baneris leidinys

projektaiBalandžio 28 dieną Regioninės plėtros departamento prie Vidaus reikalų ministerijos Marijampolės apskrities skyriaus darbuotojai lankėsi Šakių rajono savivaldybėje, kur susitiko su meru bei administracijos darbuotojais. Susitikimų metu buvo aptarti rajone jau įgyvendinti bei dar tik įgyvendinami projektai.

Nuotr. „Žalgirio“ gatvėje pats darbų įkarštis.


Susitikimo su Šakių rajono savivaldybės meru Juozu Bertašiumi metu skyriaus vedėjas E.Ulevičius aptarė  Marijampolės regiono plėtros tarybos veiklos perspektyvas po įvykusių savivaldos rinkimų. Su Šakių rajono savivaldybės administracijos direktoriumi J. Puodžiukaičiu vedėjas kalbėjosi apie Šakių rajono savivaldybės administracijos įgyvendinamų projektų eigą.
 
Susitikime su Šakių rajono savivaldybės administracijos Regioninės plėtros skyriaus darbuotojais buvo aptarta regiono projektų eiga, kylančios problemos. Marijampolės apskrities skyriaus darbuotojai pasidžiaugė sklandžiu Šakių rajono savivaldybės administracijos Regioninės plėtros skyriaus darbu, įgyvendinant projektus, teikiant informaciją apie projektų įgyvendinimą. Skyriaus vedėjui V. Girdauskui ir Regioninės plėtros skyriaus darbuotojams buvo padėkota už jų indėlį, gerinant gyvenimo kokybę Šakių rajono savivaldybėje. Marijampolės apskrities skyriaus darbuotojai vizito Šakiuose metu lankėsi įvairiuose objektuose, susipažino su įgyvendinamais projektais, finansuojamais iš ES fondų ir iš Lietuvos Respublikos biudžeto lėšų. Taip pat buvo apžiūrėtas pagal projektą pastatytas baseinas. Intensyviai vykdomas dešimties Šakių miesto gatvių tiesimas ir rekonstravimas, įgyvendinant projektą „Šakių rajono savivaldybės susisiekimo infrastruktūros modernizavimas. Svečiai domėjosi Gelgaudiškio dvaro sodybos restauravimu ir kompleksišku pritaikymu turizmo reikmėms, domėjosi ir kalbininko Jono Jablonskio sodybos pastatų restauravimu ir pritaikymu viešiesiems poreikiams.

Gelgaudiškio miestelyje įgyvendinamas Šakių rajono savivaldybės administracijos projektas „Mažųjų miestelių turizmo galimybės. Gelgaudiškis“ pagal priemonę „Prielaidų spartesnei ūkinės veiklos diversifikacijai kaimo vietovėse sudarymas“. Šiuo projektu siekiama gerinti bendruomeninę infrastruktūrą Gelgaudiškyje. Šiuo metu rengiama techninė dokumentacija. Birželio mėnesį bus gautas statybų leidimas ir pradėti kultūros centro pastato modernizavimo ir aplinkos tvarkymo darbai. Skyriaus darbuotojai, apsilankę planuojamame sutvarkyti pastate, įsitikino, kad be Europos Sąjungos paramos gelgaudiškiečių laisvalaikis būtų ne toks kokybiškas. Pagal minėtą priemonę įgyvendinamo projekto „Zanavykų krašto muziejaus plėtra“ lėšomis rengiama ir dar vieno pastato sutvarkymo techninė dokumentacija. Restauruojant Lukšių seniūnijoje esantį Zyplių dvaro vežiminės pastatą ir pritaikant jį muziejinei veiklai, siekiama diferencijuoti kaimo gyventojų veiklą ir gerinti bendruomenės infrastruktūrą.

„Draugo“ inf.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos