baneris leidinys

Praėjusią savaitę komisija iš šešių sunkiai besiverčiančių rajono šeimų atrinko keturias, kurios įtrauktos į geradario, rajono garbės piliečio G. J. Karlo paramos laukiančių šeimų sąrašą.

Pasak komisijos pirmininko Elvydo Pauliukėno, tvarka, kuria atrinktas šeimas surašė į sąrašą iš esmės nieko nereiškia, nes G. J. Karlas gali jį koreguoti ir pasirinkti tą šeimą, kuri jam labiau patinka. „Mes galvojame vienaip, bet tai nereiškia, kad tikrai taip manys ir G. J. Karlas“, - teigė E. Pauliukėnas.

Į sąrašą įtraukta naumiestiečių Redos Kemežienės ir Kęstučio Naujokaičio šeima, auginanti 5 vaikus. Jie gyvena dviejų kambarių bute, kuris jiems nepriklauso. Be to, bute įsimetęs pelėsis, sienos peršąla, būtinas remontas. Esant galimybei šiai šeimai tikimasi surasti kitą būstą. Į sąrašą paramai gauti įtraukta ir Šakių seniūnijoje gyvenančių Ingridos Urnikaitės ir Gintaro Prapuolenio šeima, auginanti tris mažamečius vaikus. Šiuo metu moteris yra motinystės atostogose, augina dvynukus, o vyras be darbo. Socialinė situacija sudėtinga ir todėl, kad jie gyvena jiems nepriklausančiame name. Ne ką geresnė Sintautų seniūnijoje gyvenančios Jūratės Mozūraitienės situacija. Moteris augina penkis vaikus, yra išsiskyrusi, tačiau gyvena su vyru tame pačiame name. Būstas priklauso buvusio sutuoktinio giminaičiams, o pati moteris neturi galimybių išsikelti kitur. Pasak E. Pauliukėno, ji sutiktų gyventi ir kitoje seniūnijoje, kad tik pagerėtų gyvenimo sąlygos, nepersekiotų vyras. Paskutinioji į sąrašą įtraukta, netoli Paluobių gyvenanti, Irenos ir Vygaudo Kaušių šeima, auginanti septynis vaikus. Situacija panaši kaip ir kitų šeimų. Sutuoktiniai verčiasi sunkai, gyvena ne jiems priklausančiame name.

Su komisijos pirmininku E. Pauliukėnu kartu po šeimas važinėjo Socialinės paramos skyriaus vedėja Leonora Pocevičiūtė, Vaiko teisių apsaugos skyriaus vedėja Bronė Valaitienė ir administracijos direktoriaus pavaduotojas Algimantas Damijonaitis. Pats VšĮ „Solidarity“ generalinis direktorius G. J. Karlas planuoja atvykti birželio pabaigoje – liepos pradžioje.

„Draugo“ inf.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos