Paskutinį greičio ruožą įveikė greičiausiai

vasiliauskas2WD
Varėniškio Dariaus Sukacko bei šakiečio Daumanto Vasiliausko (kairėje) ekipažas antrą vietą laimėjo 2WD bei bendroje įskaitoje ir dar gavo papildomą prizą už greičiausiai įveiktą paskutinį ruožą.  Asmeninio archyvo nuotr.


Praėjusį savaitgalį Kelmėje vyko Lietuvos automobilių ralio sprinto čempionato (LARSČ) III etapas. Jame važiavo bei medaliais pasipuošė ir varėniškio Dariaus Sukacko bei šakiečio Daumanto Vasiliausko ekipažas.
 
„Šeštadienis mūsų ralio diena. Per pietus pradėjome pirmaisiais dviem greičio ruožais (GR). Matėsi, kad dar tempas ne toks, kokio norime, bet svarbiausiai pavyko laikytis trečioje vietoje bendroje įskaitoje“, – įspūdžiais dalijasi D. Vasiliauskas ir tęsia, kad po serviso turėjo dar keturis greičio ruožus, jautė gerą tempą, tačiau paskutinį greičio ruožą atšaukė dėl įvykusios avarijos.

„Taigi buvo likęs paskutinis GR, kuris būna power stage ir už jį duoda papildomų taškų. Nusprendėme nebandyti lipti per save ir važiuoti tempu, kuriuo dabar važiavome, ir mums puikiai pavyko“, – sako šakietis ir džiaugiasi, kad susumavus rezultatus 2WD įskaitoje užėmė antrą vietą, o bendroje įskaitoje ekipažas taip pat buvo antras bei gavo papildomą 15min įsteigtą prizą už greičiausiai LARSČ įskaitoje įveiktą paskutinį ruožą.

Kitas etapas vyks liepos 27–29 d. Rokiškyje. Sportininkai dėkoja visiems juos palaikantiems ir prisidedantiems bei žada tokį lygį demonstruoti ir toliau.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar pritariate šaukimui į karinę tarnybą iš karto po mokyklos?

klausimelis 06 21Albinas iš Staliorių:

Pritariu, savo pareigą kiekvienas turi atlikti. Tarnybos metu vyrukai suvyriškės, išmoks priimti rimtus sprendimus. Merginos tegul savanoriškai eina, ne koks Izraelis čia. Pats buvau kariuomenėje, patirtys, žinoma, visokios, bet šiaip į pliusą. Tiems, kurie abejoja, ar verta į šauktinius investuoti, vertėtų susimąstyti, kiek kainuoja profesionalios kariuomenės išlaikymas. Be to, jei atsitinka taip, kaip Ukrainoje, tai ką – negi tuos vaikus, kurie nieko iš viso nemoka, siųsti?

klausimelis 06 21 2

Audronė iš Veršių:

Nepritariu. Galvoju, kad reiktų jaunuoliams leisti pasimokyti, be to, nepatinka man prievarta. Lygiai tas pats su merginomis, jei tik pačios nori – valio. Pati tarnyba tikrai naudinga, reikalinga disciplinos ugdymui, o ir kitokia patirtis visada į gera. Jei būtų karas, manau, būtų visokių – ir tokių, kurie eitų tėvynę ginti, ir tokių, kurie bėgtų.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.