
Trečiose pusfinalio serijos „URBO-NKL“ rungtynėse „Vytis-VDU“ komanda po atkaklios kovos pripažino Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ krepšininkų pranašumą ir seriją iki trijų pergalių pralaimėjo rezultatu 0-3.
Rungtynės baigėsi rezultatu 83:84 (18:25, 16:14, 21:23, 28:22). Šakiškių neišgelbėjo beveik be keitimų žaidęs Gabrielius Čelka, kuris per 39 minutes įmetė 17 taškų (6/9 dvit., 0/2 trit., 5/6 baud.), atkovojo 6 ir nugvelbė 2 kamuolius, išdalijo 7 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą bei sugeneravo 29 naudingumo balus.
Titas Januševičius per 35,5 minutės pelnė 22, Kajus Leliukas pridėjo 21 tašką. „Vytis-VDU“ rungtyniavo be Gabrieliaus Mažeikos, Jokūbo Rubino ir Nojaus Lebsko.
Trečioje vietoje reguliariajame sezone finišavusios Šakių ekipos mažajame finale iki trijų laimėjimų lauks Vilkaviškio „Perlas Go“ išbandymas. Artimiausias susitikimas jau šį ketvirtadienį 18 val. Šakiuose.
„Vyčio-VDU“ krepšininkai paskutinį kartą dėl bronzos rungėsi prieš penkerius metus (2021 m.).
Arūnas iš Ringaudų:





