Sezoną pradėjo pralaimėjimais

Praėjusį ketvirtadienį Šakių „Vytis-VDU” sužaidė pirmąsias Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) rungtynes, tačiau startas nebuvo sėkmingas.  
 
Namų arenoje po dramatiškos kovos „Vytis-VDU“ 79:82 (22:17, 24:21, 21:19, 12:25) turėjo pripažinti Palangos „Olimpo” krepšininkų pranašumą.

Šakių komandos gretose rezultatyviausias buvo 20 taškų surinkęs Titas Januševičius, Augustinas Mikštas pridėjo 18, Gabrielius Čelka – 11, Deividas Kumelis – 10 taškų.

Antrąsias reguliariojo sezono rungtynes komanda taip pat žaidė Šakiuose, tačiau po permainingos kovos 84:90 (25:22, 17:21, 24:22, 18:25) turėjo pripažinti „Kretingos” krepšininkų pranašumą.

Šakių komandos gretose išsiskyrė 18 taškų surinkęs D. Kumelis, Šarūnas Vingelis ir Eimantas Žilius pridėjo po 17, Nojus Lebskas – 13, Ričardas Butkus – 12 taškų.

Jau šiandien išvykoje „Vytis-VDU“ susitiks su „Telšiais“, o ketvirtadienį bandys įveikti „Jurbarkas-Karys“ ekipą.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Antra olimpiada be Lietuvos krepšinio rinktinės. Kaip vertinate?

klausimelis 07 12Edmundas iš Šakių:

Visi lietuviai krepšinį žiūri, tai ir aš stebėjau, bet įspūdžiai labai blogi, nuotaikos liūdnos. Neįsivaizduoju, kodėl yra taip, kaip yra, bet kaltinti žaidėjų neskubu. Anksčiau parsiveždavo medalius, dabar be nieko liekame – pagal mane paruošime spragos atsiranda. Kaip bebūtų, nors Lietuva ir nepateko, Olimpines žaidynes vis tiek žiūrėsiu. 

klausimelis 07 12 2

Nerijus iš Gelgaudiškio:

Olimpinio atrankos turnyro nežiūrėjau, neturėjau laiko, bet šiaip situacija seku. Liūdna, kad negavo kelialapio į Olimpines žaidynes. Jau antrąjį kartą nepatenkame, sunku vertinti, kas čia atsitiko, kokios to priežastys. Pats kadaise žaidžiau, bet mėgėjiškai, mokyklos laikais. Nors dabar ir nebežaidžiu, bet krepšinis man vis tiek yra numeris vienas – ne be reikalo vadinamas antra religija.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.