Pasipuošė medaliais

audros sportininkai mprc
Gruodžio 2 d. Marijampolės profesinio rengimo centro (MPRC) Kudirkos Naumiesčio skyriaus sporto salėje vyko paskutinės šiais metais Lietuvos graplingo federacijos organizuojamos varžybos – Lietuvos atviras grappling imtynių Gi ir NoGi čempionatas. Čempionate abiejose disciplinose dalyvavo 166 sportininkai ne tik iš Lietuvos, bet ir Latvijos, Ukrainos, Jungtinių Amerikos Valstijų, Lenkijos, Islandijos, Italijos sporto klubų.

Šakių sporto klubui „Audra“ atstovavo 12 sportininkų. Disciplinoje Gi (su kimono) pirmąsias vietas iškovojo Paulina Smirnovaitė, Nedas Šilkauskas, Emilis Šimoliūnas. Antrąsias vietas – Gustas Zimnickas, Gabrielius Mačys, Danielius Onusaitis, Laimutis Stonkus, Evaldas Patašius ir Dovydas Buikus. Trečiąsias vietas iškovojo Jokūbas Smirnovas ir Mantas Bagdonas. Disciplinoje NoGi (be kimono) pirmąją vietą iškovojo Gustas Zimnickas, antrosiomis vietomis džiaugėsi P. Smirnovaitė, N. Šilkauskas, D. Onusaitis, Nojus Leveckis, E. Patašius, D. Buikus. Trečiosios vietos atiteko J. Smirnovui ir E. Šimoliūnui.

Sportininkus varžyboms paruošė klubo treneriai Kęstutis Smirnovas ir Tautvydas Antanaitis.

Pergalėmis čempionate džiaugėsi ir Marijampolės profesinio rengimo centro Kudirkos Naumiesčio skyriaus mokiniai. Evelina Stikliūtė iškovojo pirmą vietą, Aušrinė Stikliūtė, Donatas Pikalavičius ir Eimutis Pikalavičius užėmė antras vietas, o Aleksandras Siniakovas – trečią vietą. Čempionate pirmą vietą iškovojo ir Regimantas Onusaitis, dalyvavęs kaip bendruomenės narys.

Pasiekimai džiugino ir sporto klubo „Ošimas“ sportininkus. Pirmas vietas užėmė Vakaris Rudokas ir Sandra Bacevičiūtė (abiejose disciplinose) bei R. Onusaitis (Gi). Antrą vietą užėmė Vilija Mikelaitytė (NoGi). Absoliučioje merginų svorio kategorijoje S. Bacevičiūtė iškovojo antrą vietą.

Šių sportininkų treneris Vytautas Smirnovas.

Visi čempionato prizininkai buvo apdovanoti medaliais ir prisiminimo kalendoriais.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate mintį atstatydinti sveikatos ministrą Arūną Dulkį?

klausimelis 07 19Ona iš Šakių:

Pritariu, visiškai kvailas. Man viskas nepatinka, ką jis daro, o ypač kad prievarta varė skiepytis. Pati ligoninėse dažnai nesilankau, nors sveikatos neturiu, bet neinu – kai neinu, tai sveikesnė. Turėtų būti kažkaip kitaip viskas, bet kažin ar kas keisis. 

klausimelis 07 19 2

Eugenijus iš Keturnaujienos:

O kuo jis blogas? Man jis patinka, geras žmogus. Aišku, yra problemų sveikatos apsaugos srityje, pavyzdžiui, labai didelės eilės būna, jei šeimos daktarė išėjo atostogų – kita nepriims, reikia laukti mėnesį laiko, kad vaistus išrašytų. Bet šiaip visko, kas pas mus yra, užtenka, netenka į kitus miestus važiuoti. Grįžtant prie politikos, man atrodo, kad tiesiog reiktų leisti visiems ministrams pabaigti kadenciją ir viskas.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.