Degė automobilis, miško paklotė bei malkinė

gaisras bmw
Automobilis BMW X3 užsiliepsnojo dėl elektros instaliacijos gedimo ir sudegė nepataisomai. Šakių PGT nuotr.

Nerami savaitė buvo ugniagesiams gelbėtojams – keletą kartų vyko gesinti gaisrų.
 
Antradienio vakarą 20.12 val. buvo gautas pranešimas apie Šakiuose Žalgirio g. 6. degantį garažą. Atvykus ugniagesiams gelbėtojams, iš garažo rūko dūmai. Atidarius garažo duris, viduje degė lengvasis automobilis BMW X3. Automobilis buvo ištrauktas į lauką.

Gaisro metu sudegė visos lengvojo automobilio degiosios detalės. Pastatas buvo vieno aukšto, mūrinis, perdanga monolitinė, stogas dengtas šiferiu. Aprūko garažo patalpos, nuo karščio suskilo du plastikinių langų stiklo paketai.

Pirminiais duomenimis, ugnis automobilyje įsiliepsnojo dėl jo elektros instaliacijos gedimo.

Maždaug už valandos, 21.04 val. buvo gautas pranešimas apie Šilgalių k. (Šakių sen.) Šilgalių sodų pamiškėje rūkstančią miško paklotę. Atvykus ugniagesiams gelbėtojams 9 kv. m plote degė šiukšlės bei šakos, kurios skubiai užgesintos.

Trečiadienio rytą ugniagesiai skubėjo į Šakiuose esančią Draugystės 1-ąją gatvę. Pranešimas apie degantį pagalbinį pastatą buvo gautas 03.45 val.

Atvykus ugniagesiams gelbėtojams, atvira liepsna degė medinė malkinė.

Gaisro metu sudegė lauko tualetas. Nudegė dalis malkinės sienos, apdegė stogo konstrukcijos. Įvykio vietoje rasta talpa su degiu skysčiu. Todėl dėl šio įvykio, įtarus padegimą, policija pradėjo įkiteisminį tyrimą pagal LR BK 187 str. 2 d.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kas lemia žemą rajono poziciją švietimo srityje?

klausimelis 05 21Edvinas iš Šakių:

Manau, mokiniai yra per mažai motyvuoti mokytis. Aš, pavyzdžiui, baigiau aštuonias klases, buvo kitokie laikai, bet siekiau, stengiausi mokytis. Ir toliau mokiausi, baigiau technikumą. Sūnus baigė universitetą, anūkai dar maži. Kaimo vaikai mokosi ne prasčiau. Netgi labiau pasiekia aukštų pasiekimų. 

klausimelis 05 21 2

Ričardas iš Bliuviškių:

Manau, ir tėvai turėtų labiau rūpintis vaikų mokslais. Bet yra ir pačių mokinių be motyvacijos. Mačiau – stovi prie Darbo biržos du mokiniai, o ne pamokose. Savo laiku siekiau mokytis, nebuvo jokia kančia eiti į mokyklą. Baigiau devynias klases, vėliau įsidarbinau. Girdėjau – Griškabūdyje mokytojų trūksta. Netiesa, kad kaimo vaikai prasčiau mokosi, mūsų kaime vienoje šeimynoje augantys vaikai labai aukštų rezultatų yra pasiekę.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.