Lukšiečių automobiliuose aptiktos kontrabandinės prekės

Praėjusią savaitę Šakių rajono policijos komisariato pareigūnai Lukšiuose patikrino sutuoktinių automobilius „VW Passat“. Automobilių salonuose buvo aptikta kontrabandinių cigarečių ir rusiškų alkoholinių gėrimų.  

Šakių rajono policijos komisariato pareigūnai praėjusią savaitę atliko kratą lukšiečių sutuoktinių automobiliuose. Įvairiose salono bei kėbulo ertmėse buvo paslėpti 257 pakeliai cigarečių be valstybinių banderolių ir 12 butelių įvairių rusiškų alkoholinių gėrimų. Dėl nelegaliai laikomų minėtų prekių pradėtos administracinės teisenos pagal LR ATPK 163² str. (akcizais apmokestinamų prekių laikymas, gabenimas, naudojimas ar realizavimas pažeidžiant nustatytą tvarką užtraukia baudą nuo vieno iki penkių tūkst. litų su šių prekių konfiskavimu). Kontrabandos gabenimas užtraukia baudą nuo penkių šimtų iki trijų tūkst. litų su kontrabandos daiktų, taip pat gabenimo ir kitų priemonių, skirtų kontrabandai per Lietuvos valstybės sieną gabenti arba slėpti, konfiskavimu ar be jo.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate šios kadencijos Vyriausybę?

klausimelis 06 18Alvydas iš Šakių:

Penkiasdešimt ant penkiasdešimt. Manau, kad tiesiog reikia leisti dirbti. Kalbant apie Navickienę, keista situacija, ką veikė tarnybos anksčiau, bet, tiesą pasakius, truputį gaila. Galėjo pabaigti kadenciją, kas čia beliko. Negerai, kad vis dar neturim švietimo ministro, kad žemės ūkio ministras pakeistas nebuvo. Bet yra ir gerų dalykų – labai aktyvus krašto apsaugos ministras. Ir pati ministrė pirmininkė – nematau žmogaus, kuris ją galėtų pakeisti. 

klausimelis 06 18 2

Ričardas iš Bliuviškių:

Nu va čia tai politika! Nepasitikiu nė trupučio. Dvi atsistatydino, kodėl vis dar Šimonytė ten? Ji tiek visko prižadėjusi, nieko neišpildo, o ir šiaip, mano manymu, situacija prasta, skandalai labai negražiai atrodo. Anksčiau dar truputį normalesnės buvo Vyriausybės, bet kai konservatoriai... Nelabai net ir seku, ką jie ten daro, per radiją nebent nugirstu, kaip, pavyzdžiui, apie Navickienės atsistatydinimą. Blogai.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.