Jaunieji sportininkai rungėsi čempionate Jonavoje

Birželio 3 d. Jonavoje vyko atviras Baltijos šalių grappling Gi/NoGi čempionatas, kuriame dalyvavo ir klubų „Audra“ bei „Ošimas“ sportininkai.

Puikius rezultatus NoGi (be kimono) disciplinoje pademonstravo ir pirmąsias vietas iškovojo šie klubo „Audra“ sportininkai: Paulina Smirnovaitė, Viltė Bakšytė, Jokūbas Smirnovas, Emilis Šimoliūnas, Pijus Bakšys. Antrosios vietos atiteko Karinai Kardauskaitei ir Džiugui Bakšiui. Trečiąsias vietas užėmė Nojus Leveckis ir Mantas Užupis.
 
Disciplinoje Gi (su kimono) pirmųjų vietų nugalėtojais tapo P. Smirnovaitė, V. Bakšytė, E. Šimoliūnas, P. Bakšys. Antrąsias vietas iškovojo K. Kardauskaitė, J. Smirnovas, M. Užupis, Evaldas Patašius ir Dž. Bakšys, o trečiąsias vietas užėmė N. Leveckis, Joris Grybas, Dovydas Buikus.

Be medalių neliko ir „Ošimo“ sportininkai. Ariana Šuopytė pirmas vietas iškovojo tiek su kimono tiek be kimono disciplinose, Sandra Bacevičiūtė Gi disciplinoje užėmė antrą vietą, NoGi bei absoliučioje merginų kategorijoje – trečias vietas, Regimantas Onusaitis abiejose disciplinose  buvo antras, tokią pačią vietą užėmė ir Anton Nazarenko (NoGi)  

„Audros“ sportininkus čempionatui paruošė Kęstutis Smirnovas ir Tautvydas Antanaitis, „Ošimo“ – Vytautas Smirnovas.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kas lemia žemą rajono poziciją švietimo srityje?

klausimelis 05 21Edvinas iš Šakių:

Manau, mokiniai yra per mažai motyvuoti mokytis. Aš, pavyzdžiui, baigiau aštuonias klases, buvo kitokie laikai, bet siekiau, stengiausi mokytis. Ir toliau mokiausi, baigiau technikumą. Sūnus baigė universitetą, anūkai dar maži. Kaimo vaikai mokosi ne prasčiau. Netgi labiau pasiekia aukštų pasiekimų. 

klausimelis 05 21 2

Ričardas iš Bliuviškių:

Manau, ir tėvai turėtų labiau rūpintis vaikų mokslais. Bet yra ir pačių mokinių be motyvacijos. Mačiau – stovi prie Darbo biržos du mokiniai, o ne pamokose. Savo laiku siekiau mokytis, nebuvo jokia kančia eiti į mokyklą. Baigiau devynias klases, vėliau įsidarbinau. Girdėjau – Griškabūdyje mokytojų trūksta. Netiesa, kad kaimo vaikai prasčiau mokosi, mūsų kaime vienoje šeimynoje augantys vaikai labai aukštų rezultatų yra pasiekę.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.