Jaunieji sportininkai rungėsi čempionate Jonavoje

Birželio 3 d. Jonavoje vyko atviras Baltijos šalių grappling Gi/NoGi čempionatas, kuriame dalyvavo ir klubų „Audra“ bei „Ošimas“ sportininkai.

Puikius rezultatus NoGi (be kimono) disciplinoje pademonstravo ir pirmąsias vietas iškovojo šie klubo „Audra“ sportininkai: Paulina Smirnovaitė, Viltė Bakšytė, Jokūbas Smirnovas, Emilis Šimoliūnas, Pijus Bakšys. Antrosios vietos atiteko Karinai Kardauskaitei ir Džiugui Bakšiui. Trečiąsias vietas užėmė Nojus Leveckis ir Mantas Užupis.
 
Disciplinoje Gi (su kimono) pirmųjų vietų nugalėtojais tapo P. Smirnovaitė, V. Bakšytė, E. Šimoliūnas, P. Bakšys. Antrąsias vietas iškovojo K. Kardauskaitė, J. Smirnovas, M. Užupis, Evaldas Patašius ir Dž. Bakšys, o trečiąsias vietas užėmė N. Leveckis, Joris Grybas, Dovydas Buikus.

Be medalių neliko ir „Ošimo“ sportininkai. Ariana Šuopytė pirmas vietas iškovojo tiek su kimono tiek be kimono disciplinose, Sandra Bacevičiūtė Gi disciplinoje užėmė antrą vietą, NoGi bei absoliučioje merginų kategorijoje – trečias vietas, Regimantas Onusaitis abiejose disciplinose  buvo antras, tokią pačią vietą užėmė ir Anton Nazarenko (NoGi)  

„Audros“ sportininkus čempionatui paruošė Kęstutis Smirnovas ir Tautvydas Antanaitis, „Ošimo“ – Vytautas Smirnovas.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar pritariate šaukimui į karinę tarnybą iš karto po mokyklos?

klausimelis 06 21Albinas iš Staliorių:

Pritariu, savo pareigą kiekvienas turi atlikti. Tarnybos metu vyrukai suvyriškės, išmoks priimti rimtus sprendimus. Merginos tegul savanoriškai eina, ne koks Izraelis čia. Pats buvau kariuomenėje, patirtys, žinoma, visokios, bet šiaip į pliusą. Tiems, kurie abejoja, ar verta į šauktinius investuoti, vertėtų susimąstyti, kiek kainuoja profesionalios kariuomenės išlaikymas. Be to, jei atsitinka taip, kaip Ukrainoje, tai ką – negi tuos vaikus, kurie nieko iš viso nemoka, siųsti?

klausimelis 06 21 2

Audronė iš Veršių:

Nepritariu. Galvoju, kad reiktų jaunuoliams leisti pasimokyti, be to, nepatinka man prievarta. Lygiai tas pats su merginomis, jei tik pačios nori – valio. Pati tarnyba tikrai naudinga, reikalinga disciplinos ugdymui, o ir kitokia patirtis visada į gera. Jei būtų karas, manau, būtų visokių – ir tokių, kurie eitų tėvynę ginti, ir tokių, kurie bėgtų.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.