Rasti šunys – vėl „Letenėlių namų“ globoje

VšĮ „Letenėlių namai“ nuotr.

Sekantiems kalytės ir jos trijų šuniukų, kurie praėjusį trečiadienį netikėtai dingo iš gyvūnų globos organizacijos „Letenėlių namai“ voljero, istoriją gera žinia – susivienijus neabejingiems žmonėms šunys rasti ir šiuo metu yra kartu.

Prie paieškų prisidėjo nemažas būrys žmonių, kurie savanoriškai važinėjo po apylinkes, klausinėjo vietinių gyventojų. VšĮ „Letenėlių namai“ vadovė Mėja Nutautaitė-Keraitė kartu su savanoriais šukavo miškus ir laukus, o pastangos nenuėjo veltui. Jau kitą dieną (ketvirtadienį) buvo rastos abi kalytės, tik skirtingose vietose: viena – kelyje Sintautai–Turčinai, kita – kelyje Keturnaujiena–Sintautai.

Atsirado viltis, kad ir kiti šunys – mama ir šuniukas – gyvi. Tačiau jų neradus penktadienį, buvo nuspręsta paieškoms pasitelkti net droną su termovizoriumi. Pradėti rinkti ir pinigai. Šeštadienį VšĮ „Letenėlių namai“ gavo džiugią žinią, kad ūkininkai juos pastebėjo laukuose netoli Turčinų ir pasaugojo, kol atvyks savanorės.

Kaip feisbuke informavo gyvūnų globos organizacija, kalytės rastos skirtingose vietose buvo sužalotomis letenėlėmis, tai leidžia manyti, kad galimai galėjo būti išmestos iš važiuojančio automobilio. Kiti du tokių sužalojimų neturi. M. Nutautaitės-Keraitės manymu, savo noru kalytės nuo mamos būtų neatsiskyrusios, nes ir miškuose rasti šuniukai nė per žingsnį nesitraukė nuo pririštos kalės.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate šios kadencijos Vyriausybę?

klausimelis 06 18Alvydas iš Šakių:

Penkiasdešimt ant penkiasdešimt. Manau, kad tiesiog reikia leisti dirbti. Kalbant apie Navickienę, keista situacija, ką veikė tarnybos anksčiau, bet, tiesą pasakius, truputį gaila. Galėjo pabaigti kadenciją, kas čia beliko. Negerai, kad vis dar neturim švietimo ministro, kad žemės ūkio ministras pakeistas nebuvo. Bet yra ir gerų dalykų – labai aktyvus krašto apsaugos ministras. Ir pati ministrė pirmininkė – nematau žmogaus, kuris ją galėtų pakeisti. 

klausimelis 06 18 2

Ričardas iš Bliuviškių:

Nu va čia tai politika! Nepasitikiu nė trupučio. Dvi atsistatydino, kodėl vis dar Šimonytė ten? Ji tiek visko prižadėjusi, nieko neišpildo, o ir šiaip, mano manymu, situacija prasta, skandalai labai negražiai atrodo. Anksčiau dar truputį normalesnės buvo Vyriausybės, bet kai konservatoriai... Nelabai net ir seku, ką jie ten daro, per radiją nebent nugirstu, kaip, pavyzdžiui, apie Navickienės atsistatydinimą. Blogai.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.