Į futbolo treniruotes vaikus žada pakviesti rudenį

futbolo turnyras jksc
Pirmą kartą surengtame turnyre pajėgesnės buvo svečių komandos, tačiau galimybe pasivaržyti džiaugėsi ir vietiniai – ketvirtąją vietą užėmė Gelgaudiškio (geltoni marškinėliai), o penktąją – JKSC suburta komanda. Organizatorių nuotr.


Praėjusį šeštadienį Šakių jaunimo kūrybos ir sporto centre (JKSC) pirmą kartą surengtas vaikų futbolo turnyras, kuriame susirungė penkios komandos. „Gera pradžia suteikia vilties šią iniciatyvą puoselėti ir toliau bei stengtis, kad Šakiuose vaikams būtų rengiamos futbolo treniruotės“, – optimistiškai kalba turnyro organizatoriai.
 
Draugiškame turnyre jėgas išbandė dvi vietinės ir trys kauniečių komandos. Kiekvieną komandą sudarė 5+1 žaidėjai. Ir nors geriau sekėsi svečiams, kurie iškeliavo su pirmų trijų prizinių vietų laimėjimais, reikia pasidžiaugti ir savų komandų pastangomis – ketvirtąją vietą užėmė Gelgaudiškio komanda, o penktąją – JKSC suburta komanda.

Pasak JKSC direktorės pavaduotojo Pauliaus Puskunigio, nors futbolo treniruotės vyksta Gelgaudiškyje, kur vaikus treniruoja Robertas Beniulis, tačiau poreikis kultivuoti šią sporto šaką jaučiamas ir Šakiuose.

„Ieškome trenerio, nes yra poreikis, domisi vaikų tėvai, todėl tikiuosi, kad planas organizuoti futbolo treniruotes Šakiuose pavyks. Kai ieškai, visada randi“, – turi vilties P. Puskunigis ir prasitaria, kad galbūt jau rudenį vaikus bus galima pakviesti į futbolo treniruotes. Todėl ir šis futbolo turnyras buvo savotiška repeticija ateičiai, su viltimi kartoti ne tik renginį, bet ir gaivinti bei puoselėti futbolą ir ugdyti jaunąją kartą.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar pritariate šaukimui į karinę tarnybą iš karto po mokyklos?

klausimelis 06 21Albinas iš Staliorių:

Pritariu, savo pareigą kiekvienas turi atlikti. Tarnybos metu vyrukai suvyriškės, išmoks priimti rimtus sprendimus. Merginos tegul savanoriškai eina, ne koks Izraelis čia. Pats buvau kariuomenėje, patirtys, žinoma, visokios, bet šiaip į pliusą. Tiems, kurie abejoja, ar verta į šauktinius investuoti, vertėtų susimąstyti, kiek kainuoja profesionalios kariuomenės išlaikymas. Be to, jei atsitinka taip, kaip Ukrainoje, tai ką – negi tuos vaikus, kurie nieko iš viso nemoka, siųsti?

klausimelis 06 21 2

Audronė iš Veršių:

Nepritariu. Galvoju, kad reiktų jaunuoliams leisti pasimokyti, be to, nepatinka man prievarta. Lygiai tas pats su merginomis, jei tik pačios nori – valio. Pati tarnyba tikrai naudinga, reikalinga disciplinos ugdymui, o ir kitokia patirtis visada į gera. Jei būtų karas, manau, būtų visokių – ir tokių, kurie eitų tėvynę ginti, ir tokių, kurie bėgtų.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.