Sezoną atidarė Lenkijoje

vytas jurga
Sėkmingu sezono startu džiaugiasi medaliais pasipuošę kraštiečiai sportininkai Vytas Dielininkaitis ir Jurga Misiukevičienė. Asmeninio archyvo nuotr.


Praėjusį savaitgalį tarptautinėse fitneso varžybose Lenkijoje tarp gausaus būrio sportininkų iš įvairių Europos šalių startavo šakiečiai sportininkai Vytas Dielininkaitis ir Jurga Misiukevičienė. Abiem sportininkams tai buvo pirmasis ir gana sėkmingas sezono startas.
 
„Tikslai pasiekti, lūkesčiai viršyti, važiuojam toliau“, – po varžybų savo socialinio tinklo paskyroje rašė V. Dielininkaitis, dėkojęs už sveikinimus ir palaikymą.

Jis 34–40 m. amžiaus grupėje kategorijoje „Classic physics category master“ užėmė penktą vietą, o „Open“ kategorijoje iškovojo trečią vietą.

J. Misiukevičienė „Open wellness“ kategorijoje „Pro qualify“ turnyre užėmė penktą vietą.

Pasak V. Dielininkaičio, tokio rezultato jis net nesitikėjęs, tad pergalės skonis dar malonesnis. Visgi pripažįsta, kad pasiruošimas nebuvo lengvas. Tačiau nė vienas sportininkas, sako jis, varžyboms nepasiruošia nepajutęs nuovargio ar jėgų nebuvimo – ypač šiame sporte tai natūralus procesas.

Tad vos grįžę iš Latvijos, ketvirtadienį abu kraštiečiai sportininkai su „Rino Team“ komanda  išvyko į „Olympia Amateur“ varžybas Ispanijoje.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar pritariate šaukimui į karinę tarnybą iš karto po mokyklos?

klausimelis 06 21Albinas iš Staliorių:

Pritariu, savo pareigą kiekvienas turi atlikti. Tarnybos metu vyrukai suvyriškės, išmoks priimti rimtus sprendimus. Merginos tegul savanoriškai eina, ne koks Izraelis čia. Pats buvau kariuomenėje, patirtys, žinoma, visokios, bet šiaip į pliusą. Tiems, kurie abejoja, ar verta į šauktinius investuoti, vertėtų susimąstyti, kiek kainuoja profesionalios kariuomenės išlaikymas. Be to, jei atsitinka taip, kaip Ukrainoje, tai ką – negi tuos vaikus, kurie nieko iš viso nemoka, siųsti?

klausimelis 06 21 2

Audronė iš Veršių:

Nepritariu. Galvoju, kad reiktų jaunuoliams leisti pasimokyti, be to, nepatinka man prievarta. Lygiai tas pats su merginomis, jei tik pačios nori – valio. Pati tarnyba tikrai naudinga, reikalinga disciplinos ugdymui, o ir kitokia patirtis visada į gera. Jei būtų karas, manau, būtų visokių – ir tokių, kurie eitų tėvynę ginti, ir tokių, kurie bėgtų.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.