Apdovanos labiausiai pasižymėjusius

Jau tapo tradicija, kad besibaigiant metams rajono savivaldybės jaunimo reikalų taryba apžvelgia prabėgusius metus, nuveiktus darbus ir padėkoja labiausiai per šiuos metus pasižymėjusiam jaunimui, jį rėmusioms ir skatinusioms organizacijoms. Ne išimtis ir šie metai.

Rajono savivaldybės jaunimo reikalų taryba paskelbė, kam bus įteiktos septynios nominacijos.
 
„Jaunimo lyderiu“ už puikų vadovavimą komandai, idėjų realizavimą ir bendraamžių pritraukimą paskelbtas neformalios jaunimo grupės „Trys su puse vožtuvo“ vadovas Gytis Matusevičius. Beje, būtent jo vadovaujamos organizacijos suorganizuotas naktinis automobilių slalomas Šakiuose rajono savivaldybės jaunimo kūrybos ir sporto centro taurei laimėti pripažintas „Jaunimo renginiu“.

Nominacija „Jaunimo iniciatyva“ skirta Šilgalių kaimo jaunimui (vadovė Renata Baltrušaitienė) už pačių jaunuolių pastangomis bendruomenės patalpose, kur vyksta jaunų žmonių susitikimai ir veiklos, atliktą remontą.

Nominacija „Jaunimo organizacija / organizacija, dirbanti su jaunimu / neformali jaunimo grupė“ atiteko vaikų ir jaunimo klubui „Ledlaužis“ (pirmininkė Monika Matulaitienė) už idėjas, siekiant motyvuoti ir užimti jaunimą prasmingomis veiklomis.

Nominacijos „Jaunimo indėlis Šakių rajonui“ šiemet vienodai verti du kolektyvai: Jaunųjų policijos rėmėjų grupė (vadovė Aušra Mockevičiūtė) – už aktyvų dalyvavimą prevenciniuose renginiuose, stiprinant eismo saugumą bendruomenėse, ir asociacija „Šaltmiros gyvenimo mokykla“ (prezidentė Eglė Tamulytė) – už jaunųjų menininkų sutelkimą gatvės meno dirbtuvėse Šakiuose, kurių metu išpiešta prie buvusio policijos pastato esanti tvora.

Nominacijos „Jaunimo savanoris“ bus įteiktos dviem moksleivėms – Griškabūdžio gimnazijos mokinei, Žvirgždaičių bibliotekos vaikų ir jaunimo klubo prezidentei, mobilaus darbo su jaunimu dalyvei Miglei Marchertaitei ir Šakių „Žiburio“ gimnazijos mokinei, Šakių rajono mokinių tarybos pirmininkei Austėjai Litvinaitei.

Šiais metais įvertinimo sulaukė ir laikraščio „Draugas“ kolektyvas. Mums skirta „Jaunimo partnerio“ nominacija už ilgametį bendradarbiavimą su jaunimo organizacijomis ir organizacijomis, dirbančiomis su jaunimu, viešinant Šakių rajono jaunimo veiklas, iniciatyvas, įgyvendinamus projektus, surandant ir aprašant jaunuosius mūsų rajono talentus.

Laureatų pagerbimo ceremonija planuojama Kovo 11-ąją šventinio renginio metu. Nominantai bus apdovanoti piniginiais 200 eurų vertės prizais.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate mintį atstatydinti sveikatos ministrą Arūną Dulkį?

klausimelis 07 19Ona iš Šakių:

Pritariu, visiškai kvailas. Man viskas nepatinka, ką jis daro, o ypač kad prievarta varė skiepytis. Pati ligoninėse dažnai nesilankau, nors sveikatos neturiu, bet neinu – kai neinu, tai sveikesnė. Turėtų būti kažkaip kitaip viskas, bet kažin ar kas keisis. 

klausimelis 07 19 2

Eugenijus iš Keturnaujienos:

O kuo jis blogas? Man jis patinka, geras žmogus. Aišku, yra problemų sveikatos apsaugos srityje, pavyzdžiui, labai didelės eilės būna, jei šeimos daktarė išėjo atostogų – kita nepriims, reikia laukti mėnesį laiko, kad vaistus išrašytų. Bet šiaip visko, kas pas mus yra, užtenka, netenka į kitus miestus važiuoti. Grįžtant prie politikos, man atrodo, kad tiesiog reiktų leisti visiems ministrams pabaigti kadenciją ir viskas.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.