiruošia nepajutęs nuovargio ar jėgų nebuvimo – ypač šiame sporte tai natūralus procesas.

Tad vos grįžę iš Latvijos, ketvirtadienį abu kraštiečiai sportininkai su „Rino Team“ komanda  išvyko į „Olympia Amateur“ varžybas Ispanijoje.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate šios kadencijos Vyriausybę?

klausimelis 06 18Alvydas iš Šakių:

Penkiasdešimt ant penkiasdešimt. Manau, kad tiesiog reikia leisti dirbti. Kalbant apie Navickienę, keista situacija, ką veikė tarnybos anksčiau, bet, tiesą pasakius, truputį gaila. Galėjo pabaigti kadenciją, kas čia beliko. Negerai, kad vis dar neturim švietimo ministro, kad žemės ūkio ministras pakeistas nebuvo. Bet yra ir gerų dalykų – labai aktyvus krašto apsaugos ministras. Ir pati ministrė pirmininkė – nematau žmogaus, kuris ją galėtų pakeisti. 

klausimelis 06 18 2

Ričardas iš Bliuviškių:

Nu va čia tai politika! Nepasitikiu nė trupučio. Dvi atsistatydino, kodėl vis dar Šimonytė ten? Ji tiek visko prižadėjusi, nieko neišpildo, o ir šiaip, mano manymu, situacija prasta, skandalai labai negražiai atrodo. Anksčiau dar truputį normalesnės buvo Vyriausybės, bet kai konservatoriai... Nelabai net ir seku, ką jie ten daro, per radiją nebent nugirstu, kaip, pavyzdžiui, apie Navickienės atsistatydinimą. Blogai.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.