baneris leidinys

Kaip rodo Vyriausiajai rinkimų komisijai (VRK) pateiktos savivaldybių turto ir pajamų deklaracijos, turtingiausio mero titulas galėtų atitekti Vilniaus miesto vadovui Artūrui Zuokui. Iš viso septynių Lietuvos merų turtas vertinamas milijonais. Kokias pajamas deklaravo mūsų rajono meras Juozas Bertašius?

J. Bertašius prieš rinkimus deklaravo, kad privalomo registruoti turto turi už 139 tūkst. 96 Lt, vertybinių popierių, meno kūrinių, juvelyrinių dirbinių už 300 Lt. Piniginės mero lėšos, kaip skelbia VRK, sudarė 258 tūkst.195 Lt, gautos metinės pajamos – 289 tūkst. 933 Lt nei suteiktų nei gautų paskolų rajono vadovas nedeklaravo.

Mero sutuoktinė, J. Bertašiaus ūkio valdytoja Genovaitė Bertašienė tarp atliktų sandorių deklaravo tik grūdų pirkimą – pardavimą. Pagal deklaraciją šių sandorių bendra vertė beveik 700 tūkst. Lt.

Lietuvoje turtingiausias Vilniaus miesto vadovas A. Zuokas deklaravo, kad turi turto ir piniginių lėšų už 5.5 mln. litų. Jis yra suteikęs 1.4 mln. Lt paskolą, ir pats pasiskolinęs 1.5 mln. Lt. Nedaug nuo jo atsilieka Palangos vadovas Šarūnas Vaitkus. Pagal deklaraciją jo turtas ir piniginės lėšos įvertintos 5 mln. Lt. Jis taip pat turi skolų ir pats yra paskolinęs pinigų. Tarp turtingiausių šalies merų patenka ir Varėnos meras Elvinas Jankevičius - jo bendras turtas sudaro 3.6 mln. Lt, Druskininkų vadovas Ričardas Malinauskas dekleravo turto už 3,35 mln. litų.

Kukliausiai atrodo Telšių rajono vadovo Vytauto Kleivos deklaracija. Jis teigia turįs privalomo registruoti turto už 2000 litų ir 6500 litų santaupų.

„Draugo“ inf.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos