Prognozuoja, kad pirmokų bus pakankamai

Po praėjusiame laikraščio „Draugas“ numeryje publikuotos informacijos apie pirmokų klases, sureagavo Sintautų mokyklos administracija, kurią neramina pasirodžiusi žinia – esą Sintautuose nuo rugsėjo yra grėsmė nesuformuoti pilnos pirmos klasės.
 
Kaip patikslino mokyklos administracija, yra gauta 10 prašymų mokytis pirmoje klasėje, niekas jokio prašymo neatsiėmė, tad turint tokį mokinių skaičių nereikia jungtinės klasės. Apie grėsmę Sintautuose nesukomplektuoti pirmos klasės tarybos posėdžio metu prabilo Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Darius Aštrauskas, tačiau, kaip rodo praktika, dažniausiai tikslus mokinių skaičius paaiškėja tik prieš pat rugsėjį. Kaip bebūtų, šiuo metu yra visos galimybės Sintautuose turėti pirmą klasę, o sprendimai – tėvų, kurie renkasi, į kurią ugdymo įstaigą leisti savo vaikus, rankose.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Antra olimpiada be Lietuvos krepšinio rinktinės. Kaip vertinate?

klausimelis 07 12Edmundas iš Šakių:

Visi lietuviai krepšinį žiūri, tai ir aš stebėjau, bet įspūdžiai labai blogi, nuotaikos liūdnos. Neįsivaizduoju, kodėl yra taip, kaip yra, bet kaltinti žaidėjų neskubu. Anksčiau parsiveždavo medalius, dabar be nieko liekame – pagal mane paruošime spragos atsiranda. Kaip bebūtų, nors Lietuva ir nepateko, Olimpines žaidynes vis tiek žiūrėsiu. 

klausimelis 07 12 2

Nerijus iš Gelgaudiškio:

Olimpinio atrankos turnyro nežiūrėjau, neturėjau laiko, bet šiaip situacija seku. Liūdna, kad negavo kelialapio į Olimpines žaidynes. Jau antrąjį kartą nepatenkame, sunku vertinti, kas čia atsitiko, kokios to priežastys. Pats kadaise žaidžiau, bet mėgėjiškai, mokyklos laikais. Nors dabar ir nebežaidžiu, bet krepšinis man vis tiek yra numeris vienas – ne be reikalo vadinamas antra religija.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.