baneris leidinys

Gintarė MARTINAITIENĖ

Praėjusį savaitgalį Zyplių dvare šurmuliavo didelis būrys „Aliens“ klubo baikerių, susirinkusių į sezono uždarymo šventę. Jos metu gausiai susirinkę klubo nariai linksmai leido laiką, į savo būrį priėmė naujus narius bei „įšventino“ senuosius.

Nuotr. Linksmai nusiteikę baikeriai jėgas išbandė šaudymo rungtyje.

Vienas Šakių baikerių entuziastų ir senųjų klubo narių Vidmantas Viliūšis pasakojo, kad šakiečiai prieš keletą metų buvo pasiryžę kurti savo baikerių klubą, bet retėjant entuziastų gretoms žlugo ir platūs užmojai. Tuomet jie įstojo į dabar jau kauniečių - šakiečių baikerių klubą „Aliens“. Šiuo metu į klubo veiklą įsitraukia vis daugiau kraštiečių.

Sezono uždarymo šventės pagrindinis akcentas buvo baikerių liemenių šventinimas. Jas pašventino Slavikų klebonas Darius Sruoginis ir palinkėjo, kad kelyje baikerius lydėtų sėkmė. D. Sruoginis yra  didelis motociklų mėgėjas, tačiau pagal griežtas klubo taisykles kunigai negali tapti klubo nariais. Šakiečiai klubo prezidentui Juliui Urbaičiui įteikė atminimo akmenį su iškaltu klubo pavadinimu, data bei Zyplių pavadinimu.

Kaip teigiama klubo nuostatuose, tik po bandomojo laikotarpio, baikeris gali tapti tikruoju klubo nariu. Tuomet jis turi teisę nešioti liemenę su antsiuvu „Member“ (angl. – narys) ir būti laikomas tikruoju klubo nariu. Jie turi teisę nešioti liemenę, nusakančią hierarchinę padėtį klube, su visa atributika. Žmogaus, kuris tik nori tapti klubo nariu, liemenė nėra žymima nei klubo emblema, nei specialiais antsiuvais. Tarp kauniečių vadinamaisiais „memberiais“ buvo „pakrikštyti“ ir du mūsų rajono baikeriai – Tomas Skaizgirys ir Rolandas Adomaitis. Norą tapti klubo nariais pareiškė keturi mūsų rajono entuziastai baikeriai – šakiečiai Vaidas Litinskas, Vidmantas Martinatis, slavikietis Redas Juškaitis ir lukšietis Genadijus Butkus.

Klubo „Aliens“ prezidentas J. Urbaitis vedė netradicines sporto varžybas. Į sezono uždarymą susirinkę baikeriai ir jų antrosios pusės turėjo galimybę jėgas išbandyti kiaušinių tinklinyje, kur poros viena kitai ant rankšluosčio stengėsi permesti tikrą kiaušinį, kad šis nesutrūktų. Visi norintys galėjo šaudyti į taikinį, čia savo meistriškumą noriai demonstravo ir moterys. Ne vienas vyriškis komentavo, kad joms galima skirti apdovanojimą tiek už elegantišką ginklo laikymą, tiek už gundančią stovėseną.

Vienas klubo senbuvių ir įkūrėjų Rolandas Daugvila - Koma kalbėjo, kad neįsivaizduoja gyvenimo be motociklo. Nors prieš keletą metų vyriškis patyrė sunkią traumą ir 32 paras išbuvo komoje, antrąja šeima jis laiko motociklą ir dėkoja žmonai už supratingumą. Jis kategoriškas – vyras be pomėgio ne vyras. Mūsų krašto baikeriai nebuvo linkę per daug sureikšminti šios transporto priemonės. „Buvo laikas, kai neturėjau motociklo ir juo nevažiavau. Rodos, jo ir netrūko. Tuomet reikėjo statytis namus, galvoti apie ateitį. Dabar motociklas man yra puiki laisvalaikio praleidimo priemonė“, - kalbėjo šakietis V. Viliūšis. Tą patvirtino ir V. Martinaitis, kuris tik ateityje bus „įšventintas“ į tikruosius klubo narius. Pasak jo, važiuoti norisi, o jei tai gali daryti su tokia transporto priemone kaip motociklas – dar geriau.

Renginio metu susirinkusieji linksmai leido laiką, gardžiavosi ant ieško keptu šernu, stirniena, bebriena. Rytojaus dieną šventės dalyviai mėgavosi ant laužo virta kopūstiene ir džiaugėsi puikiai pavykusiu sezono uždarymu. Atskridęs malūnsparniu prie jų prisijungė ir klubo narys bei generalinis „Kauno grūdų“ direktorius Tautvydas Barštys. Jis visus norinčius skraidino malūnsparniu.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos