Pinigėlius skaičiavo Gelgaudiškyje

Monetų kolekcionierius, Kretingos Jurgio Pabrėžos universitetinės gimnazijos matematikos vyr. mokytojas Andrius Aniulis supažindino su pinigų įvairove, proginėmis monetomis, kvietė apžiūrėti monetų kolekciją. Organizatorių nuotr.

Šakių rajono Gelgaudiškio pagrindinės mokyklos mokytojos Aušra Černevičienė ir Valda Ugenskienė balandžio 12 d. sukvietė rajono mokytojus ir 5–8 mokinių komandas į tradicinį pavasario matematikos renginį „Pinigų įvairovė. Pinigų matematika gyvenime ir uždavinių sprendime“.

Kaip praneša renginio organizatorės, praktinio seminaro ir mokinių komandų varžytuvių tikslas – supažindinti su pinigų įvairove, proginėmis monetomis, apžiūrėti monetų kolekciją, taikyti žinias sprendžiant praktinio pobūdžio uždavinius įvairiose gyvenimiškose situacijose, mokytis taikyti matematikos ir ekonomikos žinias praktinėje veikloje. Pagrindinį pranešimą skaitė monetų kolekcionierius, Kretingos Jurgio Pabrėžos universitetinės gimnazijos matematikos vyr. mokytojas Andrius Aniulis, kuris Gelgaudiškyje yra baigęs vidurinę mokyklą, tad kraštiečiams su juo buvo itin malonu pabendrauti.

Renginyje dalyvavo Šakių „Varpo“ mokyklos, Kidulių, Sintautų ir Gelgaudiškio pagrindinių mokyklų, Griškabūdžio ir Lukšių Vinco Grybo gimnazijų 5–8 klasių mokinių komandos. Varžytuvėse buvo trys užduočių atlikimo etapai, o už teisingą užduočių atlikimą komandos gavo „pinigėlius“. Varžytuvių pabaigoje už juos komandos aukcione pirko sau vietą. Šiemet geriausiai sekėsi Šakių „Varpo“ mokyklos komandai, antri liko Kidulių pagrindinės mokyklos mokiniai, o trečioje vietoje – Lukšių Vinco Grybo gimnazistai.

Renginį organizavo Šakių rajono Gelgaudiškio pagrindinės mokyklos IT mokytoja metodininkė Aušra Černevičienė ir matematikos mokytoja metodininkė Valda Ugenskienė

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate šios kadencijos Vyriausybę?

klausimelis 06 18Alvydas iš Šakių:

Penkiasdešimt ant penkiasdešimt. Manau, kad tiesiog reikia leisti dirbti. Kalbant apie Navickienę, keista situacija, ką veikė tarnybos anksčiau, bet, tiesą pasakius, truputį gaila. Galėjo pabaigti kadenciją, kas čia beliko. Negerai, kad vis dar neturim švietimo ministro, kad žemės ūkio ministras pakeistas nebuvo. Bet yra ir gerų dalykų – labai aktyvus krašto apsaugos ministras. Ir pati ministrė pirmininkė – nematau žmogaus, kuris ją galėtų pakeisti. 

klausimelis 06 18 2

Ričardas iš Bliuviškių:

Nu va čia tai politika! Nepasitikiu nė trupučio. Dvi atsistatydino, kodėl vis dar Šimonytė ten? Ji tiek visko prižadėjusi, nieko neišpildo, o ir šiaip, mano manymu, situacija prasta, skandalai labai negražiai atrodo. Anksčiau dar truputį normalesnės buvo Vyriausybės, bet kai konservatoriai... Nelabai net ir seku, ką jie ten daro, per radiją nebent nugirstu, kaip, pavyzdžiui, apie Navickienės atsistatydinimą. Blogai.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.