Seniūnijų komandos susirungė tradicinėse žaidynėse

seniuniju zaidynes2023
Iš viso komandos rungėsi šešiose rungtyse, jėgas išbandė ir seniūnai, o sportiškiausios vardą ir vėl apgynė Šakių seniūnija. D. Pavalkio nuotr.


Praėjusį šeštadienį Jaunimo kūrybos ir sporto centre vyko tradicinės seniūnijų žaidynės mero taurei laimėti. Jėgas išbandė 10 seniūnijų iš 14, o sportiškiausios vardą ir vėl apgynė Šakių seniūnija.
 
Iš viso komandos rungėsi šešiose, o seniūnai dar varžėsi ir baudų metimo bei smiginio rungtyse. Smiginį geriausiai sekėsi žaisti Lekėčių seniūnui Ričardui Krikštolaičiui, baudas geriausiai sumetė Šakių seniūnas Dalius Jasevičius. Kartu su seniūnais smiginio rungtyje jėgas išbandė ir meras Raimondas Januševičius, jis buvo ketvirtas.

Smiginio rungtyje tarp vyrų pirmą vietą užėmė Gintautas Kutas (Šakiai), antrą – Tomas Makūnas (Lukšiai), trečią – Paulius Kacinkevičius (Lekėčiai). Tarp moterų šioje rungtyje geriausiai sekėsi Nijolei Petraitienei (Šakiai), antrą vietą užėmė Pauleta Kacinkevičiūtė (Lekėčiai), trečią vietą laimėjo Ilona Kolegienė (Kriūkai).

Plaukimo rungtyje jėgas išbandė taip pat ir vyrai, ir moterys. Tarp vyrų pirmą vietą iškovojo Benas Moleikaitis (Lukšiai), antras – Arnas Marčiulionis (Šakiai), trečias – Artūras Kvasilius (Kriūkai). Tarp moterų pirma Ingrida Jakaitienė (Sintautai), antra Eglė Plančiūnienė (Lukšiai), trečia – Vilija Šakočienė (Žvirgždaičiai).

Stalo teniso rungtyje pirmas vietas užėmė Dainius Indriūnas (Gelgaudiškis) ir Kamilė Indriūnaitė (Gelgaudiškis), antri Tomas Makūnas (Lukšiai) ir Daiva Stanaitienė (Šakiai), trečias vietas laimėjo Darius Adomaitis (Lekėčiai) ir Paulė Domeikaitė (Sintautai).

Krepšinio 3x3 rungtyje pirmą vietą iškovojo Plokščių komanda, antrą – Žvirgždaičių, o trečią – Lekėčių seniūnijos komanda. Futbolą geriausiai sekėsi žaisti Šakių komandai, antrą vietą užėmė Kriūkų, o trečią – Lukšių komanda. Tinklinio rungtyje pirmą vietą iškovojo Kidulių, antrą – Lukšių, trečią – Šakių komanda.

Susumavus rezultatus tradicinėse varžybose tradiciškai laimėjo nuolatinė šių žaidynių nugalėtoja – Šakių seniūnijos komanda, antrą vietą užėmė Lukšių, beje, šakiečius įveikusi prieš ketverius metus, o trečią – Lekėčių komanda.

Žaidynėse nedalyvavo Kudirkos Naumiesčio, Barzdų, Sudargo bei Slavikų seniūnijų komandos.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Antra olimpiada be Lietuvos krepšinio rinktinės. Kaip vertinate?

klausimelis 07 12Edmundas iš Šakių:

Visi lietuviai krepšinį žiūri, tai ir aš stebėjau, bet įspūdžiai labai blogi, nuotaikos liūdnos. Neįsivaizduoju, kodėl yra taip, kaip yra, bet kaltinti žaidėjų neskubu. Anksčiau parsiveždavo medalius, dabar be nieko liekame – pagal mane paruošime spragos atsiranda. Kaip bebūtų, nors Lietuva ir nepateko, Olimpines žaidynes vis tiek žiūrėsiu. 

klausimelis 07 12 2

Nerijus iš Gelgaudiškio:

Olimpinio atrankos turnyro nežiūrėjau, neturėjau laiko, bet šiaip situacija seku. Liūdna, kad negavo kelialapio į Olimpines žaidynes. Jau antrąjį kartą nepatenkame, sunku vertinti, kas čia atsitiko, kokios to priežastys. Pats kadaise žaidžiau, bet mėgėjiškai, mokyklos laikais. Nors dabar ir nebežaidžiu, bet krepšinis man vis tiek yra numeris vienas – ne be reikalo vadinamas antra religija.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.