Paskutinį greičio ruožą įveikė greičiausiai

vasiliauskas2WD
Varėniškio Dariaus Sukacko bei šakiečio Daumanto Vasiliausko (kairėje) ekipažas antrą vietą laimėjo 2WD bei bendroje įskaitoje ir dar gavo papildomą prizą už greičiausiai įveiktą paskutinį ruožą.  Asmeninio archyvo nuotr.


Praėjusį savaitgalį Kelmėje vyko Lietuvos automobilių ralio sprinto čempionato (LARSČ) III etapas. Jame važiavo bei medaliais pasipuošė ir varėniškio Dariaus Sukacko bei šakiečio Daumanto Vasiliausko ekipažas.
 
„Šeštadienis mūsų ralio diena. Per pietus pradėjome pirmaisiais dviem greičio ruožais (GR). Matėsi, kad dar tempas ne toks, kokio norime, bet svarbiausiai pavyko laikytis trečioje vietoje bendroje įskaitoje“, – įspūdžiais dalijasi D. Vasiliauskas ir tęsia, kad po serviso turėjo dar keturis greičio ruožus, jautė gerą tempą, tačiau paskutinį greičio ruožą atšaukė dėl įvykusios avarijos.

„Taigi buvo likęs paskutinis GR, kuris būna power stage ir už jį duoda papildomų taškų. Nusprendėme nebandyti lipti per save ir važiuoti tempu, kuriuo dabar važiavome, ir mums puikiai pavyko“, – sako šakietis ir džiaugiasi, kad susumavus rezultatus 2WD įskaitoje užėmė antrą vietą, o bendroje įskaitoje ekipažas taip pat buvo antras bei gavo papildomą 15min įsteigtą prizą už greičiausiai LARSČ įskaitoje įveiktą paskutinį ruožą.

Kitas etapas vyks liepos 27–29 d. Rokiškyje. Sportininkai dėkoja visiems juos palaikantiems ir prisidedantiems bei žada tokį lygį demonstruoti ir toliau.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Antra olimpiada be Lietuvos krepšinio rinktinės. Kaip vertinate?

klausimelis 07 12Edmundas iš Šakių:

Visi lietuviai krepšinį žiūri, tai ir aš stebėjau, bet įspūdžiai labai blogi, nuotaikos liūdnos. Neįsivaizduoju, kodėl yra taip, kaip yra, bet kaltinti žaidėjų neskubu. Anksčiau parsiveždavo medalius, dabar be nieko liekame – pagal mane paruošime spragos atsiranda. Kaip bebūtų, nors Lietuva ir nepateko, Olimpines žaidynes vis tiek žiūrėsiu. 

klausimelis 07 12 2

Nerijus iš Gelgaudiškio:

Olimpinio atrankos turnyro nežiūrėjau, neturėjau laiko, bet šiaip situacija seku. Liūdna, kad negavo kelialapio į Olimpines žaidynes. Jau antrąjį kartą nepatenkame, sunku vertinti, kas čia atsitiko, kokios to priežastys. Pats kadaise žaidžiau, bet mėgėjiškai, mokyklos laikais. Nors dabar ir nebežaidžiu, bet krepšinis man vis tiek yra numeris vienas – ne be reikalo vadinamas antra religija.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.