Kriminalai (2015-08-07)

Kyšis
Rugpjūčio 3 d. Lekėčių miestelyje Kauno gatvėje vairuotojas (52 m.), gyvenantis Kauno rajono Zapyškio seniūnijoje, siekdamas išvengti atsakomybės už Kelių eismo taisyklių pažeidimą (vairavo girtas - 2,4 prom. girtumas) Marijampolės apskrities VPK Šakių rajono Policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus Patrulių būrio pareigūnams tiesiogiai siūlė 200 eurų kyšį. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 227 straipsnio 2 dalį. Įtariamasis uždarytas į areštinę.

Sužalojo
Rugpjūčio 4 d. į Šakių ligoninę kreipėsi Šakių seniūnijos Šunkarių kaimo gyventojas (42 m.), kuriam diagnozuota galvos smegenų sukrėtimas. Po patikrinimo jis išleistas gydytis namuose. Vyras paaiškino, kad rugpjūčio 3 d. ne savo namuose jį sužalojo 2 iš matymo pažįstami asmenys.

Apgavo
Rugpjūčio 5 d. apie 14 val. 30 min. Kudirkos Naumiesčio Vytauto gatvės gyventoja (24 m.) paskambinusiam ir prisistačiusiam AB „Swedbank“ darbuotoju vyriškiui padiktavo savo elektroninės bankininkystės duomenis, o po to prisijungusi prie savo elektroninės bankininkystės pastebėjo, kad iš jos sąskaitos į kito asmens sąskaitą pervesta 350 eurų.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Antra olimpiada be Lietuvos krepšinio rinktinės. Kaip vertinate?

klausimelis 07 12Edmundas iš Šakių:

Visi lietuviai krepšinį žiūri, tai ir aš stebėjau, bet įspūdžiai labai blogi, nuotaikos liūdnos. Neįsivaizduoju, kodėl yra taip, kaip yra, bet kaltinti žaidėjų neskubu. Anksčiau parsiveždavo medalius, dabar be nieko liekame – pagal mane paruošime spragos atsiranda. Kaip bebūtų, nors Lietuva ir nepateko, Olimpines žaidynes vis tiek žiūrėsiu. 

klausimelis 07 12 2

Nerijus iš Gelgaudiškio:

Olimpinio atrankos turnyro nežiūrėjau, neturėjau laiko, bet šiaip situacija seku. Liūdna, kad negavo kelialapio į Olimpines žaidynes. Jau antrąjį kartą nepatenkame, sunku vertinti, kas čia atsitiko, kokios to priežastys. Pats kadaise žaidžiau, bet mėgėjiškai, mokyklos laikais. Nors dabar ir nebežaidžiu, bet krepšinis man vis tiek yra numeris vienas – ne be reikalo vadinamas antra religija.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.