Sergamumo kreivė kopia aukštyn

Sergamumas rajone ir toliau auga, daugėja sergančių tiek gripu, tiek ūmiomis viršutinių kvėpavimo takų infekcijomis.


Kaip skelbia Nacionalinis visuomenės sveikatos centras, praėjusią savaitę gripu sirgo net 93 asmenys, iš jų 30 – vaikai iki 17 metų, tad, panašu, gripas į lovas labiau guldo suaugusius. Ankstesnę savaitę gripu sergančių iš viso buvo registruota 44. Šiek tiek padaugėjo ir sergančių ūmiomis viršutinių kvėpavimo takų infekcijomis, iš viso registruoti 287 sergantieji. Sergančių COVID-19 sumažėjo nuo 17-os asmenų ankstesnę savaitę iki 14-os praėjusią. Suminis bendras visų minėtų ligų rodiklis per praėjusią savaitę rajone buvo 1 tūkst. 463 atvejai 100 tūkst. gyventojų, o ankstesnę savaitę buvo 1 tūkst. 300 atvejų.

Marijampolės apskrityje daugiausiai sergančiųjų registruota Kazlų Rūdos (3 tūkst. 609 atvejai 100 tūkst. gyventojų) bei Marijampolės (2 tūkst. 694 atvejai 100 tūkst. gyventojų) savivaldybėse, toliau rikiuotųsi Šakių rajonas.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Antra olimpiada be Lietuvos krepšinio rinktinės. Kaip vertinate?

klausimelis 07 12Edmundas iš Šakių:

Visi lietuviai krepšinį žiūri, tai ir aš stebėjau, bet įspūdžiai labai blogi, nuotaikos liūdnos. Neįsivaizduoju, kodėl yra taip, kaip yra, bet kaltinti žaidėjų neskubu. Anksčiau parsiveždavo medalius, dabar be nieko liekame – pagal mane paruošime spragos atsiranda. Kaip bebūtų, nors Lietuva ir nepateko, Olimpines žaidynes vis tiek žiūrėsiu. 

klausimelis 07 12 2

Nerijus iš Gelgaudiškio:

Olimpinio atrankos turnyro nežiūrėjau, neturėjau laiko, bet šiaip situacija seku. Liūdna, kad negavo kelialapio į Olimpines žaidynes. Jau antrąjį kartą nepatenkame, sunku vertinti, kas čia atsitiko, kokios to priežastys. Pats kadaise žaidžiau, bet mėgėjiškai, mokyklos laikais. Nors dabar ir nebežaidžiu, bet krepšinis man vis tiek yra numeris vienas – ne be reikalo vadinamas antra religija.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.