Kraštiečio motociklininko rankose – sidabras

dereskevicius 2vieta
Nors Gintaro Dereškevičiaus (kairėje) startas nebuvo sėkmingas, tačiau, kaip po varžybų teigė jis, atlikęs tris ar keturis lenkimus pasivijo ir aplenkė kone visus konkurentus – kraštiečio rankose atidūrė sidabro taurė. Organizatorių nuotr.


Sekmadienį „Nemuno žiede“  vykusiame Baltijos šalių plento žiedo čempionato trečiajame etape sėkmė nusišypsojo kraštiečiui Gintarui Dereškevičiui.
 
„Superstock 600“ klasės varžybose antrą vietą užėmęs ir ne vieną lenkimą atlikęs  G. Dereškevičius išvystė net 162,6 kilometrų per valandą greitį.

„Visada startuoju beveik paskutinis, nes sankaba neleidžia sustartuoti tolygiai. Ką darysi, bet bent pavyksta aplenkti konkurentus. Šiaip patenkintas, viskas liuks, tempas geras“, – emocijomis dalijosi organizatorių pakalbintas G. Dereškevičius, pridurdamas, jog finaliniame čempionato etape, kuris rugsėjį vyks Estijoje, visgi nedalyvaus.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kas lemia žemą rajono poziciją švietimo srityje?

klausimelis 05 21Edvinas iš Šakių:

Manau, mokiniai yra per mažai motyvuoti mokytis. Aš, pavyzdžiui, baigiau aštuonias klases, buvo kitokie laikai, bet siekiau, stengiausi mokytis. Ir toliau mokiausi, baigiau technikumą. Sūnus baigė universitetą, anūkai dar maži. Kaimo vaikai mokosi ne prasčiau. Netgi labiau pasiekia aukštų pasiekimų. 

klausimelis 05 21 2

Ričardas iš Bliuviškių:

Manau, ir tėvai turėtų labiau rūpintis vaikų mokslais. Bet yra ir pačių mokinių be motyvacijos. Mačiau – stovi prie Darbo biržos du mokiniai, o ne pamokose. Savo laiku siekiau mokytis, nebuvo jokia kančia eiti į mokyklą. Baigiau devynias klases, vėliau įsidarbinau. Girdėjau – Griškabūdyje mokytojų trūksta. Netiesa, kad kaimo vaikai prasčiau mokosi, mūsų kaime vienoje šeimynoje augantys vaikai labai aukštų rezultatų yra pasiekę.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.