Prie Kėdainių ūkininkų tradicijos prisijungė ir šakiečiai

ukininkai krepsinis
Nors mūsų krašto ūkininkų komanda „Zanavykai“ ant nugalėtojų pakylos nelipo, bet Domantas Balsevičius (dešinėje) buvo nepralenkiamas krepšinio konkurse. Asmeninio archyvo nuotr.

Laisvės gynėjų dienos proga Kėdainių krašto ūkininkų sąjunga tradiciškai savo krašto ir Lietuvos ūkininkus pakvietė į krepšinio aikštelę. Taip jau aštuntą kartą ši diena buvo paminėta draugiškame ūkininkų krepšinio turnyre 3x3, kuriame dalyvavo ir Šakių rajono ūkininkų sąjungos komanda.
 
Šiemet krepšinio aikštelėje susirungė rekordinis skaičius dalyvių – jėgas išbandė net 15 komandų iš visos Lietuvos: iš Kėdainių (5 komandos), ir po vieną iš Kauno, Pakruojo, Anykščių, Šakių, Kupiškio, Kelmės, Raseinių, Šiaulių ir Panevėžio rajonų. Prisijungė ir verslo partnerių UAB „Ivabaltė“ komanda.

Kaip pasakojo Lepšių krašto ūkininkas Regimantas Pavalkis, Kėdainių arenoje po dviem krepšiais net keturias valandas vyko kovos dėl nugalėtojų titulo. Nors debiutavusi mūsiškių komanda „Zanavykai“ (R. Pavalkis, Kęstutis Jakštys, Darius Bilskis, Domantas Balsevičius) liko šešta, bet ūkininkai džiaugiasi galimybe pasivaržyti krepšinio aikštelėje su kolegomis. Ant nugalėtojų pakylos lipo šeimininkai – Kėdainių komanda „Šarūno Šiušės ūkis“.

Daug dėmesio ir teigiamų emocijų sulaukė pertraukų metu organizuotas „Karavano“ konkursas, kuriame sėkmė lydėjo D. Balsevičių, jis pelnė pirmąją vietą.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate šios kadencijos Vyriausybę?

klausimelis 06 18Alvydas iš Šakių:

Penkiasdešimt ant penkiasdešimt. Manau, kad tiesiog reikia leisti dirbti. Kalbant apie Navickienę, keista situacija, ką veikė tarnybos anksčiau, bet, tiesą pasakius, truputį gaila. Galėjo pabaigti kadenciją, kas čia beliko. Negerai, kad vis dar neturim švietimo ministro, kad žemės ūkio ministras pakeistas nebuvo. Bet yra ir gerų dalykų – labai aktyvus krašto apsaugos ministras. Ir pati ministrė pirmininkė – nematau žmogaus, kuris ją galėtų pakeisti. 

klausimelis 06 18 2

Ričardas iš Bliuviškių:

Nu va čia tai politika! Nepasitikiu nė trupučio. Dvi atsistatydino, kodėl vis dar Šimonytė ten? Ji tiek visko prižadėjusi, nieko neišpildo, o ir šiaip, mano manymu, situacija prasta, skandalai labai negražiai atrodo. Anksčiau dar truputį normalesnės buvo Vyriausybės, bet kai konservatoriai... Nelabai net ir seku, ką jie ten daro, per radiją nebent nugirstu, kaip, pavyzdžiui, apie Navickienės atsistatydinimą. Blogai.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.