Valstybės dieną – aukso medalis

fortuna pilsen
Giedrės Vidžiūnienės pasiekimais džiaugėsi ir jos treneris Rimantas Simokaitis. Klubo „Fortūna“ nuotr.

Liepos 6 d. Lietuvai švenčiant Valstybės dieną, Čekijoje, Pilzene vykusiame Europos veteranų su ekipa čempionate, sporto klubo „Fortūna“ sportininkės Giedrės Vidžiūnienės garbei skambėjo Lietuvos valstybės himnas – moteris iškovojo auksą.
 
G. Vidžiūnienė po labai atkaklios kovos, 5 kg aplenkusi antroje ir trečioje vietoje likusias Didžiosios Britanijos ir Suomijos sportininkes, užėmė pirmą vietą ir iškovojo aukso medalį.

Giedrės rezultatai: pritūpimas 162.5 kg (Lietuvos rekordas), spaudimas 75 kg, štangos trauka 167.5 kg (Lietuvos rekordas), suma 405 kg, taip pat naujas Lietuvos veteranų M2 rekordas. Ji taip pat iškovojo du mažuosius aukso medalius pritūpimo ir traukos veiksmuose.

Europos veteranų jėgos trikovės čempionate sėkmingai startavo ir Vidmantas Baublys – dar vienas „Fortūnos“ sportininkas. Jis veteranų M2 amžiaus grupėje svorio kategorijoje iki 66 kg iškovojo sidabro medalį ir tapo Europos vicečempionu, taip pat laimėjo mažąjį aukso medalį spaudimo veiksme ir du sidabro medalius pritūpimo ir traukos veiksmuose.

Sportininkų treneris Rimantas Simokaitis.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Antra olimpiada be Lietuvos krepšinio rinktinės. Kaip vertinate?

klausimelis 07 12Edmundas iš Šakių:

Visi lietuviai krepšinį žiūri, tai ir aš stebėjau, bet įspūdžiai labai blogi, nuotaikos liūdnos. Neįsivaizduoju, kodėl yra taip, kaip yra, bet kaltinti žaidėjų neskubu. Anksčiau parsiveždavo medalius, dabar be nieko liekame – pagal mane paruošime spragos atsiranda. Kaip bebūtų, nors Lietuva ir nepateko, Olimpines žaidynes vis tiek žiūrėsiu. 

klausimelis 07 12 2

Nerijus iš Gelgaudiškio:

Olimpinio atrankos turnyro nežiūrėjau, neturėjau laiko, bet šiaip situacija seku. Liūdna, kad negavo kelialapio į Olimpines žaidynes. Jau antrąjį kartą nepatenkame, sunku vertinti, kas čia atsitiko, kokios to priežastys. Pats kadaise žaidžiau, bet mėgėjiškai, mokyklos laikais. Nors dabar ir nebežaidžiu, bet krepšinis man vis tiek yra numeris vienas – ne be reikalo vadinamas antra religija.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.