Valstybės dieną – aukso medalis

fortuna pilsen
Giedrės Vidžiūnienės pasiekimais džiaugėsi ir jos treneris Rimantas Simokaitis. Klubo „Fortūna“ nuotr.

Liepos 6 d. Lietuvai švenčiant Valstybės dieną, Čekijoje, Pilzene vykusiame Europos veteranų su ekipa čempionate, sporto klubo „Fortūna“ sportininkės Giedrės Vidžiūnienės garbei skambėjo Lietuvos valstybės himnas – moteris iškovojo auksą.
 
G. Vidžiūnienė po labai atkaklios kovos, 5 kg aplenkusi antroje ir trečioje vietoje likusias Didžiosios Britanijos ir Suomijos sportininkes, užėmė pirmą vietą ir iškovojo aukso medalį.

Giedrės rezultatai: pritūpimas 162.5 kg (Lietuvos rekordas), spaudimas 75 kg, štangos trauka 167.5 kg (Lietuvos rekordas), suma 405 kg, taip pat naujas Lietuvos veteranų M2 rekordas. Ji taip pat iškovojo du mažuosius aukso medalius pritūpimo ir traukos veiksmuose.

Europos veteranų jėgos trikovės čempionate sėkmingai startavo ir Vidmantas Baublys – dar vienas „Fortūnos“ sportininkas. Jis veteranų M2 amžiaus grupėje svorio kategorijoje iki 66 kg iškovojo sidabro medalį ir tapo Europos vicečempionu, taip pat laimėjo mažąjį aukso medalį spaudimo veiksme ir du sidabro medalius pritūpimo ir traukos veiksmuose.

Sportininkų treneris Rimantas Simokaitis.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar pritariate šaukimui į karinę tarnybą iš karto po mokyklos?

klausimelis 06 21Albinas iš Staliorių:

Pritariu, savo pareigą kiekvienas turi atlikti. Tarnybos metu vyrukai suvyriškės, išmoks priimti rimtus sprendimus. Merginos tegul savanoriškai eina, ne koks Izraelis čia. Pats buvau kariuomenėje, patirtys, žinoma, visokios, bet šiaip į pliusą. Tiems, kurie abejoja, ar verta į šauktinius investuoti, vertėtų susimąstyti, kiek kainuoja profesionalios kariuomenės išlaikymas. Be to, jei atsitinka taip, kaip Ukrainoje, tai ką – negi tuos vaikus, kurie nieko iš viso nemoka, siųsti?

klausimelis 06 21 2

Audronė iš Veršių:

Nepritariu. Galvoju, kad reiktų jaunuoliams leisti pasimokyti, be to, nepatinka man prievarta. Lygiai tas pats su merginomis, jei tik pačios nori – valio. Pati tarnyba tikrai naudinga, reikalinga disciplinos ugdymui, o ir kitokia patirtis visada į gera. Jei būtų karas, manau, būtų visokių – ir tokių, kurie eitų tėvynę ginti, ir tokių, kurie bėgtų.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.