Sportininkai rezultatais daugiau nei patenkinti

jurgita vytas olympia
Vytas Dielininkaitis ir Jurga Misiukevičienė iš varžybų Ispanijoje grįžo ne tuščiomis – abu pelnė trečias vietas savo kategorijose. Asmeninio archyvo nuotr.


Tik grįžę iš fitneso varžybų Lenkijoje, savaitgalį kraštiečiai sportininkai Jurga Misiukevičienė ir Vytas Dielininkaitis savo jėgas išbandė ir medaliais pasipuošė Ispanijoje vykusiose „Amateur Olympia“ varžybose.
 
Tarp gausaus būrio įvairių šalių atstovų abu sportininkai savo kategorijose užėmė trečias vietas. J. Misiukevičienė įvertinimo sulaukė „Pro Quality Wellness“ kategorijoje, o V. Dielininkaitis – „Novice classic physique“. Pasak sportininkų, renginys klostėsi gana sunkiai – gerokai vėlavo ir užtruko, tad nuovargis, maisto trūkumas ir stresas darė savo. Visgi J. Misiukevičienė juokauja, kad kai sulauki gero įvertinimo, sunkumai pasimiršta.

„Sportininkų lygis labai aukštas. Esam daugiau nei patenkinti rezultatais, džiaugiamės galimybe stovėti ir varžytis su stipriausiais atletais iš viso pasaulio“, – sako V. Dielininkaitis.

Anot J. Misiukevičienės, į trejetuką ji net nesitikėjo papulti, tad įspūdžius ir emocijas, teigia moteris, net sunku žodžiais nusakyti.

„Ar sunku pasiruošti, negaliu pasakyti, bet kai labai norisi, viskas įmanoma“, – pelnyta pergale džiaugiasi kraštietė ir paklausta apie ateities planus sako: „Planų daug, o kaip bus toliau – matysim.“

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar pritariate šaukimui į karinę tarnybą iš karto po mokyklos?

klausimelis 06 21Albinas iš Staliorių:

Pritariu, savo pareigą kiekvienas turi atlikti. Tarnybos metu vyrukai suvyriškės, išmoks priimti rimtus sprendimus. Merginos tegul savanoriškai eina, ne koks Izraelis čia. Pats buvau kariuomenėje, patirtys, žinoma, visokios, bet šiaip į pliusą. Tiems, kurie abejoja, ar verta į šauktinius investuoti, vertėtų susimąstyti, kiek kainuoja profesionalios kariuomenės išlaikymas. Be to, jei atsitinka taip, kaip Ukrainoje, tai ką – negi tuos vaikus, kurie nieko iš viso nemoka, siųsti?

klausimelis 06 21 2

Audronė iš Veršių:

Nepritariu. Galvoju, kad reiktų jaunuoliams leisti pasimokyti, be to, nepatinka man prievarta. Lygiai tas pats su merginomis, jei tik pačios nori – valio. Pati tarnyba tikrai naudinga, reikalinga disciplinos ugdymui, o ir kitokia patirtis visada į gera. Jei būtų karas, manau, būtų visokių – ir tokių, kurie eitų tėvynę ginti, ir tokių, kurie bėgtų.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.