Į futbolo treniruotes vaikus žada pakviesti rudenį

futbolo turnyras jksc
Pirmą kartą surengtame turnyre pajėgesnės buvo svečių komandos, tačiau galimybe pasivaržyti džiaugėsi ir vietiniai – ketvirtąją vietą užėmė Gelgaudiškio (geltoni marškinėliai), o penktąją – JKSC suburta komanda. Organizatorių nuotr.


Praėjusį šeštadienį Šakių jaunimo kūrybos ir sporto centre (JKSC) pirmą kartą surengtas vaikų futbolo turnyras, kuriame susirungė penkios komandos. „Gera pradžia suteikia vilties šią iniciatyvą puoselėti ir toliau bei stengtis, kad Šakiuose vaikams būtų rengiamos futbolo treniruotės“, – optimistiškai kalba turnyro organizatoriai.
 
Draugiškame turnyre jėgas išbandė dvi vietinės ir trys kauniečių komandos. Kiekvieną komandą sudarė 5+1 žaidėjai. Ir nors geriau sekėsi svečiams, kurie iškeliavo su pirmų trijų prizinių vietų laimėjimais, reikia pasidžiaugti ir savų komandų pastangomis – ketvirtąją vietą užėmė Gelgaudiškio komanda, o penktąją – JKSC suburta komanda.

Pasak JKSC direktorės pavaduotojo Pauliaus Puskunigio, nors futbolo treniruotės vyksta Gelgaudiškyje, kur vaikus treniruoja Robertas Beniulis, tačiau poreikis kultivuoti šią sporto šaką jaučiamas ir Šakiuose.

„Ieškome trenerio, nes yra poreikis, domisi vaikų tėvai, todėl tikiuosi, kad planas organizuoti futbolo treniruotes Šakiuose pavyks. Kai ieškai, visada randi“, – turi vilties P. Puskunigis ir prasitaria, kad galbūt jau rudenį vaikus bus galima pakviesti į futbolo treniruotes. Todėl ir šis futbolo turnyras buvo savotiška repeticija ateičiai, su viltimi kartoti ne tik renginį, bet ir gaivinti bei puoselėti futbolą ir ugdyti jaunąją kartą.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Antra olimpiada be Lietuvos krepšinio rinktinės. Kaip vertinate?

klausimelis 07 12Edmundas iš Šakių:

Visi lietuviai krepšinį žiūri, tai ir aš stebėjau, bet įspūdžiai labai blogi, nuotaikos liūdnos. Neįsivaizduoju, kodėl yra taip, kaip yra, bet kaltinti žaidėjų neskubu. Anksčiau parsiveždavo medalius, dabar be nieko liekame – pagal mane paruošime spragos atsiranda. Kaip bebūtų, nors Lietuva ir nepateko, Olimpines žaidynes vis tiek žiūrėsiu. 

klausimelis 07 12 2

Nerijus iš Gelgaudiškio:

Olimpinio atrankos turnyro nežiūrėjau, neturėjau laiko, bet šiaip situacija seku. Liūdna, kad negavo kelialapio į Olimpines žaidynes. Jau antrąjį kartą nepatenkame, sunku vertinti, kas čia atsitiko, kokios to priežastys. Pats kadaise žaidžiau, bet mėgėjiškai, mokyklos laikais. Nors dabar ir nebežaidžiu, bet krepšinis man vis tiek yra numeris vienas – ne be reikalo vadinamas antra religija.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.