Lankytojus pasitinka atsinaujinę

jksc sale
Jaunimo kūrybos ir sporto centro administraciją džiugina sporto salės grindų renovacijos rezultatas, o jau ateinančią savaitę salę išbandys ir „Vytis-VDU“ krepšininkai. D. Pavalkio nuotr.

Jaunimo kūrybos ir sporto centras (JKSC) naująjį sezoną pradėjo atsinaujinęs – atnaujinta sporto salės danga, iš pagrindų sutvarkyta viena pirtis.
 
Pasak sporto centro direktorės pavaduotojo Pauliaus Puskunigio, sporto salės grindų renovacija išties džiugina. Jo vertinimu, darbai padaryti maksimaliai gerai. Jau ateinančią savaitę salę turėtų pakrikštyti krepšininkai – rugsėjo 21–22 d. planuojamos „Vyčio-VDU“ rungtynės.

Vasarą buvo rekonstruota ir sauna, kur teko viską atnaujinti iš pagrindų, mat ji realiai nuo įrengimo buvo nemačiusi remonto. Garinė pirtis remonto buvo sulaukusi kiek anksčiau, tad dabar abi pirtys atnaujintos. Sutvarkytos ir dušinės greta sporto salės.

Kaip patikslino P. Puskunigis, visi darbai atlikti iš savų lėšų, bendra jų vertė apie 40 tūkst. eurų.

Su valdžios atstovais susitikę JKSC administracijos vadovai dalijosi ateities planais, kad prie JKSC norėtų įrengti ir vis labiau populiarėjančios sporto šakos – padelio – aikštelę.

Be to, nuo rugsėjo startavo ir vaikams skirtos futbolo treniruotės, pranokusios bet kokius lūkesčius. Jeigu buvo svarstoma, kad į jas galėtų surinkti kiek daugiau nei 10 vaikų, tai į pirmąją treniruotę suplūdo apie 40 šia sporto šaka norinčių užsiimti vaikų nuo 5-erių iki 14 metų.

„Tikrai nesitikėjom. Manau, bus dvi amžiaus grupės, treniruotės, kurias ves treneris iš Kauno Giedrius Navikauskas, vyks du kartus per savaitę“, – sakė P. Puskunigis.
 
„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ko tikitės iš perrinkto šalies Prezidento?

klausimelis 05 28Vilma iš Šakių:

Be abejo, kad dalyvavau rinkimuose. Rezultatus žinau. Iš antrai kadencijai perrinkto šalies vadovo tikiuosi stabilumo. Gal mažiau reikėtų pyktis su kaimynais. Ne viskas Prezidento galiose, jei žmonės tikisi, kad jis pensijas gali pakelti. Visgi nemanau, kad čia daug kas pasikeis. Tas pats bus. Plauks pasroviui ir viskas. 

klausimelis 05 28 2

Alma iš Šakių:

Aš manau, kad Gitanas Nausėda priims svarbių sprendimų. Ypač reikia švietimo, sveikatos srityje. Iki šiol švietimo ministro neturime. Sveikatos srityje labai daug ko trūksta. Šitokios eilės patekti pas gydytojus. Čia taip tiek Šakiuose, tiek Kauno klinikose. Per tą laiką, kol prieini pas gydytoją, ir numirti galima. Dabartinis Prezidentas, manau, tinkamai atstovavo mūsų šaliai. O dėl santykių su Rusija sunku ką nors komentuoti.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.