Triatlono nugalėtojai – kauniečiai

triatlonas girenu
Minint Žolinę prie Valiulių tvenkinio vyko tradiciniu tapęs atviras, mažasis triatlonas, šįkart sulaukęs rekordinio dalyvių skaičiaus.

Kaip praneša renginio organizatorius Juozas Jonuška, dalyviai sugužėjo iš įvairių Lietuvos kampelių – Kauno, Tauragės, Garliavos, Jurbarko, Vilniaus, Radviliškio, Alytaus, Trakų ir, žinoma, Šakių rajono. Sulaukta 27 vyrų ir trijų dailiosios lytie atstovių, tiesa, vietinių dalyvavo tik du.
 
Visi dalyviai plaukė 400 m, dviračiais mynė 20 km ir prie tvenkinio bėgo 6 km. Susumavus rezultatus, moterų grupėje pirmą vietą užėmė Marija Petkutė, antra – Soneta Ivanovė, trečia – Inga Korotčenkovienė. Visos varžybų dalyvės atvyko iš Kauno.

Vyrų grupėje nugalėjo taip pat kaunietis Vilius Jaujininkas, antrą vietą užėmė mūsų rajono atstovas Evaldas Pavalkis, trečias – Erikas Aukštikalnis iš Kauno.

Nugalėtojai ir prizininkai mero Raimondo Januševičiaus buvo apdovanoti taurėmis ir medaliais, atminimo prizai įteikti jauniausiems dalyviams – šešiolikmetei Marijai Petkutei bei 23-ejų Žilvinui Karaliui, o paskatinimo prizas atiteko kraštiečiui Artūrui Kvasyliui.

Po apdovanojimų visi dalyviai suvažiavo į Girėnų bendruomenės namus, kur tradiciškai laukė girėniškių gaspadinių troškinys. Išsiskirstant išsakytos mintys, kad renginys būtų organizuojamas ir toliau, viliantis, kad ateityje jame dalyvautų daugiau kraštiečių. Organizatoriai dėkoja visiems, prisidėjusiems prie triatlono organizavimo.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ko tikitės iš perrinkto šalies Prezidento?

klausimelis 05 28Vilma iš Šakių:

Be abejo, kad dalyvavau rinkimuose. Rezultatus žinau. Iš antrai kadencijai perrinkto šalies vadovo tikiuosi stabilumo. Gal mažiau reikėtų pyktis su kaimynais. Ne viskas Prezidento galiose, jei žmonės tikisi, kad jis pensijas gali pakelti. Visgi nemanau, kad čia daug kas pasikeis. Tas pats bus. Plauks pasroviui ir viskas. 

klausimelis 05 28 2

Alma iš Šakių:

Aš manau, kad Gitanas Nausėda priims svarbių sprendimų. Ypač reikia švietimo, sveikatos srityje. Iki šiol švietimo ministro neturime. Sveikatos srityje labai daug ko trūksta. Šitokios eilės patekti pas gydytojus. Čia taip tiek Šakiuose, tiek Kauno klinikose. Per tą laiką, kol prieini pas gydytoją, ir numirti galima. Dabartinis Prezidentas, manau, tinkamai atstovavo mūsų šaliai. O dėl santykių su Rusija sunku ką nors komentuoti.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.