baneris leidinys

haase_irenaPraėjusį ketvirtadienį turėjo būti tvirtinamas pagrindinis tarybos vidaus veiklos teisės aktas – reglamentas. Tačiau jis nebuvo parengtas. Kodėl?

Nuotr. I. Haase teiravosi, kodėl paskutiniajam posėdžiui nebuvo parengtas reglamentas. Jos nuomone, laiko, parengti šį dokumentą, buvo pakankamai.


Balandžio mėnesio tarybos posėdyje buvo nuspręsta, kad reglamentas bus parengtas šio mėnesio tarybos posėdžiui, nors taip ir neįvyko. Tarybos narė Irena Haase vicemerės Rimos Rauktienės teiravosi, kodėl taip atsitiko. „Dėl kokių priežasčių neparengėte reglamento? Manau, laiko buvo pakankamai“, - posėdžio metu klausimą kėlė I. Haase.

Vicemerė R. Rauktienė, atsakinga už šio dokumento rengimą, teigė, kad viena svarbiausių priežasčių būtent laiko stoka. „Neužtenka tik aklai perkelti įstatyminę bazę. Norime į reglamentą įtraukti ir tuos niuansus, kurie priklauso ne tik nuo įstatymų, taip pat apibrėžti komiteto posėdžių darbą, išsamiau apžvelgti ir tarybos veiklą“, - aiškino mero pavaduotoja. Pasak vienintelio opozicijoje dirbančio tarybos nario Edmundo Rinkevičiaus, paruoštas reglamentas bus pristatytas ne tik tarybai, bet ir visuomenei. Kad ateityje nekiltų klausimų dėl reglamento parengimo, nuspręsta griežtai nenustatyti jo parengimo termino. Atsakingi asmenys dirbs, o kai jis bus parengtas, tuomet ir bus pristatytas.

„Draugo“ inf.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos